Tüm ürünler
-
YUOTO Tek Kullanımlık Vape
-
2500 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
3000 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
5000 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
4000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
1500 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
1200 Ponpon Vape
-
800 Ponpon Vape
-
700 Ponpon Vape
-
600 Ponpon Vape
-
Hamza PatelVay canına, bir sürü çizgileri var, çok Uygun Fiyatlar, çok İşbirlikçi Personel. Kaplan çok zaman kazanmama yardım ediyor. -
Artur HatimiBir dizi toptancı kullanıyorum ve her zaman en iyi fiyatlar, en iyi tatlar ve en iyi müşteri hizmeti için avlanıyorum.Yuoto'da çalışan personel, benim için işleri çok kolay ve pürüzsüz hale getiriyorlar.
İlgili kişi :
Tiger Zhou
Telefon numarası :
+86 18823725950
Naber :
+8618823725950
anahtar kelimeler [ yuoto vape ] eşleşme 1784 Ürünler.
Pil 1350mAh Luscious 3000 Puffs Vape 24 Tatlar Yuoto Thanos
| İsim: | yuoto thanos |
|---|---|
| ponponlar: | 3000 |
| E sıvı: | 8ml |
| Nikotin: | %5 |
| pil: | 1350 mAh |
3000 Puff 5% Nikotin 8ml Meyve Suyu 1350mAh Pil Tek Kullanımlık Vape Pod Yuoto Luscious
| Tip: | benlik |
|---|---|
| Malzeme: | paslanmaz çelik |
| Sertifika: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Şarj Tipi: | Ön Şarj |
| Başlangıç Modu: | Sensör |
%5 nikotin Tek Kullanımlık Vape Kalemler Yuoto parlatıcı pro 15 Tatlar
| ponponlar: | 2000 |
|---|---|
| Nikotin: | %5 |
| E-suyu Kapasitesi: | 5.0ML |
| pil: | 850mAh |
| tatlar: | 15 |
40g 1500 Puffs Tek Kullanımlık Vape, 15 Lezzet 5ml Tek Kullanımlık Vape Kalem
| Lezzet: | 15 |
|---|---|
| ponponlar: | 1500 |
| E-suyu kapasitesi: | 5ml |
| pil: | 800 mah |
| bobin: | örgü bobin |
taşınabilir boyut Yüksek Puff Tek Kullanımlık Vape 650mAh dahili pil
| E-suyu kapasitesi: | boş kapasite 4ml |
|---|---|
| pil: | 640 mah |
| bobin: | örgü bobin |
| avantaj: | doldurulabilir şarj edilebilir |
| ağırlık: | 33g |
CE RoHS Yuoto Tek Kullanımlık Vape Kalem 2500 Puffs 7.0Ml Meyve Suyu Kapasitesi Mango Lezzeti
| Tip: | Tek Kullanımlık Elektronik Sigara |
|---|---|
| Malzeme: | Pctg |
| Sertifika: | FDA, CE, ROHS, PSE |
| Şarj Tipi: | tek kullanımlık |
| Başlangıç Modu: | Otomatik |
16 Tatlar Yuoto XXL Max 3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape 9.0ml E Suyu 1200mAh
| Tip:: | Tek Kullanımlık Elektronik Sigara |
|---|---|
| Malzeme:: | Pctg |
| Sertifika:: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Şarj Tipi:: | Şarj edilemez |
| Başlangıç Modu:: | elektronik sigara |
C Tipi Yuoto Thanos Vape Kalemli Örgü Bobin, 5000 Puffs Nargile 14ML 650mAh
| Puf: | 5000puf |
|---|---|
| Nikotin Tuzu: | %5.0 |
| E sıvı: | 14ml |
| Pil: | 650mah |
| Lezzet: | 19 Tatlar |
Yuoto Thanos 5000 Puffs Mesh Bobin Tek Kullanımlık Vape 14ml E Sıvı 650mAh Pil
| Puf: | 5000puf |
|---|---|
| Pil: | 650mah |
| Bobin: | örgü bobin |
| tatlar: | çok fazla |
| avantaj: | şarj edilebilir |
% 5 Nikotin 8ml 1200mAh E Sigara Kalemi Nargile Pod, Yuoto 3000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
| Ürün adı: | Tek Kullanımlık Vape Kalemi |
|---|---|
| E-sıvı-Kapasite: | 8ml E-sıvı |
| Pil Kapasitesi: | 1350mAh |
| Puf: | 3000 nefes |
| Nikotin: | 20mg; 50mg |

