Tüm ürünler
-
YUOTO Tek Kullanımlık Vape
-
2500 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
3000 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
5000 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
4000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
1500 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
1200 Ponpon Vape
-
800 Ponpon Vape
-
700 Ponpon Vape
-
600 Ponpon Vape
-
Hamza PatelVay canına, bir sürü çizgileri var, çok Uygun Fiyatlar, çok İşbirlikçi Personel. Kaplan çok zaman kazanmama yardım ediyor. -
Artur HatimiBir dizi toptancı kullanıyorum ve her zaman en iyi fiyatlar, en iyi tatlar ve en iyi müşteri hizmeti için avlanıyorum.Yuoto'da çalışan personel, benim için işleri çok kolay ve pürüzsüz hale getiriyorlar.
İlgili kişi :
Tiger Zhou
Telefon numarası :
+86 18823725950
Naber :
+8618823725950
anahtar kelimeler [ yuoto vape ] eşleşme 1784 Ürünler.
Yenilikçi Teknolojiler Yuoto Tek Kullanımlık Vape XXL 2500 Puffs 7Ml
| İsim: | yuoto xxl |
|---|---|
| ponponlar: | 2500 |
| E sıvı: | 7ml |
| Nikotin: | %5 |
| pil: | 1200 mAh |
1200mah Pil ile 52g 2500 Puffs Tek Kullanımlık Vape Kalem E Sigara
| Lezzet: | 20 |
|---|---|
| ponponlar: | 2500 |
| Nikotin: | %5 |
| E-suyu kapasitesi: | 7.0ml |
| pil: | 1200 mah |
led parlayan Elektronik Sigara Vape 2000 Puffs 850mAh Pil
| ponponlar: | 2000 |
|---|---|
| Nikotin: | %5 |
| E-suyu Kapasitesi: | 5.0ML |
| pil: | 850mAh |
| tatlar: | 15 |
Taşınabilir boyutta şarj edilebilir Puff Vape Pen doldurulabilir örgü bobin
| model: | mini bar uzmanı |
|---|---|
| E-suyu kapasitesi: | boş kapasite-4ml |
| pil: | 640 mah |
| bobin: | örgü bobin |
| avantaj: | yeniden doldurulabilir (4-5 kez) şarj edilebilir |
Tek Kullanımlık Şarj Edilebilir Yuoto Bubble Vape 3000 Puff E Juice 10ml Pil 650mah
| Lezzet:: | 15 lezzet |
|---|---|
| Nikotin:: | %2 %5 |
| Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=172.17.0.1: | 10ml |
| Pil:: | 650mAh |
| şarj edilebilir:: | Evet |
Yuoto Thanos 5000puff Tek Kullanımlık E Sigaralar Vape Kalem Mesh Bobin Şarj Edilebilir 650mAh
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| İsim: | Thanos |
| E-suyu kapasitesi: | 14ml |
| pil: | 650mAh |
| Örgü bobin: | Evet |
Pina Colada Thanos Yuoto Tek Kullanımlık Vape 5000 Puffs Şarj Edilebilir Mesh Bobinleri
| İsim: | Yuoto Thanos |
|---|---|
| ponponlar: | 5000 |
| Nikotin: | %5 / %2 |
| E-suyu kapasitesi: | 14ml |
| pil: | 650mAh |
FCC Yuoto Thanos Tek Kullanımlık 5000 Puffs Pod Cihazı %5 Nic Şarj Edilebilir 15 Tat
| E-suyu kapasitesi: | 14ml |
|---|---|
| pil: | 650mAh |
| bobin: | Örgü bobin |
| tatlar: | 15 |
| Avantaj: | şarj edilebilir |
Yuoto Thanos 5000puff Tek Kullanımlık E Sigaralar Mesh Bobin Şarj Edilebilir 650mAh
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| İsim: | Thanos |
| E-suyu kapasitesi: | 14ml |
| pil: | 650mAh |
| Örgü bobin: | Evet |
2500 Puffs %5 Nikotin Yuoto Tek Kullanımlık Vape 7ml Meyve Suyu E Sigara
| Tip: | Tek Kullanımlık Elektronik Sigara |
|---|---|
| Sertifika: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Malzeme: | Pctg |
| tek kullanımlık: | Evet |
| Başlangıç Modu: | Manuel |

