Tüm ürünler
-
YUOTO Tek Kullanımlık Vape
-
2500 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
3000 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
5000 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
4000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
1500 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
1200 Ponpon Vape
-
800 Ponpon Vape
-
700 Ponpon Vape
-
600 Ponpon Vape
-
Hamza PatelVay canına, bir sürü çizgileri var, çok Uygun Fiyatlar, çok İşbirlikçi Personel. Kaplan çok zaman kazanmama yardım ediyor. -
Artur HatimiBir dizi toptancı kullanıyorum ve her zaman en iyi fiyatlar, en iyi tatlar ve en iyi müşteri hizmeti için avlanıyorum.Yuoto'da çalışan personel, benim için işleri çok kolay ve pürüzsüz hale getiriyorlar.
İlgili kişi :
Tiger Zhou
Telefon numarası :
+86 18823725950
Naber :
+8618823725950
anahtar kelimeler [ yuoto vape ] eşleşme 1784 Ürünler.
650mah Pil Vape Duman Kalemi, Yuoto 5000 Puff Bar Vaping E Sigara
| Puf: | 5000 |
|---|---|
| Lezzet: | 15 |
| pil: | 650mAh |
| E-suyu: | 14.0ml |
| Nikotin: | %5 %2 %0 |
5000 Büyük Puffs E Sigara Yuoto Tek Kullanımlık Vape Bar Bobin Tasarımı 650mah Pil
| Puf: | 5000 |
|---|---|
| Lezzet: | 15 |
| pil: | 650mAh |
| E-suyu: | 14.0ml |
| Nikotin: | %5 %2 %0 |
Kompakt Gövde Şarj Edilebilir Vape Yuoto Thanos 5000 Puff Mesh Coil 14ml
| E-suyu kapasitesi: | 14ml |
|---|---|
| pil: | 650mAh |
| bobin: | Örgü bobin |
| tatlar: | 15 |
| Avantaj: | şarj edilebilir |
Meyve Tadı YUOTO Tek Kullanımlık Vape Thanos 5000puffs MSDS Onaylandı
| Puf: | 5000 |
|---|---|
| Lezzet: | 20 |
| Sıvı: | 14ml |
| Nikotin: | %0,2%,5% |
| Pil: | 650mah |
14 Tatlar 2% Nic 2.0ml E Suyu Yuoto Plus 600puff TPD fırın verniği ile
| Meyve Suyu Kapasitesi: | 2ml |
|---|---|
| Pil: | 400mah |
| Ağırlık: | 30 |
| Özellik: | örgü bobin |
| Dış görünüş: | fırın verniği |
Çeşitli Tatlar Mini E Sigara, Yuoto Shine 1500puffs Tek Kullanımlık Vape Pod
| Tip: | Tek Kullanımlık Elektronik Sigara |
|---|---|
| Malzeme: | Pctg |
| Sertifika: | FDA, CE, ROHS, PSE |
| Şarj Tipi: | tek kullanımlık |
| Başlangıç Modu: | elektronik sigara |
2500 Puffs Tek Kullanımlık Pod, 1200mAh Yuoto XXL Tek Kullanımlık Vape Kalemi
| Tip: | Tek Kullanımlık Elektronik Sigara |
|---|---|
| Malzeme: | Pctg |
| Sertifika: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Şarj Tipi: | tek kullanımlık |
| Başlangıç Modu: | elektronik sigara |
Yuoto Luscious Tek Kullanımlık Pod Cihaz Kiti, 1350mAh 8ml 3000puffs Tek Kullanımlık Vape
| Ürün adı: | Tek Kullanımlık Vape Kalemi |
|---|---|
| E-sıvı-Kapasite: | 8ml E-sıvı |
| Pil Kapasitesi: | 1350mAh |
| Puf: | 3000 nefes |
| Nikotin: | 20mg; 50mg |
16 Tatlar 1500 Puf Vape 5.0ml Ön Doldurma E Suyu Ön Şarj Yuoto Markası
| Tip:: | benlik |
|---|---|
| Malzeme:: | paslanmaz çelik |
| Sertifika:: | CE, RoHS |
| Şarj Tipi:: | Ön Şarj |
| Başlangıç Modu:: | Sensör |
9 Ml Yuoto Tek Kullanımlık Vape XXL MAX 3500 Puffs Cihaz Aromaları 1200 Mah
| İsim: | Yuoto XXL MAX |
|---|---|
| ponponlar: | 3500 |
| E sıvı: | 9 ml |
| Nikotin: | %5 |
| Pil: | 1200 mAh |

