Tüm ürünler
-
YUOTO Tek Kullanımlık Vape
-
2500 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
3000 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
5000 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
4000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
1500 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
1200 Ponpon Vape
-
800 Ponpon Vape
-
700 Ponpon Vape
-
600 Ponpon Vape
-
Hamza PatelVay canına, bir sürü çizgileri var, çok Uygun Fiyatlar, çok İşbirlikçi Personel. Kaplan çok zaman kazanmama yardım ediyor. -
Artur HatimiBir dizi toptancı kullanıyorum ve her zaman en iyi fiyatlar, en iyi tatlar ve en iyi müşteri hizmeti için avlanıyorum.Yuoto'da çalışan personel, benim için işleri çok kolay ve pürüzsüz hale getiriyorlar.
İlgili kişi :
Tiger Zhou
Telefon numarası :
+86 18823725950
Naber :
+8618823725950
anahtar kelimeler [ yuoto vape ] eşleşme 1784 Ürünler.
Cep Boyutlu Yuoto Tek Kullanımlık Vape XXL 2500 Puffs önceden doldurulmuş
| İsim: | yuoto xxl |
|---|---|
| ponponlar: | 2500 |
| E sıvı: | 7 ML |
| Nikotin: | %5 |
| pil: | 1200 mAh |
Yuoto mini bar Tek Kullanımlık Vape Pod Cihazı 1200 Puffs 4ml önceden doldurulmuş meyve suyu
| Lezzet: | 15 |
|---|---|
| ponponlar: | 1200 |
| Nikotin: | %5 |
| pil: | 650 mah |
| bobin: | örgü bobin |
Yuoto mini bar Özel Tek Kullanımlık Vapes 4ml dolum e sıvı
| puf: | 1200 puf |
|---|---|
| E-suyu kapasitesi: | boş kapasite-4ml |
| pil: | 640 mah |
| bobin: | örgü bobin |
| avantaj: | yeniden doldurulabilir (4-5 kez) şarj edilebilir |
Thanos 5000puffs Tek Kullanımlık Yuoto mini bar Mesh Bobin 2 Versiyonlu
| E-suyu kapasitesi: | 14ml |
|---|---|
| pil: | 650mAh |
| bobin: | Örgü bobin |
| tatlar: | 15 |
| Avantaj: | şarj edilebilir |
% 5 Nikotin ile Yuoto Fabrikası Tek Kullanımlık Vape Cihazı 3000puffs
| ponponlar: | 3000 |
|---|---|
| Nikotin: | %5 |
| E-suyu kapasitesi: | 8.0ml |
| pil: | 1350 mah |
| tatlar: | 22 |
İnanılmaz Lezzet XXL 2500 Puffs 50mg Tuz Nikotinli Vape Cihazı
| İsim: | yuoto xxl |
|---|---|
| ponponlar: | 2500 |
| E sıvı: | 7 ML |
| Nikotin: | %5 |
| pil: | 1200 mAh |
Orijinal Beyonder 7000 5% Nikotin Yuoto Tek kullanımlık e-sigara
| Adı: | Ötesinde |
|---|---|
| Kapasite: | 16.0ml |
| Çıkış Voltajı: | 3.6v |
| Ağırlık:: | 72g |
| Rezistans: | 1,2 Ω |
Yuoto Shine pro 2000 Puffs Vape 5ML E Suyu Kapasiteli 15 Tatlar
| ponponlar: | 2000 |
|---|---|
| Nikotin: | %5 |
| E-suyu Kapasitesi: | 5.0ML |
| pil: | 850mAh |
| tatlar: | 15 |
Şarj Edilebilir Tek Kullanımlık Vape Kalem Kabarcık Yuoto 4000 ponponlar E Sigara
| Nikotin: | %5 |
|---|---|
| E-suyu kapasitesi: | 10ml |
| pil: | 605 mah (şarj edilebilir) |
| Arayüz: | Tip C |
| bobin: | Örgü bobin |
Saf Tadı ile Çeşitli Lezzet XXL 2500 Puffs Yuoto Tek Kullanımlık Vape Kalem
| Lezzet: | 20 |
|---|---|
| ponponlar: | 2500 |
| Nikotin: | %5 |
| E-suyu kapasitesi: | 7.0ml |
| pil: | 1200 mah |

