Tüm ürünler
-
YUOTO Tek Kullanımlık Vape
-
2500 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
3000 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
5000 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
4000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
1500 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
1200 Ponpon Vape
-
800 Ponpon Vape
-
700 Ponpon Vape
-
600 Ponpon Vape
-
Hamza PatelVay canına, bir sürü çizgileri var, çok Uygun Fiyatlar, çok İşbirlikçi Personel. Kaplan çok zaman kazanmama yardım ediyor. -
Artur HatimiBir dizi toptancı kullanıyorum ve her zaman en iyi fiyatlar, en iyi tatlar ve en iyi müşteri hizmeti için avlanıyorum.Yuoto'da çalışan personel, benim için işleri çok kolay ve pürüzsüz hale getiriyorlar.
İlgili kişi :
Tiger Zhou
Telefon numarası :
+86 18823725950
Naber :
+8618823725950
anahtar kelimeler [ yuoto vape ] eşleşme 1784 Ürünler.
E Sıvı Kapasitesi 7ml Yuoto Tek Kullanımlık Vape XXL 2500 Puf Cihazı
| İsim: | yuoto xxl |
|---|---|
| ponponlar: | 2500 |
| E sıvı: | 7 ML |
| Nikotin: | %5 |
| pil: | 1200 mAh |
Tek Kullanımlık Karpuz Buz Yuoto 3500 Puff Mesh Bobin %5 %2 Nikotin
| tatlar: | 23 |
|---|---|
| E-suyu Kapasitesi:: | 9ML |
| Nikotin Gücü:: | 0/20mg(2%)/50mg(5%) |
| tatlar: | karpuz buzu |
| İçin uygun: | 18 yaşından büyük |
Tüm Collor 2500 tüpleri plastik yapısı olan tek kullanımlık vape
| OEM/ODM: | Kabul edilebilir |
|---|---|
| Malzeme: | plastik |
| Lezzet: | Verilmiştir |
| Renk: | Tüm Renkler |
| Boyut: | 7ml |
YUOTO SHINE PRO Vapes 2000 Puffs 15 Tatlandırıcı LED parlayan tasarım
| ponponlar: | 2000 |
|---|---|
| Nikotin: | %5 |
| E-suyu Kapasitesi: | 5.0ML |
| pil: | 850mAh |
| tatlar: | 15 |
2ml E suyu 600 Puffs Vape, Yuoto akıllı Taşınabilir Vape Cihazları
| ponponlar: | 600 |
|---|---|
| Nikotin: | %5/%2(Rusya) |
| E-suyu Kapasitesi: | 2ml |
| pil: | 350 mAh |
| tatlar: | 12 |
Şarj Edilebilir Mini Bar Vape Büyük Puf 33g hafif kolay taşıma
| pil: | 640 mah |
|---|---|
| E-suyu kapasitesi: | boş kapasite-4ml |
| puf: | 1200 puf |
| bobin: | örgü bobin |
| avantaj: | yeniden doldurulabilir (4-5 kez) şarj edilebilir |
Şeffaf Görünür Yağ Tanklı Kompakt Doldurulabilir Pod Vape Kalem
| Renk: | 5 |
|---|---|
| E-suyu kapasitesi: | boş kapasite-4ml |
| pil: | 640 mah |
| bobin: | örgü bobin |
| avantaj: | yeniden doldurulabilir (4-5 kez) şarj edilebilir |
4 Kez Dolum Mini Bar Vape Direct Draw Aktif Ateşleme Mekanizması
| Renk: | 5 |
|---|---|
| E-suyu kapasitesi: | boş kapasite-4ml |
| pil: | 640 mah |
| bobin: | örgü bobin |
| avantaj: | yeniden doldurulabilir (4-5 kez) şarj edilebilir |
Tek kullanımlık 4ml Vape Pen 640mah şarj edilebilir Pil MSDS FDA onayı
| ambalaj: | 10 parça |
|---|---|
| E-suyu kapasitesi: | boş kapasite-4ml |
| pil: | 640 mah |
| bobin: | örgü bobin |
| avantaj: | yeniden doldurulabilir (4-5 kez) şarj edilebilir |
Kompakt Gövde Yuoto E Sigara Thanos Tek Kullanımlık 5000 Puf 15 Tatlandırıcı %5 Nic
| E-suyu kapasitesi: | 14ml |
|---|---|
| pil: | 650mAh |
| bobin: | Örgü bobin |
| tatlar: | 15 |
| Avantaj: | şarj edilebilir |

