Shenzhen Dehaichun Technology Co., Ltd.

Sözüm devam ediyor
Müşterilerimize ihtiyaç için mobilite seçenekleri verin.
  • Çin Shenzhen Dehaichun Technology Co., Ltd. şirket Profili
Şirket ayrıntıları
Ana Pazar: Dünya çapında
İş türü: Üretici, İhracatçı, Şirket ticaret, Satıcı
Markalar: YUOTO
No. Çalışanları: 500~800
Yıllık satış: 80000000-100000000
Yıl kurulan: 2018
İhracat p.c: 80% - 90%
Giriş

Shenzhen Dehaichun Technology, 2018 yılında kuruldu ve Shenzhen, Çin'de bulunuyor.Yuoto her zaman “Yetenek odaklı, Dürüstlük temelli” iş felsefesine bağlı kalır.Endüstri seçkinlerini bir araya getirmek, ileri üretim teknolojisini, yönetim yöntemlerini ve kurumsal deneyimi kendine özgü gerçekliğiyle birleştirmek, böylece şirket her zaman şiddetli pazar rekabetinde rekabet gücüne bağlı kalıyor.Şirketin hızlı ve istikrarlı gelişimini gerçekleştirdi.

Çin Shenzhen Dehaichun Technology Co., Ltd. şirket Profili 0

Elektronik sigara sektöründe yeni bir marka olan YUOTO markası, mükemmel ürün kalitesi ve eşsiz tadı ile tüketiciler tarafından popüler ve tavsiye edilmektedir.

YUOTO serisi ürünler, Orta Doğu ve Malay pazarlarında ilk sırada yer almaya devam ediyor, yerel pazarda tek kullanımlık tatlar vape kaleminin yeni trendine öncülük ediyor ve şiddetli ürün rekabetinde öne çıkıyor.Şu anda, Yuoto, Orta Doğu Malay ve RUSYA pazarlarına dayalı olarak küresel pazarı genişletiyor ve Amerika Birleşik Devletleri, Orta Doğu ve RUSYA'da dikkate değer sonuçlar elde etti.

YUOTO felsefesi: zararsız meyve suyunun araştırılması ve geliştirilmesi, modaya uygun ürünler tasarlamak ve sağlıklı bir yaşamı savunmak.

YUOTO değerleri: yaşam, keyif ve sağlık.

En iyi kalite, en iyi hizmet ve en iyi itibar ile, Yuoto ile şirket, en güvenilir uzun vadeli ortağınız olmaya isteklidir.

Geçmiş

Tek kullanımlık e-sigara yapımında uzmanlaşmış bir şirketiz. Mart 2020'de 1500 büyük puf yapan ilk biz olduk. Kasım 2020'de ilk kare 2500 puf yaptık. Mart 2021'de, ilk şirket bir yağ ağlı bobin ayrılmayan ve 3000puff'tan daha fazla şarj edilebilir geliştirdi. Haziran 2021'de, ilk şirket bir yağ ağlı bobin ayrılmayan ve yeniden şarj edilebilir ve dolum geliştirdi. Bu görsel yağ tankı ürünleri şu anda piyasada. Kimse yapamaz. Küresel pazar için küçükten büyüğe 12 ürün araştırdık ve geliştirdik ve ürün şekli pazardan farklı. Araştırma ve geliştirme çalışmalarımız devam ediyor ve daha yüksek atılımlara ulaşmak için çalışıyoruz.

Hizmet

Profesyonel kaliteye dikkat edin, müşteri özelliklerine saygı gösterin, uzun vadeli gelişime odaklanın ve kazan-kazan işbirliğini sürdürün

Ekibimiz

Biz profesyonel bir dış ticaret ekibiyiz. Merkezi Shenzhen'de bulunan, dünyaya bakan şirket, uzun yıllardır elektronik sigara üretimi ve satışı ile uğraşmaktadır ve ithalat ve ihracat ticaretinde zengin deneyime sahiptir. Profesyonellik ve dürüstlük ile müşterilerimizin güvenini kazandık. Aynı zamanda, bölgesel ekibimiz sürekli olarak çok çalışıyor ve yenilik yapıyor. Coşkumuzla size zamanında, düşünceli, güvenli ve güvenilir hizmetler sunacağız.

  • Şirket ayrıntıları
  • Giriş
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz
Kişiler
Kişiler: Mr. Tiger Zhou
Tel: +86 13600273849
Faks: 86-136-00273849
İletişim
Mail Gönder