Tüm ürünler
-
YUOTO Tek Kullanımlık Vape
-
2500 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
3000 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
5000 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
4000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
1500 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
1200 Ponpon Vape
-
800 Ponpon Vape
-
700 Ponpon Vape
-
600 Ponpon Vape
-
Hamza PatelVay canına, bir sürü çizgileri var, çok Uygun Fiyatlar, çok İşbirlikçi Personel. Kaplan çok zaman kazanmama yardım ediyor. -
Artur HatimiBir dizi toptancı kullanıyorum ve her zaman en iyi fiyatlar, en iyi tatlar ve en iyi müşteri hizmeti için avlanıyorum.Yuoto'da çalışan personel, benim için işleri çok kolay ve pürüzsüz hale getiriyorlar.
İlgili kişi :
Tiger Zhou
Telefon numarası :
+86 18823725950
Naber :
+8618823725950
anahtar kelimeler [ yuoto vape ] eşleşme 1784 Ürünler.
Yuoto Thanos 5000 Puffs Vape Kalemi, 14ML 650mAh Mesh Bobin C Tipi Buharlaştırıcı
| Puf: | 5000puf |
|---|---|
| Nikotin Tuzu: | %5.0 |
| E sıvı: | 14ml |
| Pil: | 650mah |
| Lezzet: | 19 Tatlar |
Sağlık Lezzet Buhar Yağ Pod Cihazı, Yuoto Buharlaştırıcı Bar Kalemi 3000 Puff
| Ürün adı: | Tek Kullanımlık Vape Kalemi |
|---|---|
| E-sıvı-Kapasite: | 8ml E-sıvı |
| Pil Kapasitesi: | 1350mAh |
| Puf: | 3000 nefes |
| Nikotin: | 20mg; 50mg |
2500 Puff Yuoto Xxl Tek Kullanımlık Vape, 1200mah pil elektronik sigara çubuğu
| Puf: | 2500 |
|---|---|
| lezzet: | 20 |
| pil: | 1200 mah |
| e-suyu: | 7.0ml |
| nikotin: | %5 %2 %0 |
850mah 2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape, Yuoto parlatıcı Önceden Doldurulmuş Pod Vape Kitleri
| MARKA: | YUOTO MARKA |
|---|---|
| nictione: | %5 |
| kapasite: | 5ml |
| pil: | 850 mah |
| vape: | imkansız |
Big Puff YUOTO Tek Kullanımlık Vape Şarj Edilebilir 3000 Puff E Juice 10ml
| Lezzet:: | 15 lezzet |
|---|---|
| Nikotin:: | %2 %5 |
| Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=172.17.0.1: | 10ml |
| Pil:: | 650mAh |
| şarj edilebilir: | Evet |
Tek Kullanımlık Big Puff Yuoto Bubble Vape Şarj Edilebilir 3000 Puff E Juice 10ml
| Lezzet: | 15 lezzet |
|---|---|
| Nikotin: | %2 %5 |
| E-suyu kapasitesi: | 10ml |
| pil: | 650mAh |
| İsim: | kabarcık |
15 Lezzet Yuoto Kabarcık Tek Kullanımlık Vape Şarj Edilebilir 3000 Puf
| Lezzet:: | 15 lezzet |
|---|---|
| Nikotin:: | %2 %5 |
| E-suyu kapasitesi:: | 10ml |
| Pil:: | 650mAh |
| Ambalaj bilgileri: | 55,6*28*27,6 |
Şarj Edilebilir YUOTO Tek Kullanımlık Vape 3000 Puff Pil 650mah
| Lezzet:: | 15 lezzet |
|---|---|
| Nikotin:: | %2 %5 |
| E-suyu kapasitesi:: | 10ml |
| Pil:: | 650mAh |
| Ambalaj bilgileri: | 55,6*28*27,6 |
Pil 450mAh Yuoto Mini Box Vape 700 Puffs Tek Kullanımlık 15 Lezzet
| Lezzet:: | guava buzu |
|---|---|
| ponponlar:: | 700 puf |
| Nikotin:: | 2%,5% |
| Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=172.17.0.1: | 2.0ml |
| pil:: | 450mAh |
1200mah Şarj Edilebilir Pil ile 2500 Puff Yuoto Tek Kullanımlık Vape Kalem 7.0ml
| ponponlar: | 2500 |
|---|---|
| Nikotin: | %5 |
| E-suyu kapasitesi: | 7ML |
| pil: | 650mAh |
| Lezzet: | 23 |

