Tüm ürünler
-
YUOTO Tek Kullanımlık Vape
-
2500 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
3000 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
5000 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
4000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
1500 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
1200 Ponpon Vape
-
800 Ponpon Vape
-
700 Ponpon Vape
-
600 Ponpon Vape
-
Hamza PatelVay canına, bir sürü çizgileri var, çok Uygun Fiyatlar, çok İşbirlikçi Personel. Kaplan çok zaman kazanmama yardım ediyor. -
Artur HatimiBir dizi toptancı kullanıyorum ve her zaman en iyi fiyatlar, en iyi tatlar ve en iyi müşteri hizmeti için avlanıyorum.Yuoto'da çalışan personel, benim için işleri çok kolay ve pürüzsüz hale getiriyorlar.
İlgili kişi :
Tiger Zhou
Telefon numarası :
+86 18823725950
Naber :
+8618823725950
anahtar kelimeler [ yuoto vape ] eşleşme 1784 Ürünler.
YUOTO pod cihazları vape, 2500 Hits ile Tek Kullanımlık Vape 7ml önceden doldurulmuş meyve suyu
| Lezzet: | 20 |
|---|---|
| ponponlar: | 2500 |
| Nikotin: | %5 |
| E-suyu kapasitesi: | 7.0ml |
| pil: | 1200 mah |
Tek Kullanımlık 10ml Şarj Edilebilir Vape Cihazı 700mah pil ile led
| tatlar: | 15 |
|---|---|
| pil: | 700 mah |
| e suyu: | 10ml |
| Teslim süresi: | 2-7 iş günü |
| Yetenek temini: | 30000 adet/gün |
5ml 1500 Puffs Tek Kullanımlık Vape, Yuoto Akıllı Tek Kullanımlık Pod Cihazı
| renk: | 15 |
|---|---|
| bobin: | meşciol |
| kapasite: | 5ml |
| pil: | 800 mah |
| nictione: | %5 |
Yuoto Smart Pro 1500 Puffs Tek Kullanımlık Vape ergonomik tasarım
| vape: | tek kullanımlık ecig |
|---|---|
| bobin: | meşciol |
| kapasite: | 5ml |
| pil: | 800 mah |
| nictione: | %5 |
İyi Tatlar 8.0ml YUOTO 3000 Puffs Tek Kullanımlık Vape MSDS Onaylandı
| ponponlar: | 3000 |
|---|---|
| Nikotin: | %5 |
| E-suyu kapasitesi: | 8.0ml |
| pil: | 1350 mah |
| tatlar: | 22 |
Luscious 3000puffs Yuoto Tek Kullanımlık Vape, Mod Tankı 8ml% 5 Nic Salt E sigara
| Sertifika: | FDA, CE, ROHS, PSE |
|---|---|
| Görüntülemek: | Ekransız |
| Malzeme: | SS304+Pctg+PC |
| Ayarlamak: | bekar |
| Tip: | Tek Kullanımlık Elektronik Sigara |
2% Nic 2ML E Likit Yuoto Smart 600 Puff 350mAh Pil Kalem Nargile
| Meyve Suyu Kapasitesi: | 2ml |
|---|---|
| Pil Kapasitesi: | 350mAh |
| Ağırlık: | 23 gr/kg |
| Görünüm: | fırın verniği |
| garanti: | 3 ay |
Mesh Bobin Şarj Edilebilir E Sigara, Yuoto Thanos 5000 Puffs 14ML 650mAh, Type C ile
| ponponlar: | 5000puf |
|---|---|
| Nikotin: | %5.0 |
| tank boyutu: | 14.0ml |
| Pil: | 650.0mAh |
| Lezzet: | 15 tat |
Tek Kullanımlık 8ml Suyu Elektronik Sigara Puff Bar Meyve Aromalı Yuoto Tatlı
| Ürün adı: | Tek Kullanımlık Vape Kalemi |
|---|---|
| E-sıvı-Kapasite: | 8ml E-sıvı |
| Pil Kapasitesi: | 1350mAh |
| Puf: | 3000 nefes |
| Nikotin: | 20mg; 50mg |
14 Ml Yuoto Tek Kullanımlık Vape Thanos 5000 Puffs Cihaz Aromaları 650 Mah
| İsim: | yuoto thanos |
|---|---|
| ponponlar: | 5000 |
| E sıvı: | 14 ml |
| Nikotin: | %5 |
| Pil: | 650 mAh |

