Tüm ürünler
-
YUOTO Tek Kullanımlık Vape
-
2500 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
3000 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
5000 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
4000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
1500 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
1200 Ponpon Vape
-
800 Ponpon Vape
-
700 Ponpon Vape
-
600 Ponpon Vape
-
Hamza PatelVay canına, bir sürü çizgileri var, çok Uygun Fiyatlar, çok İşbirlikçi Personel. Kaplan çok zaman kazanmama yardım ediyor. -
Artur HatimiBir dizi toptancı kullanıyorum ve her zaman en iyi fiyatlar, en iyi tatlar ve en iyi müşteri hizmeti için avlanıyorum.Yuoto'da çalışan personel, benim için işleri çok kolay ve pürüzsüz hale getiriyorlar.
İlgili kişi :
Tiger Zhou
Telefon numarası :
+86 18823725950
Naber :
+8618823725950
anahtar kelimeler [ yuoto vape ] eşleşme 1784 Ürünler.
örgü bobin Mini Bar Vape, c tipi 5 renk Şarj Edilebilir Vape Pod
| Renk: | 5 |
|---|---|
| E-suyu kapasitesi: | boş kapasite-4ml |
| pil: | 640 mah |
| bobin: | örgü bobin |
| avantaj: | yeniden doldurulabilir (4-5 kez) şarj edilebilir |
Tek Kullanımlık Vape Yuoto Tatlı E Sigara 3000 Puffs Shisha Kalem
| ponponlar: | 3000 |
|---|---|
| Nikotin: | %5 |
| E-suyu kapasitesi: | 8.0ml |
| pil: | 1350 mah |
| tatlar: | 22 |
5% Nic Şarj Edilebilir Yuoto Thanos Tek Kullanımlık 5000 Puffs Vape 15 Tatlar
| E-suyu kapasitesi: | 14ml |
|---|---|
| pil: | 650mAh |
| bobin: | Örgü bobin |
| tatlar: | 15 |
| Avantaj: | şarj edilebilir |
5000puff Yuoto Thanos İngilizce Versiyonu Tek Vape Sticker Ejuice Kapasitesi 14ml
| ürün aroması: | 19 Tatlar |
|---|---|
| Puf: | 5000 nefes |
| Malzeme: | Etiket |
| paket: | 300 adet |
| Ağırlık: | 21Kg |
5000 Puffs Şarj Edilebilir Örgü Bobin Yuoto Thanos Vape 15 Tatlar Orijinal
| E-likit Kapasitesi: | 14ml |
|---|---|
| Pil: | 650mah |
| Bobin: | örgü bobin |
| tatlar: | üzüm |
| avantaj: | şarj edilebilir |
5000 Puffs Şarj Edilebilir Örgü Bobin Yuoto Thanos Vape 15 Tatlar
| E-likit Kapasitesi: | 14ml |
|---|---|
| Pil: | 650mah |
| Bobin: | örgü bobin |
| tatlar: | üzüm |
| avantaj: | şarj edilebilir |
Yuoto DIGI 15000 PUFFS orijinal Yuoto çin üreticisi en iyi fiyatla
| Ürün Adı: | Yuoto digi 15000 şişe |
|---|---|
| Malzeme: | SS304+Pctg |
| Model numarası.: | Yuoto digi 15000 şişe |
| Pil Kapasitesi: | 850 mAh |
| ponponlar: | 15000 nefes |
Özel Çıkartmalar Vape Kalemleri, Yuoto Luscious 3000puffs Tek Kullanımlık Bölmeler
| Ürün adı: | Tek Kullanımlık Vape Kalemi |
|---|---|
| E-sıvı-Kapasite: | 8ml E-sıvı |
| Pil Kapasitesi: | 1350mAh |
| Puf: | 3000 nefes |
| Nikotin: | 20mg; 50mg |
Yükseltme Bobini Yuoto Luscious Bar, 24 Tat ile 3000 Puff Tek Kullanımlık Vape Kalemi
| Ürün adı: | Tek Kullanımlık Vape Kalemi |
|---|---|
| E-sıvı-Kapasite: | 8ml E-sıvı |
| Pil Kapasitesi: | 1350mAh |
| Puf: | 3000 nefes |
| Nikotin: | 20mg; 50mg |
Yuoto 8ml 3000puffs Tek Kullanımlık Elektronik Sigara OEM Fabrikası
| Ürün adı: | Tek Kullanımlık Vape Kalemi |
|---|---|
| E-sıvı-Kapasite: | 8ml E-sıvı |
| Pil Kapasitesi: | 1350mAh |
| Puf: | 3000 nefes |
| Nikotin: | 20mg; 50mg |

