Tüm ürünler
-
YUOTO Tek Kullanımlık Vape
-
2500 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
3000 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
5000 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
4000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
1500 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
1200 Ponpon Vape
-
800 Ponpon Vape
-
700 Ponpon Vape
-
600 Ponpon Vape
-
Hamza PatelVay canına, bir sürü çizgileri var, çok Uygun Fiyatlar, çok İşbirlikçi Personel. Kaplan çok zaman kazanmama yardım ediyor. -
Artur HatimiBir dizi toptancı kullanıyorum ve her zaman en iyi fiyatlar, en iyi tatlar ve en iyi müşteri hizmeti için avlanıyorum.Yuoto'da çalışan personel, benim için işleri çok kolay ve pürüzsüz hale getiriyorlar.
İlgili kişi :
Tiger Zhou
Telefon numarası :
+86 18823725950
Naber :
+8618823725950
anahtar kelimeler [ yuoto vape ] eşleşme 1784 Ürünler.
20 Tatlar Yuoto Tek Kullanımlık Vape Thanos 5000 Puffs Cihazı 14 Ml
| İsim: | yuoto thanos |
|---|---|
| ponponlar: | 5000 |
| E sıvı: | 14 ml |
| Nikotin: | %5 |
| Pil: | 650 mAh |
1200mAh Pil Kapasitesi 2500 Puffs Vaping Cihazı OEM/ODM Pazarı için
| Garanti: | 6 Aylık |
|---|---|
| ponponlar: | 2500 |
| Ağırlık: | 52g |
| Boyut: | 7ml |
| Lezzet: | Verilmiştir |
Minibar 1200 Puffs YUOTO Tek Kullanımlık Vape 4ml, %5 Nikotinli
| Lezzet: | 15 |
|---|---|
| ponponlar: | 1200 |
| Nikotin: | %5 |
| pil: | 650 mah |
| bobin: | örgü bobin |
Yuoto Thanos 5000 Puffs Şarj Edilebilir Tek Kullanımlık E Çiğ Antonovka Elma 50mg Nic 14ml
| Ambalaj: | 10 adet/kutu |
|---|---|
| Lezzet: | Antonovka elması (seçebileceğiniz 19 tat) |
| E-likit Kapasitesi: | 14 ml |
| Nikotin Gücü: | 0/20mg(2%)/50mg(5%) |
| İşlev: | örgü bobin |
7ml 2500 Puf Tek Kullanımlık Vape, Meyve Tatları Yuoto Xxl Vape Pen Oem Odm
| Tip: | Tek Kullanımlık Elektronik Sigara |
|---|---|
| Malzeme: | Pctg |
| Sertifika: | FDA, CE, ROHS, PSE |
| Şarj Tipi: | tek kullanımlık |
| Başlangıç Modu: | elektronik sigara |
Taşınabilir 2500 Puffs Tek kullanımlık Vape 52g Ağırlık 1200mAh Pil Kapasitesi
| Renk: | Tüm Renkler |
|---|---|
| Malzeme: | plastik |
| Paket: | 1 adet/paket |
| Lezzet: | Verilmiştir |
| Garanti: | 6 Aylık |
Yuoto Marka Mini Bar Vape uzun ömürlü 5 Renk Şeffaf Yağ Tankı
| Renk: | 5 |
|---|---|
| E-suyu kapasitesi: | boş kapasite-4ml |
| pil: | 640 mah |
| bobin: | örgü bobin |
| avantaj: | yeniden doldurulabilir (4-5 kez) şarj edilebilir |
Küçük Boy Mini Bar Vape Harika Tatlar 640mah Dahili Pil
| marka: | yuoto |
|---|---|
| E-suyu kapasitesi: | boş kapasite-4ml |
| pil: | 640 mah |
| bobin: | örgü bobin |
| avantaj: | yeniden doldurulabilir (4-5 kez) şarj edilebilir |
Bubbles YUOTO Tek Kullanımlık Vape 3000 Puffs 10ML E Sıvı Entegre 650mAh Pil
| Nikotin: | %5 |
|---|---|
| E-suyu kapasitesi: | 10ml |
| pil: | 605 mah (şarj edilebilir) |
| Arayüz: | Tip C |
| bobin: | örgü bobin |
4ml Mini Bar Vape, Doldurulabilir Tek Kullanımlık Vape Stick 3000 puf
| karton: | 400 adet |
|---|---|
| E-suyu kapasitesi: | boş kapasite-4ml |
| pil: | 640 mah |
| bobin: | örgü bobin |
| avantaj: | yeniden doldurulabilir (4-5 kez) şarj edilebilir |

