Tüm ürünler
-
YUOTO Tek Kullanımlık Vape
-
2500 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
3000 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
5000 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
4000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
1500 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
1200 Ponpon Vape
-
800 Ponpon Vape
-
700 Ponpon Vape
-
600 Ponpon Vape
-
Hamza PatelVay canına, bir sürü çizgileri var, çok Uygun Fiyatlar, çok İşbirlikçi Personel. Kaplan çok zaman kazanmama yardım ediyor. -
Artur HatimiBir dizi toptancı kullanıyorum ve her zaman en iyi fiyatlar, en iyi tatlar ve en iyi müşteri hizmeti için avlanıyorum.Yuoto'da çalışan personel, benim için işleri çok kolay ve pürüzsüz hale getiriyorlar.
İlgili kişi :
Tiger Zhou
Telefon numarası :
+86 18823725950
Naber :
+8618823725950
anahtar kelimeler [ yuoto vape ] eşleşme 1784 Ürünler.
1650mAh 8ml 3000 Puf Tek Kullanımlık Vape, Yuoto Tatlı Tek Kullanımlık Vape Kalemi
| Sertifika: | FDA, CE, ROHS, PSE |
|---|---|
| Görüntülemek: | Ekransız |
| Tip: | tek kullanımlık |
| Mekanik Mod:: | Mekanik Olmayan |
| Değişken Voltaj:: | Değişken Olmayan Voltaj |
20 Sıcak Tatlar 5000 Puff Mesh Bobin Tek Kullanımlık Vape 14ml E Sıvı 650mAh Pil
| E-likit Kapasitesi: | 14ml |
|---|---|
| Pil: | 650mah |
| Bobin: | örgü bobin |
| tatlar: | üzüm |
| avantaj: | şarj edilebilir |
Thanos E Juice 14.0Ml 5000 Puffs Tek Kullanımlık Vape Pil 650mAh
| Başlangıç Modu: | Manuel |
|---|---|
| Malzeme: | SS304+Pctg+PC |
| Ayarlamak: | Bekar |
| Şarj Tipi: | kablo |
| Tip: | Tek Kullanımlık Vape |
5000 Puff Thanos Yuoto Eğlence Tek Kullanımlık Vape Mesh Bobin Meyve Aroması
| Ürün adı: | Tek Kullanımlık E Çiğ |
|---|---|
| Malzeme: | SS304+Pctg+PC |
| Model numarası.: | 5000 puf İngilizce Versiyon |
| sıvı: | 14ml |
| Pil: | 650mah |
Güzel Tat 2.0ml TPD Tek Kullanımlık Vape 600 Puff YUOTO Akıllı ODM
| İsim: | Akıllı |
|---|---|
| ponponlar: | ~600 |
| Nikotin: | %0,2% |
| Başvuru: | Bar Eğlencesi,Parti,Rexation |
| Ağırlık: | 23g |
800mah Pil ile% 5 Nikotin 1500 Puffs Tek Kullanımlık Vape Cihazı
| vape: | tek kullanımlık ecig |
|---|---|
| bobin: | meşciol |
| kapasite: | 5ml |
| pil: | 800 mah |
| nictione: | %5 |
Yuoto 5000 Puffs Tek Kullanımlık Vape Thanos E Suyu Örgü Bobini
| Ambalaj: | 10 adet/kutu |
|---|---|
| Şarj bağlantı noktası: | Tip-C arayüzü |
| Lezzet: | Seçebileceğiniz 19 tat |
| E-suyu kapasitesi: | 14 ml |
| Maksimum ponponlar: | 5000 nefes |
Yuoto XXL MAX 3500 Puffs Tek kullanımlık Vape Mint Buz Tatları
| tatlar: | 23 |
|---|---|
| E-suyu Kapasitesi:: | 9ML |
| Nikotin Gücü:: | 0/20mg(2%)/50mg(5%) |
| tatlar: | nane |
| Teslim süresi: | 7~10 gün |
Yuoto XXL Max 3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape 1200mAh Pil 9.0ml E Suyu Örgü Bobini
| Tip: | benlik |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Sertifika: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Şarj Tipi: | Ön Şarj |
| Başlangıç Modu: | Sensör |
%5 Nikotin Luscious 3000 Puffs Vape Cihazı 24 Tat 8Ml E Likit
| İsim: | yuoto thanos |
|---|---|
| ponponlar: | 3000 |
| E sıvı: | 8ml |
| Nikotin: | %5 |
| pil: | 1350mAh |

