Tüm ürünler
-
YUOTO Tek Kullanımlık Vape
-
2500 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
3000 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
5000 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
4000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
1500 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
1200 Ponpon Vape
-
800 Ponpon Vape
-
700 Ponpon Vape
-
600 Ponpon Vape
-
Hamza PatelVay canına, bir sürü çizgileri var, çok Uygun Fiyatlar, çok İşbirlikçi Personel. Kaplan çok zaman kazanmama yardım ediyor. -
Artur HatimiBir dizi toptancı kullanıyorum ve her zaman en iyi fiyatlar, en iyi tatlar ve en iyi müşteri hizmeti için avlanıyorum.Yuoto'da çalışan personel, benim için işleri çok kolay ve pürüzsüz hale getiriyorlar.
İlgili kişi :
Tiger Zhou
Telefon numarası :
+86 18823725950
Naber :
+8618823725950
anahtar kelimeler [ yuoto vape ] eşleşme 1784 Ürünler.
Dikey Çift Bobin Yuoto Tek Kullanımlık Vape, Yuoto Thanos Vape Kalem Kutuları
| Puf: | 5000 |
|---|---|
| Lezzet: | 15 |
| pil: | 650mAh |
| E-suyu: | 14.0ml |
| Nikotin: | %5 %2 %0 |
Şarj Edilebilir Örgü Bobin 15 Tatlar Orijinal Yuoto Tek Kullanımlık Vape Thanos 5000 Puffs
| Tip: | Tek Kullanımlık Elektronik Sigara |
|---|---|
| Malzeme: | Pctg |
| Sertifika: | FDA, CE, ROHS, PSE |
| Şarj Tipi: | tek kullanımlık |
| Başlangıç Modu: | elektronik sigara |
Yuoto XXL Max Mesh Coils 9ml Tek Kullanımlık Elektronik Sigara 3500 Puffs
| Tip: | benlik |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Sertifika: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Şarj Tipi: | Şarj yok |
| Başlangıç Modu: | otomatik |
CE RoHS Yuoto Luscious Tek Kullanımlık Buharlar 3000puffs %5 %2 %0 Nikotin
| Ürün adı: | Tek Kullanımlık Vape Kalemi |
|---|---|
| E-sıvı-Kapasite: | 8ml E-sıvı |
| Pil Kapasitesi: | 1350mAh |
| Puf: | 3000 nefes |
| Nikotin: | 20mg; 50mg |
OEM ODM Meyve Aromalı Puff Bar Vape Kalemi, 8ml 3000 Puff Yuoto Tatlı Tek Kullanımlık Vape
| Ürün adı: | Tek Kullanımlık Vape Kalemi |
|---|---|
| E-sıvı-Kapasite: | 8ml E-sıvı |
| Pil Kapasitesi: | 1350mAh |
| Puf: | 3000 nefes |
| Nikotin: | 20mg; 50mg |
Tatlı YUOTO Tek Kullanımlık Vape, 8.0ml 1350mAh Vape Başlangıç Kiti
| Lezzet: | 22 |
|---|---|
| ponponlar: | 3000 |
| Nikotin: | %5 |
| E-suyu kapasitesi: | 8.0ml |
| pil: | 1350 mah |
Thanos 5000 Puffs Şarj Edilebilir Yuoto Tek Kullanımlık Vapes Mesh Bobin
| E-suyu kapasitesi: | 14ml |
|---|---|
| pil: | 650mAh |
| bobin: | Örgü bobin |
| tatlar: | 15 |
| Avantaj: | şarj edilebilir |
Milisaniye Yuoto Thanos Tek Kullanımlık Vapes 5000 Puffs 14ml Şarj Edilebilir
| E-suyu kapasitesi: | 14ml |
|---|---|
| pil: | 650mAh |
| bobin: | Örgü bobin |
| tatlar: | 15 |
| Avantaj: | şarj edilebilir |
Yüksek 5k Puffs ile Güzel görünüm Tek Kullanımlık Yuoto Thanos Vape
| E-suyu kapasitesi: | 14ml |
|---|---|
| pil: | 650mAh |
| bobin: | Örgü bobin |
| tatlar: | 15 |
| Avantaj: | şarj edilebilir |
2ml Duman 600 Puffs Vape, Küçük Puff Mesh Bobin Yuoto Şişe Vape Bar
| Tip: | Tek Kullanımlık Elektronik Sigara |
|---|---|
| Malzeme: | Pctg |
| Sertifika: | FDA, CE, ROHS, PSE, Tdp |
| Şarj Tipi: | tek kullanımlık |
| Başlangıç Modu: | elektronik sigara |

