Tüm ürünler
-
YUOTO Tek Kullanımlık Vape
-
2500 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
3000 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
5000 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
4000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
1500 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
1200 Ponpon Vape
-
800 Ponpon Vape
-
700 Ponpon Vape
-
600 Ponpon Vape
-
Hamza PatelVay canına, bir sürü çizgileri var, çok Uygun Fiyatlar, çok İşbirlikçi Personel. Kaplan çok zaman kazanmama yardım ediyor. -
Artur HatimiBir dizi toptancı kullanıyorum ve her zaman en iyi fiyatlar, en iyi tatlar ve en iyi müşteri hizmeti için avlanıyorum.Yuoto'da çalışan personel, benim için işleri çok kolay ve pürüzsüz hale getiriyorlar.
İlgili kişi :
Tiger Zhou
Telefon numarası :
+86 18823725950
Naber :
+8618823725950
anahtar kelimeler [ yuoto vape ] eşleşme 1784 Ürünler.
Yuoto Orijinal Fabrika XXL MAX 3500Puffs Tek Kullanımlık Vape Mesh Bobin 9ML
| İsim: | XXL MAKS |
|---|---|
| ponponlar: | 3500 |
| Nikotin: | %0,2%,5% |
| pil: | 1200mAh |
| meyve suyu: | 9ML |
SICAK Klasik Model YUOTO 1200mAh Xxl 2500 Puff Tek Kullanımlık Vape 23 Tatlar Nic 5%
| Lezzet: | 23 |
|---|---|
| pil: | 1200 mah |
| E-suyu: | 7.0ml |
| ponponlar: | 2500 puf |
| Nikotin: | %5 |
Orijinal Thanos 5000 Puffs Yuoto Tek Kullanımlık Vape Pod 2% Tuz Nikotin
| Sertifika: | FDA, CE, ROHS, PSE |
|---|---|
| Görüntülemek: | Ekransız |
| tek kullanımlık: | tek kullanımlık |
| Lezzet: | Meyve Serisi |
| Mekanik Mod: | Mekanik Olmayan |
7ml Tek kullanımlık 2500 puffs Tek kullanımlık vaping
| Ürün Adı: | 2500 Puf Tek Kullanımlık Vape |
|---|---|
| Nikotin Gücü: | %5 |
| Boyut: | 7ml |
| ponponlar: | 2500 |
| Paket: | 1 adet/paket |
5000 Puffs YUOTO Tek Kullanımlık Vape Mesh Bobin 2 Versiyonu Şarj Edilebilir
| E-suyu kapasitesi: | 14ml |
|---|---|
| pil: | 650mAh |
| bobin: | Örgü bobin |
| tatlar: | 15 |
| Avantaj: | şarj edilebilir |
1200mAh Xxl 2500 puf Tek Kullanımlık Vape 23 Tatlar Nic 5% E Juice 7.0Ml
| Lezzet: | 23 |
|---|---|
| pil: | 1200 mah |
| E-suyu: | 7.0ml |
| ponponlar: | 2500 puf |
| Nikotin: | %5 |
Rahat Thanos 5000 Puffs Yuoto Tek Kullanımlık Vape Mesh Bobin Şarj Edilebilir
| E-suyu kapasitesi: | 14ml |
|---|---|
| pil: | 650mAh |
| bobin: | Örgü bobin |
| tatlar: | 15 |
| Avantaj: | şarj edilebilir |
Önceden Doldurulmuş Yuoto Thanos Şarj Edilebilir Tek Kullanımlık Vape Tip C Şarj
| E-suyu kapasitesi: | 14ml |
|---|---|
| pil: | 650mAh |
| bobin: | Örgü bobin |
| tatlar: | 15 |
| Avantaj: | şarj edilebilir |
Daha İyi Tat Yuoto Tek Kullanımlık Vape 5000puffs Thanos Arapça Versiyonu
| E-suyu kapasitesi: | 14ml |
|---|---|
| pil: | 650mah değiştirici |
| bobin: | Örgü bobin |
| tatlar: | 15 |
| Avantaj: | harika tat |
Paslanmaz Çelik Yuoto Marka 1500 Puffs Bar 16 Çeşit Meyveli Tatlar
| Tip: | benlik |
|---|---|
| Malzeme: | paslanmaz çelik |
| Sertifika: | CE, ROHS |
| Şarj Tipi: | Ön Şarj |
| Başlangıç Modu: | Sensör |

