Tüm ürünler
-
YUOTO Tek Kullanımlık Vape
-
2500 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
3000 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
5000 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
4000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
1500 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
1200 Ponpon Vape
-
800 Ponpon Vape
-
700 Ponpon Vape
-
600 Ponpon Vape
-
Hamza PatelVay canına, bir sürü çizgileri var, çok Uygun Fiyatlar, çok İşbirlikçi Personel. Kaplan çok zaman kazanmama yardım ediyor. -
Artur HatimiBir dizi toptancı kullanıyorum ve her zaman en iyi fiyatlar, en iyi tatlar ve en iyi müşteri hizmeti için avlanıyorum.Yuoto'da çalışan personel, benim için işleri çok kolay ve pürüzsüz hale getiriyorlar.
İlgili kişi :
Tiger Zhou
Telefon numarası :
+86 18823725950
Naber :
+8618823725950
anahtar kelimeler [ yuoto vape ] eşleşme 1784 Ürünler.
Yuoto XXL 2500puffs Tek Vape Kalem Atomizer Nargile Elektronik Nargile
| Tip: | Tek Kullanımlık Elektronik Sigara |
|---|---|
| Malzeme: | Pctg |
| Sertifika: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Şarj Tipi: | tek kullanımlık |
| Başlangıç Modu: | elektronik sigara |
Güç 10-12W Plastik AL 5000 Nefeslik Vape, Vaping Tutkunları İçin En İyi Seçim
| Product Name: | YUOTO Disposable Vape |
|---|---|
| Flavor: | 23lavors |
| Airflow: | Adjustable |
| Battery Capacity: | 850mAh |
| Material: | Plastic+AL |
Pctg 2500 Puffs Tek Kullanımlık Pod, Ekransız Yuoto XXL Tek Kullanımlık Vape Kalem
| Tip: | Tek Kullanımlık Elektronik Sigara |
|---|---|
| Malzeme: | Pctg |
| Sertifika: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Şarj Tipi: | tek kullanımlık |
| Başlangıç Modu: | elektronik sigara |
Yuoto Tatlı Tek Kullanımlık Vape Kalem, Nikotin 3000 Puffs Elektronik Sigara
| Tip: | Tek Kullanımlık Vape |
|---|---|
| Malzeme: | SS304+Pctg+PC |
| Sertifika: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Şarj Tipi: | kablo |
| Başlangıç Modu: | Manuel |
Ayarlanabilir Hava Akışlı Fırınlanmış Vernik Vape, %0 Nikotin Gücü
| Coil Resistance: | DualMesh Coil |
|---|---|
| Material: | Plastic+AL |
| Flavor: | 23lavors |
| Package: | 1pc/pack |
| Airflow: | Adjustable |
Ayarlanabilir Hava Akışı YUOTO Tek Kullanımlık Vape, Plastik AL Malzeme ve %0 Nikotin Gücü
| Product Name: | YUOTO Disposable Vape |
|---|---|
| Nicotine Strength: | 0% 2% 5% |
| Battery Capacity: | 850mAh |
| Flavor: | 23lavors |
| Package: | 1pc/pack |
Çilek Kivi Buz Örgü Bobini Yuoto 50mg Nikotinli Tek Kullanımlık Vape Kalemleri
| Ambalaj: | 10 adet/kutu |
|---|---|
| Lezzet: | Çilekli kivi buzu (seçebileceğiniz 19 tat) |
| E-likit Kapasitesi: | 14 ml |
| Nikotin Gücü: | 0/20mg(2%)/50mg(5%) |
| İşlev: | örgü bobin |
Smoke E Likit Vape Pen, 5000 Puf Yuoto Thanos Ecigarette
| Ayarlamak: | bekar |
|---|---|
| Malzeme:: | Pctg |
| Tip:: | Tek Kullanımlık Elektronik Sigara |
| Şarj Tipi:: | Şarj Olmadan |
| Görüntülemek:: | Ekransız |
650mAh Tek Kullanımlık E Çiğ Karpuz Buz Yuoto Thanos 5000 Puffs 50mg Nikotin 14ml
| Ambalaj: | 10 adet/kutu |
|---|---|
| Lezzet: | Karpuzlu dondurma (seçebileceğiniz 19 çeşit) |
| E-likit Kapasitesi: | 14 ml |
| Nikotin Gücü: | 0/20mg(2%)/50mg(5%) |
| İşlev: | örgü bobin |
3000puffs Yuoto Tatlı Tek Kullanımlık Vape 2023 Özel Tasarım OEM
| Ürün adı: | Tek Kullanımlık Vape Kalemi |
|---|---|
| E-sıvı-Kapasite: | 8ml E-sıvı |
| Pil Kapasitesi: | 1350mAh |
| Puf: | 3000 nefes |
| Nikotin: | 20mg; 50mg |

