Tüm ürünler
-
YUOTO Tek Kullanımlık Vape
-
2500 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
3000 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
5000 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
4000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
1500 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
1200 Ponpon Vape
-
800 Ponpon Vape
-
700 Ponpon Vape
-
600 Ponpon Vape
-
Hamza PatelVay canına, bir sürü çizgileri var, çok Uygun Fiyatlar, çok İşbirlikçi Personel. Kaplan çok zaman kazanmama yardım ediyor. -
Artur HatimiBir dizi toptancı kullanıyorum ve her zaman en iyi fiyatlar, en iyi tatlar ve en iyi müşteri hizmeti için avlanıyorum.Yuoto'da çalışan personel, benim için işleri çok kolay ve pürüzsüz hale getiriyorlar.
İlgili kişi :
Tiger Zhou
Telefon numarası :
+86 18823725950
Naber :
+8618823725950
anahtar kelimeler [ yuoto vape ] eşleşme 1784 Ürünler.
Yuoto 5000 Puffs Vape Düzenlenebilir Hava Akışıyla Mükemmel Vaping Tatminine Ulaşın
| Vattlık: | 10-12W |
|---|---|
| Pil Kapasitesi: | 650mah |
| Ürün Adı: | YUOTO Tek Kullanımlık Vape |
| Hava akışı: | Ayarlanabilir |
| Lezzet: | 19 Tatlar |
Upgrade Your Vaping Experience with yuoto 5000 puffs vape 19 Classic Flavors and Voltage Range 3.6V
| Flavour: | Grape Ice |
|---|---|
| Coil: | Mesh Coil |
| Battery Capacity: | 280mAh |
| Color: | 15 Colors |
| Size: | 3.5 Inches |
19 tatlı Entegre YUOTO Tek kullanımlık Vape Mesh Bobin Direnci
| Pil Kapasitesi: | 650mah |
|---|---|
| Paket: | 1 adet/paket |
| Lezzet: | 19 Tatlar |
| Nikotin Gücü: | %5 |
| Malzeme: | Plastik + AL |
5000 Puff Vape Plastik AL Paketiyle Vaping Deneyinizi Geliştirin
| Pil Kapasitesi: | 650mah |
|---|---|
| bobin direnci: | ağ |
| Vattlık: | 10-12W |
| Paket: | 1 adet/paket |
| Ürün Adı: | YUOTO Tek Kullanımlık Vape |
Yeni 16 tatlı YUOTO Tek kullanımlık 1200mAh pil 3500 puffs
| Hava akışı: | Ayarlanabilir |
|---|---|
| Malzeme: | Plastik + AL |
| Ürün Adı: | YUOTO Tek Kullanımlık Vape |
| bobin direnci: | ağ |
| Nikotin Gücü: | %5 |
Disposable and Portable Vaping with YUOTO Disposable Vape pen Without Display Mesh Coil
| Feature: | Mesh Coil |
|---|---|
| Airflow: | Adjustable |
| Suitable For: | ALL>18 |
| Coil: | Mesh Coil |
| Voltage Range: | 3.6V |
Yuoto 5000 nefes vape ile vaping deneyiminizi yükseltin 850mAh Pil Kapasitesi ve Ayarlanabilir Hava Akışı
| Flavor: | 23lavors |
|---|---|
| Material: | Plastic+AL |
| Battery Capacity: | 850mAh |
| Package: | 1pc/pack |
| Product Name: | YUOTO Disposable Vape |
Ön Şarj 3000 Puffs Ciklet Tek Kullanımlık Vape Yuoto Luscious
| Tip: | benlik |
|---|---|
| Malzeme: | paslanmaz çelik |
| Sertifika: | CE, ROHS |
| Şarj Tipi: | Ön Şarj |
| Başlangıç Modu: | Sensör |
1350mAh Pil 8.0ml E Sıvı 24 Tat Tek Kullanımlık Vape Yuoto Luscious 3000 Puffs
| Tip:: | benlik |
|---|---|
| Malzeme:: | paslanmaz çelik |
| Sertifika:: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Şarj Tipi:: | Ön Şarj |
| Başlangıç Modu:: | Sensör |
OEM / ODM 2500 Puf Tek Kullanımlık Pod, Pctg Yuoto XXL Tek Kullanımlık Vape
| Tip: | Tek Kullanımlık Elektronik Sigara |
|---|---|
| Malzeme: | Pctg |
| Sertifika: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Charging Type: | Disposable |
| Başlangıç Modu: | elektronik sigara |

