Tüm ürünler
-
YUOTO Tek Kullanımlık Vape
-
2500 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
3000 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
5000 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
4000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
1500 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
1200 Ponpon Vape
-
800 Ponpon Vape
-
700 Ponpon Vape
-
600 Ponpon Vape
-
Hamza PatelVay canına, bir sürü çizgileri var, çok Uygun Fiyatlar, çok İşbirlikçi Personel. Kaplan çok zaman kazanmama yardım ediyor. -
Artur HatimiBir dizi toptancı kullanıyorum ve her zaman en iyi fiyatlar, en iyi tatlar ve en iyi müşteri hizmeti için avlanıyorum.Yuoto'da çalışan personel, benim için işleri çok kolay ve pürüzsüz hale getiriyorlar.
İlgili kişi :
Tiger Zhou
Telefon numarası :
+86 18823725950
Naber :
+8618823725950
anahtar kelimeler [ yuoto vape ] eşleşme 1784 Ürünler.
Tek Kullanımlık Yuoto Luscious 3000 Puffs Buhar Kalemi 8ml 1350mah Pil Kapasitesi
| tek kullanımlık veya değil: | Evet |
|---|---|
| Lezzet: | sakız |
| Pil Kapasitesi: | 1350mAh |
| Kapasite: | 8ml |
| tuzlu nikotin: | %5 |
YUOTO Tek kullanımlık Vape Pen Mesh Koil Direnci ile Vaping'inizi Yeni Yüksekliklere Taşıyın
| Malzeme: | Plastik + AL |
|---|---|
| Hava akışı: | Ayarlanabilir |
| Nikotin Gücü: | %5 |
| Lezzet: | 19 Tatlar |
| Pil Kapasitesi: | 650mah |
650mAh pil YUOTO Düzenlenebilir hava akışı 5000 puffs ile tek kullanımlık vape
| bobin direnci: | ağ |
|---|---|
| Hava akışı: | Ayarlanabilir |
| Vattlık: | 10-12W |
| ponponlar: | 5000 nefes |
| Pil Kapasitesi: | 650mah |
YUOTO Tek kullanımlık Vape 7000 Puffs Vape 1.2 ohm bobin direnciyle çalıştırılır
| Lezzet: | 15 tat |
|---|---|
| Malzeme: | Plastik + AL |
| Paket: | 1 adet/paket |
| Hava akışı: | Ayarlanabilir |
| Nikotin Gücü: | %5 |
Plastik AL YUOTO % 5 Nikotin Gücü 19 Aromalı Tek kullanımlık Vape
| Vattlık: | 10-12W |
|---|---|
| bobin direnci: | ağ |
| Hava akışı: | Ayarlanabilir |
| ponponlar: | 5000 nefes |
| Lezzet: | 19 Tatlar |
1.2ohm bobine direnci YUOTO Düzenlenebilir hava akışı ile tek kullanımlık vape kalem
| bobin direnci: | 1.2ohm |
|---|---|
| Lezzet: | 15 tat |
| Paket: | 1 adet/paket |
| Hava akışı: | Ayarlanabilir |
| Malzeme: | Plastik + AL |
Güçlü 5000 şişlik 5% Nikotin Gücüyle Vape Güvenle Vape
| bobin direnci: | ağ |
|---|---|
| Vattlık: | 10-12W |
| Lezzet: | 19 Tatlar |
| ponponlar: | 5000 nefes |
| Paket: | 1 adet/paket |
Unleash the Power of YUOTO Disposable Vape 1.3ml Capacity and 280mAh Battery for Intense Vaping Experience
| Color: | 15 Colors |
|---|---|
| Capacity: | 1.3ml |
| Portable And Lightweight: | Yes |
| Suitable For: | ALL>18 |
| Charging Type: | Cable |
Adjustable Airflow and Grape Ice Flavor Yuoto Disposable Vape Pen's Ultimate Vaping Solution for a Refreshing Experience
| Coil: | Mesh Coil |
|---|---|
| Suitable For: | ALL>18 |
| Display: | Without Display |
| Packing: | 10PCS/Box; 400PCS/Case |
| Voltage Range: | 3.6V |
19 Classic Flavors YUOTO Disposable Vape Mesh Coil for Maximum Satisfaction and Smooth Vaping
| Capacity: | 1.3ml |
|---|---|
| Display: | Without Display |
| Flavours: | 19 Classic Flavors |
| Suitable For: | ALL>18 |
| Voltage Range: | 3.6V |

