Tüm ürünler
-
YUOTO Tek Kullanımlık Vape
-
2500 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
3000 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
5000 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
4000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
1500 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
1200 Ponpon Vape
-
800 Ponpon Vape
-
700 Ponpon Vape
-
600 Ponpon Vape
-
Hamza PatelVay canına, bir sürü çizgileri var, çok Uygun Fiyatlar, çok İşbirlikçi Personel. Kaplan çok zaman kazanmama yardım ediyor. -
Artur HatimiBir dizi toptancı kullanıyorum ve her zaman en iyi fiyatlar, en iyi tatlar ve en iyi müşteri hizmeti için avlanıyorum.Yuoto'da çalışan personel, benim için işleri çok kolay ve pürüzsüz hale getiriyorlar.
İlgili kişi :
Tiger Zhou
Telefon numarası :
+86 18823725950
Naber :
+8618823725950
anahtar kelimeler [ yuoto vape ] eşleşme 1784 Ürünler.
%2 Nikotin TPD Vape Yuoto Şişe Max 600 Puffs, 2Ml Tek Kullanımlık E Sigara
| İsim: | Yuoto Şişe Max 600 Puf |
|---|---|
| tatlar: | 16 |
| Ağırlık: | 30g |
| pil: | 400 mAh |
| Kapasite: | 2.0ml |
400Mah Tek Kullanımlık E Sigara, TPD Vape% 2 Nikotin Yuoto Şişe 600 Puffs
| İsim: | Yuoto Şişe 600 Puf |
|---|---|
| tatlar: | 14 |
| Ağırlık: | 27G |
| pil: | 400 mAh |
| Kapasite: | 2.0ml |
Özel Logo Tek Kullanımlık Vape 3000puff Elektronik Sigara Orijinal YUOTO
| vape: | tek kullanımlık ecig |
|---|---|
| Kapasite: | 8ml |
| pil: | 1350 mha |
| ilişki: | %5 |
| Malzeme: | SS304+PCTG+PC |
Tek Kullanımlık Pod Sistemi Yuoto Smart 600 Puf Bar Toplam 12 Tat 350 MAh
| malzeme: | paslanmaz çelik |
|---|---|
| Boyut: | 38cm*31cm*27cm |
| Orijinal Ülke: | Çin |
| meyve suyu kapasitesi: | 2.0 ml |
| Pil Kapasitesi: | 350 mAh |
Sigara İçmek İçin Vaper Yuoto Akıllı Tek Kullanımlık Pod Sistemi Guava Ice 600 Ponponları 12 Renk
| malzeme: | paslanmaz çelik |
|---|---|
| Boyut: | 38cm*31cm*27cm |
| Orijinal Ülke: | Çin |
| meyve suyu kapasitesi: | 2.0 ml |
| Pil Kapasitesi: | 350 mAh |
Meyve Tatları Oringinal XXL MAX 3500 Puff Yuoto Elektronik Sigara Pod Vape Pen
| elektronik sigara: | imkansız |
|---|---|
| Pil Kapasitesi: | 1200mAh |
| Nikotin Gücü: | %5 %2 %0 |
| tatlar: | karpuz |
| Ağırlık: | 60.5g |
23 Tatlar 3000 Puf Tek Kullanımlık Vape, 8ml 1350mAh Yuoto Tatlı Puff Bar
| OEM/ODM: | Evet |
|---|---|
| Lezzet: | dokuz kuka |
| Pil Kapasitesi: | 1350mAh |
| Kapasite: | 8ml |
| tuzlu nikotin: | %5 |
Mevcut 19 Tat Yuoto Thanos 5000 Puff %5 Nikotin 14ML Likit
| Renkler: | 19 |
|---|---|
| modeli: | Thanos 5000 puf |
| şarj edilebilir: | Evet |
| Ağırlık: | 80g |
| pil: | 650mAh |
Otantik Yuoto Xxl Tek Kullanımlık Vape Kalem Seti, 1200Mah 2500 Puff Elektronik Sigara
| ponponlar: | 2500 |
|---|---|
| Nikotin: | %5 |
| Sıvı Kapasitesi: | 7 ML |
| Modeli: | yuoto xxl 2500 puf |
| Pil: | 1200mAh |
%5 Nikotin 14Ml Likit %100 Otantik Yuoto Thanos 5000 Puff 650Mah Pil
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| Renkler: | 19 |
| modeli: | Thanos 5000 puf |
| şarj edilebilir: | Evet |
| Ağırlık: | 80g |

