Tüm ürünler
-
YUOTO Tek Kullanımlık Vape
-
2500 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
3000 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
5000 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
4000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
1500 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
1200 Ponpon Vape
-
800 Ponpon Vape
-
700 Ponpon Vape
-
600 Ponpon Vape
-
Hamza PatelVay canına, bir sürü çizgileri var, çok Uygun Fiyatlar, çok İşbirlikçi Personel. Kaplan çok zaman kazanmama yardım ediyor. -
Artur HatimiBir dizi toptancı kullanıyorum ve her zaman en iyi fiyatlar, en iyi tatlar ve en iyi müşteri hizmeti için avlanıyorum.Yuoto'da çalışan personel, benim için işleri çok kolay ve pürüzsüz hale getiriyorlar.
İlgili kişi :
Tiger Zhou
Telefon numarası :
+86 18823725950
Naber :
+8618823725950
anahtar kelimeler [ yuoto vape ] eşleşme 1784 Ürünler.
Sütlü Kahve Yuoto Mini Kutu 700 Puf 15 Tat 2.3ML Meyve Suyu Kapasitesi
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| İsim: | Mini Kutu |
| E-suyu kapasitesi: | 2.3ML |
| pil: | 450 mAh |
| Örgü bobin: | NUMARA |
Seyahat İçin Hafif Yuoto Tatlı Mükemmel Sızıntı Önleyici Tasarım
| marka: | yuoto |
|---|---|
| kapasite: | 8ml |
| pil: | 1350 mha |
| nictione: | %5 |
| puf: | 3000 nefes |
Orijinal Tatlar Yuoto XXL 2500 Puf, Tek Kullanımlık E Sigara %2 Nikotin
| Ürün adı: | Yuoto XXL 2500 Ponponları |
|---|---|
| tatlar: | 19 |
| Şekil: | Popüler |
| Başvuru: | Bar Eğlencesi,Parti,Rlexation |
| Ağırlık: | 46g |
TPD 600 Puffs Yuoto Şişe Max, Mesh Bobin Tek Kullanımlık E Sigara
| tatlar: | 16 |
|---|---|
| Ağırlık: | 30g |
| pil: | 400 mAh |
| Kapasite: | 2.0ml |
| nikotin tuzu: | 2% (ODM için başka bir tür de seçebilir) |
Meyve Lezzet Yuoto Tatlı 8ml Meyve Suyu Kapasitesi %5 Nic Tuz
| vape: | tek kullanımlık ecig |
|---|---|
| kapasite: | 8ml |
| pil: | 1350 mha |
| ilişki: | %5 |
| ağırlık: | 52g |
1350mha Pil ile 8 mL önceden doldurulmuş kapasite Yuoto Luscious
| vape: | tek kullanımlık ecig |
|---|---|
| kapasite: | 8ml |
| pil: | 1350 mha |
| ilişki: | %5 |
| model: | tatlı |
18 Karışık Meyve Aromalı Yüksek Kapasiteli Yuoto Tatlı SS304 PCTG PC
| puf: | 3000 nefes |
|---|---|
| kapasite: | 8ml |
| pil: | 1350 mha |
| nictione: | %5 |
| ağırlık: | 52g |
LOGO Baskı ile Dağıtılabilir Yuoto Tatlı Uzun Ömürlü 3000 Puf
| vape: | tek kullanımlık ecig |
|---|---|
| kapasite: | 8ml |
| pil: | 1350 mha |
| ilişki: | %5 |
| lezzet: | 15 |
Yuoto Plus 800 Puffs E Sigara 32g 11 Karışık Aromalı Yabanmersini Ahududu Çilek
| Ürün adı:: | Yuoto Plus 800 Ponponları |
|---|---|
| tatlar:: | 11 (ODM için orher tipini de seçebilir) |
| Şekil:: | Roman, Popüler, Güzel |
| Uygulama:: | Bar Eğlencesi,Parti,Rlexation |
| Ağırlık:: | 32g |
Yuoto 1500 Puffs Parti Gevşemesi İçin Sağlıklı Elektronik Sigara
| Ürün adı:: | Yuoto 1500 Ponponları |
|---|---|
| tatlar:: | 26 |
| Şekil:: | Popüler |
| Uygulama:: | Bar Eğlencesi,Parti,Rlexation |
| Ağırlık:: | 46g |

