Tüm ürünler
-
YUOTO Tek Kullanımlık Vape
-
2500 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
3000 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
5000 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
4000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
1500 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
1200 Ponpon Vape
-
800 Ponpon Vape
-
700 Ponpon Vape
-
600 Ponpon Vape
-
Hamza PatelVay canına, bir sürü çizgileri var, çok Uygun Fiyatlar, çok İşbirlikçi Personel. Kaplan çok zaman kazanmama yardım ediyor. -
Artur HatimiBir dizi toptancı kullanıyorum ve her zaman en iyi fiyatlar, en iyi tatlar ve en iyi müşteri hizmeti için avlanıyorum.Yuoto'da çalışan personel, benim için işleri çok kolay ve pürüzsüz hale getiriyorlar.
İlgili kişi :
Tiger Zhou
Telefon numarası :
+86 18823725950
Naber :
+8618823725950
anahtar kelimeler [ yuoto vape ] eşleşme 1784 Ürünler.
Rusya Sıcak Yuoto Kabarcık Şarj Edilebilir Tek Kullanımlık vape 3000 Puff 10ml Suyu pil 650mah
| Lezzet:: | 15 lezzet |
|---|---|
| Nikotin:: | %5 |
| E-suyu kapasitesi:: | 10ml |
| Pil:: | 650mAh |
| Ambalaj bilgileri: | 55,6*28*27,6 |
52g Yuoto Luscious, fırınlama verniği Berry Ice Vape Draw Etkinleştirildi
| Lezzet: | 22 lezzet |
|---|---|
| E-suyu Kapasitesi:: | 8.0ML |
| pil: | 1350mAh |
| Nikotin:: | %5 veya %2 |
| ponponlar:: | 3000 nefes |
1350mAh Yuoto Luscious, Cepte Uygun Boyutlu dağıtılabilir vape pod
| Lezzet: | 22 lezzet |
|---|---|
| Nikotin:: | %5 veya %2 |
| ponponlar:: | 3000 nefes |
| Ambalaj bilgileri: | 1 adet/ 52g 10 adet/paket 1 paket/538g 400 adet/karton 22.5kg/karton |
| Teslim süresi: | 2-7 iş günü |
Yuoto Thanos 5000puff Şarj Edilebilir Tek Kullanımlık E Sigaralar 14ML 650mah Mesh Bobin
| Nikotin: | %5 / %2 |
|---|---|
| E-suyu kapasitesi: | 14ml |
| pil: | 650mAh |
| şarj edilebilir: | Evet |
| Lezzet: | Meyve Aromaları |
TPD sertifikası ile% 100 Orijinal Yuoto Şişe Max 2ml 400mah
| Nikotin: | 5%,2%,0% |
|---|---|
| E-suyu kapasitesi: | 2 mL |
| pil: | 400 mAh |
| Lezzet: | 10 |
| Ağırlık: | 30 g/adet |
Elektronik Sigara Yuoto Plus 600puffs Nikotin 2ML Meyve Aromaları
| Meyve Suyu Kapasitesi: | 2ml |
|---|---|
| Ağırlık: | 32 g/adet |
| Görünüm: | Etiket |
| Malzemeler: | pcp |
| Kaynak Alanı: | Çin |
5 mL Suyu Önceden Doldurulmuş Karpuz Buz Tek Kullanımlık Vape 1500 puf
| lezzet:: | karpuz buz |
|---|---|
| Boyut:: | 19*102mm |
| pil:: | 900mAh |
| puf: | 1500 puf |
| renk: | pembe |
Minibar pro 4ml Vape Pod 4ml E suyu Kapasitesi FCC FDA sertifikalı
| renk: | 4 renk |
|---|---|
| E-suyu Kapasitesi:: | 4.0ML |
| pil: | 650mAh |
| Nikotin:: | %5 veya %2 |
| özellikler :: | doldurulabilir、Şarj edilebilir |
Double Flavour 3000 Puffs Tek Kullanımlık Vape 4ML+4ML E suyu Kapasitesi
| Nikotin:: | %5 veya %2 |
|---|---|
| ponponlar:: | 3000 nefes |
| İsim: | değiştirmek |
| marka: | yuoto |
| kapasite: | 4ml+4ml |
5% 2% Nikotin 800 Puffs Vape 600mAh Pil Benzersiz ve Yeni Görünüm
| Lezzet: | 11 lezzet |
|---|---|
| Nikotin:: | %5 veya %2 |
| ponponlar:: | 800 puf |
| marka: | yuoto |
| pil: | 600 |

