Tüm ürünler
-
YUOTO Tek Kullanımlık Vape
-
2500 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
3000 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
5000 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
4000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
1500 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
1200 Ponpon Vape
-
800 Ponpon Vape
-
700 Ponpon Vape
-
600 Ponpon Vape
-
Hamza PatelVay canına, bir sürü çizgileri var, çok Uygun Fiyatlar, çok İşbirlikçi Personel. Kaplan çok zaman kazanmama yardım ediyor. -
Artur HatimiBir dizi toptancı kullanıyorum ve her zaman en iyi fiyatlar, en iyi tatlar ve en iyi müşteri hizmeti için avlanıyorum.Yuoto'da çalışan personel, benim için işleri çok kolay ve pürüzsüz hale getiriyorlar.
İlgili kişi :
Tiger Zhou
Telefon numarası :
+86 18823725950
Naber :
+8618823725950
anahtar kelimeler [ yuoto vape ] eşleşme 1784 Ürünler.
15 Karışık Meyve Aromalı 4500 Puffs Yuoto Bubble 650mah pil
| vape: | elektronik sigaralar |
|---|---|
| kapasite: | 10ml |
| puf: | 4500 puf |
| nictione: | %5 |
| pil: | 650 mah |
56g Yuoto Bubble Son Neredeyse 4500 Puf Çekiyor Aktif Ateşleme Mekanizması
| ağırlık: | 57g |
|---|---|
| kapasite: | 10ml |
| puf: | 4500 puf |
| nictione: | %5 |
| pil: | 650 mah |
22x112mm Yuoto Tatlı %5 Nikotin Tuzu Entegre 1650mah Şarj Edilebilir Pil
| lezzet :: | 22 lezzet |
|---|---|
| Ağırlık:: | 42g |
| ponponlar:: | 3000 |
| Rezistans:: | 1.6Ω |
| pil: | 1650 mah |
YUOTO Minibar 1200 Puff Tek Kullanımlık Vape 15 Lezzet E Suyu 4.0ml Pil 650mAh
| Lezzet: | 15 lezzet |
|---|---|
| ponponlar: | 1200 puf |
| Nikotin: | 2%,5% |
| E-suyu kapasitesi: | 4ml |
| pil: | 650mAh |
SICAK Yuoto Smart Pro 1500puff 2-5%Mg Tek Kullanımlık Ecig Kare Çizgi Görünümü
| Lezzet:: | 15 lezzet |
|---|---|
| ponponlar: | 1500 puf |
| Nikotin:: | %2, %5 |
| E-suyu kapasitesi:: | 5.0ml |
| pil:: | 800 mah |
2ML E Suyu Yuoto Şişesi 600 Puf 400mAh Pil Kapasitesi, TPD ile
| ponponlar: | 600puf |
|---|---|
| Nikotin: | %2.0 |
| e-meyve suyu: | 2.0ML |
| Pil: | 400mah |
| Lezzet: | 14 Tat |
23 Tatlar 1500 Puf Tek Kullanımlık Vape 5ml E Suyu Kapasitesi CE CF sertifikası
| Lezzet: | 23 lezzet |
|---|---|
| E-suyu Kapasitesi:: | 5.0ML |
| pil: | 900mAh |
| Nikotin:: | %5 veya %2 |
| ponponlar:: | 1500 puf |
küçük Tek Kullanımlık Vape 700 Puffs %5 %2 Nikotin TPD sertifikası.
| Lezzet: | 15 lezzet |
|---|---|
| E-suyu Kapasitesi:: | 2.3ML |
| pil: | 450mAh |
| Nikotin:: | %5 veya %2 |
| ponponlar:: | 700 puf |
21+ Yetişkinler İçin 15 Lezzet 1200 Puffs Vape Otomatik Ateşleme Sistemi
| Lezzet: | 15 lezzet |
|---|---|
| E-suyu Kapasitesi:: | 4ML |
| pil: | 650mAh |
| Nikotin:: | %5 veya %2 |
| ponponlar:: | 1200 puf |
600mAh Pil ile% 5 Nikotin 800 Puffs Vape FCC FDA onayı
| Lezzet: | 11 lezzet |
|---|---|
| E-suyu Kapasitesi:: | 2.5ML |
| pil: | 600mAh |
| Nikotin:: | %5 veya %2 |
| ponponlar:: | 800 puf |

