Tüm ürünler
-
YUOTO Tek Kullanımlık Vape
-
2500 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
3000 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
5000 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
4000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
1500 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
1200 Ponpon Vape
-
800 Ponpon Vape
-
700 Ponpon Vape
-
600 Ponpon Vape
-
Hamza PatelVay canına, bir sürü çizgileri var, çok Uygun Fiyatlar, çok İşbirlikçi Personel. Kaplan çok zaman kazanmama yardım ediyor. -
Artur HatimiBir dizi toptancı kullanıyorum ve her zaman en iyi fiyatlar, en iyi tatlar ve en iyi müşteri hizmeti için avlanıyorum.Yuoto'da çalışan personel, benim için işleri çok kolay ve pürüzsüz hale getiriyorlar.
İlgili kişi :
Tiger Zhou
Telefon numarası :
+86 18823725950
Naber :
+8618823725950
anahtar kelimeler [ yuoto vape ] eşleşme 1784 Ürünler.
YUOTO Çok Lezzet Tek Kullanımlık Vape Draw Aktif Ateşleme Mekanizması
| ciol: | ağ örgüsü |
|---|---|
| E-suyu Kapasitesi:: | 5.0ML |
| pil: | 800mAh |
| Nikotin:: | %5 veya %2 |
| ponponlar:: | 1500 puf |
EMC ROHS MSDS Yuoto 1500 Puffs Tek Kullanımlık Vape %2-5 Mg 800mAh Pil 48g
| Lezzet:: | 15 lezzet |
|---|---|
| ponponlar: | 1500 puf |
| Nikotin:: | %2, %5 |
| E-suyu kapasitesi:: | 5.0ml |
| pil:: | 800 mah |
Tatlandırıcılar Buharlaştırıcı Kalem Seti 16flavors SS304 PCTG PC Vape Kalem Pod Sistemi
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| malzeme: | lekeli çelik |
| tatlar: | 19 |
| ponponlar: | 2500 |
| Pil Kapasitesi: | 1200 mAh |
14ml E Juice 5000puff Yuoto Thanos Tek Kullanımlık E Sigara 650mAh Pil
| Lezzet: | 15 lezzet |
|---|---|
| nikotin: | %5,2 |
| E-suyu: | 14ml |
| pil: | 650 |
| şarj edilebilir: | Evet |
5000puff Yuoto Thanos Tek Kullanımlık Vape E Suyu 14ml Pil 650mAh Nikotin %5 Arapça Versiyon
| Lezzet:: | 15 lezzet |
|---|---|
| Nikotin:: | %5,2 |
| e-suyu:: | 14ml |
| Pil:: | 650 |
| şarj edilebilir:: | Evet |
C Tipi Pil ve Örgü Bobinli Otantik Yuoto Thanos 5000 Ponponları
| Lezzet: | 15 tat |
|---|---|
| nikotin: | %2 %5 |
| E-suyu: | 14ml |
| pil: | 650mAh |
| şarj edilebilir: | Tip C |
Yuoto 5000 Puffs Tek Kullanımlık E Sigaralar Thanos Mesh Bobin 650mAh Pil
| Ambalaj: | 10 adet/kutu |
|---|---|
| Şarj bağlantı noktası: | Tip-C arayüzü |
| Lezzet: | Seçebileceğiniz 19 tat |
| E-suyu kapasitesi: | 14 ml |
| Maksimum ponponlar: | 5000 nefes |
Özel 3500 Puffs Tek Kullanımlık Pod, Metal Yuoto E Sigara
| Tip: | benlik |
|---|---|
| Malzeme: | Metal |
| Ayarlamak: | Bekar |
| Mekanik Mod: | Mekanik Olmayan |
| Değişken Voltaj: | Değişken Olmayan Voltaj |
Güzel Görünüm Yuoto Tek Kullanımlık 5000 Puf Vape Kalem Şarj Edilebilir Aromalı
| Lezzet: | karpuz |
|---|---|
| nikotin: | %5,2 |
| e-meyve suyu: | 14ml |
| Pil: | 650 |
| şarj edilebilir: | Evet |
Mesh Coil 3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape, 9Ml Pod Yuoto XXL Max Pen
| Tip: | benlik |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Sertifika: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Şarj Tipi: | Şarj yok |
| Başlangıç Modu: | otomatik |

