Tüm ürünler
-
YUOTO Tek Kullanımlık Vape
-
2500 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
3000 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
5000 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
4000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
1500 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
1200 Ponpon Vape
-
800 Ponpon Vape
-
700 Ponpon Vape
-
600 Ponpon Vape
-
Hamza PatelVay canına, bir sürü çizgileri var, çok Uygun Fiyatlar, çok İşbirlikçi Personel. Kaplan çok zaman kazanmama yardım ediyor. -
Artur HatimiBir dizi toptancı kullanıyorum ve her zaman en iyi fiyatlar, en iyi tatlar ve en iyi müşteri hizmeti için avlanıyorum.Yuoto'da çalışan personel, benim için işleri çok kolay ve pürüzsüz hale getiriyorlar.
İlgili kişi :
Tiger Zhou
Telefon numarası :
+86 18823725950
Naber :
+8618823725950
anahtar kelimeler [ yuoto vape ] eşleşme 1784 Ürünler.
Mix Taste 304 Paslanmaz Çelik Yuoto Tek Kullanımlık Vape Kalem 5ml 1500 Puf
| Tip: | Tek Kullanımlık Elektronik Sigara |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Sertifika: | FDA, CE, ROHS, PSE |
| Şarj Tipi: | tek kullanımlık |
| Başlangıç Modu: | Otomatik |
%2 Nic 600 Puffs Vape Tek Kullanımlık Yuoto 2ml E Meyve Suyu Kapasitesi
| Tip:: | Tek Kullanımlık E-Sigara |
|---|---|
| Malzeme:: | SS304+Pctg+PC |
| Başlangıç Modu:: | Manuel |
| Görüntülemek:: | Ekransız |
| Mekanik Mod:: | Mekanik Olmayan |
Harika Lezzet Üreten Değiştirilebilir Kartuş 1200 Puffs Vape
| bobin: | örgü bobin |
|---|---|
| likit kapasitesi: | 4ml |
| puf: | 1200 puf |
| marka: | yuoto |
| model: | mini-bar |
OEM ODM 22x110mm Tek Kullanımlık Vape 1200 Ponponları Şarj Edilemez
| vape: | imkansız |
|---|---|
| ağırlık: | 39 gr |
| puf: | 1200 puf |
| bobin: | örgü bobin |
| lezzet: | 1 5 |
Bakım gerektirmeyen 650mah 1200 Puffs Vape, 22x110mm E Buharlı Sigara
| vape: | tek kullanımlık ecig |
|---|---|
| kapasite: | 4ml |
| puf: | 1200 puf |
| pil: | 650 mah |
| nictione: | %5 |
7W-12W Tek Kullanımlık E Çiğ Vape 100% Orijinal Yuoto Plus 800 puf 3.5V
| lezzet:: | 11 lezzet |
|---|---|
| puf:: | 800 puf |
| Nikotin:: | %2, %5 |
| E-suyu kapasitesi:: | 2.5ml |
| pil:: | 600 mah |
OEM ODM 1200 puf Tek Kullanımlık Vape Barlar 11 karışık meyve aroması
| vape: | tek kullanımlık ecig |
|---|---|
| kapasite: | 4ml |
| puf: | 1200 puf |
| pil: | 650 mah |
| nictione: | %5 |
OEM 2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape, PCTG Özel Elektronik Sigara
| Ambalaj bilgileri: | 10 adet/paket, 400 adet/karton |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-10 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T, Batı Birliği |
| : | |
| Menşe yeri | Çin |
Çilek 2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape OEM / ODM Küçük Boy
| vape: | imkansız |
|---|---|
| nictione: | %5 veya %2 |
| kapasite: | 5ml |
| pil: | 850 mah |
| ağırlık: | 46g |
Yabanmersini Ahududu 2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape SS304 PCTG PC Malzemesi
| vape: | imkansız |
|---|---|
| nictione: | %5 veya %2 |
| kapasite: | 5ml |
| pil: | 850 mah |
| MODEL: | SHINE PRO |

