Tüm ürünler
-
YUOTO Tek Kullanımlık Vape
-
2500 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
3000 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
5000 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
4000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
1500 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
1200 Ponpon Vape
-
800 Ponpon Vape
-
700 Ponpon Vape
-
600 Ponpon Vape
-
Hamza PatelVay canına, bir sürü çizgileri var, çok Uygun Fiyatlar, çok İşbirlikçi Personel. Kaplan çok zaman kazanmama yardım ediyor. -
Artur HatimiBir dizi toptancı kullanıyorum ve her zaman en iyi fiyatlar, en iyi tatlar ve en iyi müşteri hizmeti için avlanıyorum.Yuoto'da çalışan personel, benim için işleri çok kolay ve pürüzsüz hale getiriyorlar.
İlgili kişi :
Tiger Zhou
Telefon numarası :
+86 18823725950
Naber :
+8618823725950
anahtar kelimeler [ yuoto vape ] eşleşme 1784 Ürünler.
Yuoto Mini Bar 1200 Puf 4 ML Meyve Suyu Kapasitesi
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| malzeme: | paslanmaz çelik |
| tatlar: | 15 |
| Nikotin: | %5 |
| meyve suyu kapasitesi: | 4ML |
Oriange Fabrikası Yuoto Tatlı 3000puff %5 Nikotin Tuzu Entegre 1350mah Üzüm Iec
| lezzet :: | 27 lezzet |
|---|---|
| Ağırlık:: | 42g |
| ponponlar:: | 3000 |
| Rezistans:: | 1.6Ω |
| pil: | 1350 mah |
3000 Puff Yuoto Tatlı Tek Kullanımlık Ecig %5 Nikotin 1350mah Karpuz Buz
| lezzet :: | 27 lezzet |
|---|---|
| Ağırlık:: | 42g |
| ponponlar:: | 3000 |
| Rezistans:: | 1.6Ω |
| pil: | 1350mAh |
Blueberry Yuoto Bubble Şarj Edilebilir Tek Kullanımlık 3000 Puff 46G
| Lezzet:: | 15 lezzet |
|---|---|
| Nikotin:: | %5 |
| E-suyu kapasitesi:: | 10ml |
| Pil:: | 650mAh |
| Ambalaj bilgileri: | 55,6*28*27,6 |
Big Puff Yuoto Bubble Tek Kullanımlık Şarj Edilebilir %2 %5 Nikotin E-Suyu 10ml
| Lezzet:: | 15 lezzet |
|---|---|
| Nikotin:: | %2 %5 |
| E-suyu kapasitesi:: | 10ml |
| Pil:: | 650mAh |
| Ambalaj bilgileri: | 55,6*28*27,6 |
Mesh 1.0 Bobin 3000 Puff Yuoto Bubble Tek Kullanımlık Şarj Edilebilir
| Lezzet:: | 15 lezzet |
|---|---|
| Nikotin:: | %2 %5 |
| E-suyu kapasitesi:: | 10ml |
| Pil:: | 650mAh |
| Ambalaj bilgileri: | 55,6*28*27,6 |
C Tipi Arayüz Yuoto Bubble Tek Kullanımlık Şarj Edilebilir 3000 Puf
| Lezzet:: | 15 lezzet |
|---|---|
| Nikotin:: | %2 %5 |
| E-suyu kapasitesi:: | 10ml |
| Pil:: | 650mAh |
| Ambalaj bilgileri: | 55,6*28*27,6 |
3000 Puff Yuoto Bubble Tek Kullanımlık Şarj Edilebilir E-Suyu 10ml Pil 650mah
| Lezzet:: | 15 lezzet |
|---|---|
| Nikotin:: | %2 %5 |
| E-suyu kapasitesi:: | 10ml |
| Pil:: | 650mAh |
| Ambalaj bilgileri: | 55,6*28*27,6 |
OEM, Büyük Suyu / Pil Kapasiteli Yuoto Thanos Tek Kullanımlık Cihazı Sipariş Etti
| Lezzet: | 15 lezzet |
|---|---|
| nikotin: | %5,2 |
| E-suyu: | 14ml |
| pil: | 650 |
| şarj edilebilir: | Evet |
PC ABS 3000 Puf Kalemi, Pctg Lusicous Yuoto Elektronik Sigara
| Tip: | benlik |
|---|---|
| Malzeme: | PC + ABS + Bilgisayar |
| Sertifika: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Şarj Tipi: | Tek Kullanımlık Elektronik Sigara |
| Başlangıç Modu: | otomatik |

