Tüm ürünler
-
YUOTO Tek Kullanımlık Vape
-
2500 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
3000 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
5000 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
4000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
1500 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
1200 Ponpon Vape
-
800 Ponpon Vape
-
700 Ponpon Vape
-
600 Ponpon Vape
-
Hamza PatelVay canına, bir sürü çizgileri var, çok Uygun Fiyatlar, çok İşbirlikçi Personel. Kaplan çok zaman kazanmama yardım ediyor. -
Artur HatimiBir dizi toptancı kullanıyorum ve her zaman en iyi fiyatlar, en iyi tatlar ve en iyi müşteri hizmeti için avlanıyorum.Yuoto'da çalışan personel, benim için işleri çok kolay ve pürüzsüz hale getiriyorlar.
İlgili kişi :
Tiger Zhou
Telefon numarası :
+86 18823725950
Naber :
+8618823725950
anahtar kelimeler [ yuoto vape ] eşleşme 1784 Ürünler.
ODM 2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape, 850mAh Tek Kullanımlık Pod Kiti
| vape: | imkansız |
|---|---|
| nictione: | %5 |
| kapasite: | 5ml |
| pil: | 850 mah |
| Ambalaj bilgileri: | 10 adet/paket, 400 adet/karton |
Değiştirilebilir Kartuş 2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape %5 Nictione
| vape: | imkansız |
|---|---|
| nictione: | %5 |
| kapasite: | 5ml |
| pil: | 850 mah |
| Ambalaj bilgileri: | 10 adet/paket, 400 adet/karton |
650mah Pil ile 4ml Tek Kullanımlık E Sigara Vape Kalem 1200 Puff
| vape: | tek kullanımlık ecig |
|---|---|
| kapasite: | 4ml |
| puf: | 1200 puf |
| pil: | 650 mah |
| nictione: | %5 |
Draw Aktivasyon 2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape Hafif 5ml E Sıvı Kapasitesi
| vape: | imkansız |
|---|---|
| nictione: | %5 |
| kapasite: | 5ml |
| pil: | 850 mah |
| Ambalaj bilgileri: | 10 adet/paket, 400 adet/karton |
650mah Entegre Pil Vape Tek Kullanımlık Bakım Gerektirmez
| karton: | 300 adet |
|---|---|
| kapasite: | 10ml |
| puf: | 4500 puf |
| nictione: | %5 |
| pil: | 650 mah |
1650mAh Pil ile 8ml Tek Kullanımlık Juice Vape 10 lezzet
| lezzet:: | 10 lezzet |
|---|---|
| Ağırlık:: | 50 gram |
| Pil :: | 1650mAh |
| Teslim süresi: | 15-20 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T |
Yeniden Doldurulamayan Tek Kullanımlık Vape Barlar Dökme 19x102mm tuz nikotinli
| lezzet:: | Tutku meyveli buz |
|---|---|
| Boyut:: | 19*102mm |
| pil:: | 900mAh |
| Meyve suyu: | 5ml |
| ağırlık: | 46g |
18 Lezzet Bar Vape 10ml E Suyu Kapasitesi Tutarlı Güç Teslimatı
| ponponlar: | 3000+ |
|---|---|
| Nikotin: | %5 |
| E-suyu Kapasitesi: | 10ml |
| pil: | 650mAh |
| Lezzet: | 18 |
850mah pil ile ODM Lezzet Vapes Tek Kullanımlık E Sigara
| ponponlar: | 2000 puf |
|---|---|
| nikotin: | %5 %2 |
| pil: | 850 mah |
| e-suyu: | 5.0ml |
| neden olmuş: | Evet |
XXL 2500 ponponlar Meyve Tatları Tek Kullanımlık Vape Kalem 7ml E Juice Sıvı Yağ
| Lezzet: | meyve aroması |
|---|---|
| ponponlar:: | 2500 puf |
| Nikotin:: | %5 veya %2 |
| Marka: | Yuoto |
| E-suyu kapasitesi: | 7.0ml |

