Tüm ürünler
-
YUOTO Tek Kullanımlık Vape
-
2500 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
3000 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
5000 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
4000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
1500 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
1200 Ponpon Vape
-
800 Ponpon Vape
-
700 Ponpon Vape
-
600 Ponpon Vape
-
Hamza PatelVay canına, bir sürü çizgileri var, çok Uygun Fiyatlar, çok İşbirlikçi Personel. Kaplan çok zaman kazanmama yardım ediyor. -
Artur HatimiBir dizi toptancı kullanıyorum ve her zaman en iyi fiyatlar, en iyi tatlar ve en iyi müşteri hizmeti için avlanıyorum.Yuoto'da çalışan personel, benim için işleri çok kolay ve pürüzsüz hale getiriyorlar.
İlgili kişi :
Tiger Zhou
Telefon numarası :
+86 18823725950
Naber :
+8618823725950
anahtar kelimeler [ yuoto vape ] eşleşme 1784 Ürünler.
23 Tatlandırıcı Buharlaştırıcı Kalem Seti, SS304 PCTG PC Vape Kalem Pod Sistemi
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| İsim: | 2500 nefes |
| E-suyu kapasitesi: | 7.0 ML |
| pil: | 1200 mAh |
| Hasır Bobinler: | NUMARA |
Yuoto 1500 Puffs Meyve Aromalı Tek Kullanımlık Sigara, Nargile Vape Kalem Pod Sistemi
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Yetenek temini: | 1000000 Adet |
| : | |
| : |
7ml 2500 Puffs Tek kullanımlık Vape 1200mAh Pil Kapasitesi
| Renk: | Tüm Renkler |
|---|---|
| Ağırlık: | 52g |
| Paket: | 1 adet/paket |
| Pil Kapasitesi: | 1200mAh |
| Ürün Adı: | 2500 Puf Tek Kullanımlık Vape |
Yuoto Minibar 1200 Puffs Vape, ODM 4ml Tek Kullanımlık Vape Barları
| puf: | 1200 puf |
|---|---|
| renk: | 15 |
| bobin: | örgü bobin |
| karton: | 400 adet |
| ambalaj: | 10 parça |
4ml YUOTO Tek Kullanımlık Vape, mini bar 1200 puf Tek Kullanımlık Pod Sistemi
| vape: | tek kullanımlık ecig |
|---|---|
| kapasite: | 4ml |
| puf: | 1200 puf |
| pil: | 650 mah |
| nictione: | %5 |
Yuoto Mini Bar E Sigara Vape Kalem 1200 Puff, %2, %5 Nikotinli
| lezzet:: | 15 lezzet |
|---|---|
| ponponlar:: | 1200 puf |
| nikotin:: | 2%,5% |
| E-Suyu kapasitesi:: | 4ml |
| Pil:: | 650mAh |
%5 nikotin Vape Likit Elektronik Sigara, 2000 puf E Çiğ Vapes
| vape: | imkansız |
|---|---|
| nictione: | %5 |
| kapasite: | 5ml |
| pil: | 850 mah |
| PUF: | 2000PUFF |
ODM 700 Puffs Vape, 22 * 110mm Tek Kullanımlık Vape E Cigs 450mah pil
| vape: | tek kullanımlık ecig |
|---|---|
| kapasite: | 2.3ml |
| puf: | 700 puf |
| pil: | 450 mah |
| nictione: | %5 |
Çilek Muz Yuoto Tatlı 3000 Puf 27 Lezzet 1350mAh Pil
| Lezzet: | 27 lezzet |
|---|---|
| Ağırlık: | 42g |
| ponponlar: | 3000 |
| Rezistans: | 1.6Ω |
| pil: | 1350 mah |
Yuoto 2500 Puffs Tatlandırıcılar Buharlaştırıcı Kalem Seti 23 Tatlandırıcılar %5 1200 MAh Pil Tek Kullanımlık Şeftali Buz
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| İsim: | 2500 nefes |
| E-suyu kapasitesi: | 7.0 ML |
| pil: | 1200 mAh |
| Hasır Bobinler: | NUMARA |

