Tüm ürünler
-
YUOTO Tek Kullanımlık Vape
-
2500 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
3000 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
5000 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
4000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
1500 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
1200 Ponpon Vape
-
800 Ponpon Vape
-
700 Ponpon Vape
-
600 Ponpon Vape
-
Hamza PatelVay canına, bir sürü çizgileri var, çok Uygun Fiyatlar, çok İşbirlikçi Personel. Kaplan çok zaman kazanmama yardım ediyor. -
Artur HatimiBir dizi toptancı kullanıyorum ve her zaman en iyi fiyatlar, en iyi tatlar ve en iyi müşteri hizmeti için avlanıyorum.Yuoto'da çalışan personel, benim için işleri çok kolay ve pürüzsüz hale getiriyorlar.
İlgili kişi :
Tiger Zhou
Telefon numarası :
+86 18823725950
Naber :
+8618823725950
anahtar kelimeler [ yuoto vape ] eşleşme 1784 Ürünler.
Yuoto Thanos 5000 Puffs 14ml Ön Doldurma E-Likit Tek Kullanımlık Buharlaştırıcı 650 mAh Pil Kapasitesi
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| İsim: | Thanos |
| ponponlar: | 5000 nefes |
| Sıvı-Suyu: | 14ml |
| pil: | 650mAh |
SICAK İtalya Yuoto Shine Pro Pod Çubuğu Tek Kullanımlık Vape 2000 Puf E-Suyu 5.0ml
| Lezzet: | 15 lezzet |
|---|---|
| nikotin :: | %5 %2 |
| Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=172.17.0.1: | 5.0ml |
| Pil:: | 850 mah |
| Marka: | Yuoto |
Çilek Karpuz Buz Yuoto Thanos 5000 Puffs Lake Versiyon
| pil: | 650mAh |
|---|---|
| şarj edilebilir: | Evet |
| Lezzet: | Meyve Aromaları |
| Örgü bobin: | Evet |
| Sürümler: | arapça/ingilizce/rusya versiyonu |
Küçük Kabarcık Yuoto Şişe 600puffs, TPD Sertifikaları Mesh Bobin Elektronik Sigara
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| İsim: | 600 nefes |
| E-suyu kapasitesi: | 2.0 ml |
| pil: | 400 mah |
| Hasır Bobinler: | Evet |
1200mAh Pil Yuoto 3500 Puffs Tek Kullanımlık Elektrikli Sigaralar XXL MAX Mesh Bobin
| Ambalaj: | 10 adet/kutu |
|---|---|
| Şarj bağlantı noktası: | Tip-C arayüzü |
| Lezzet: | Seçtiğiniz için 16 tat |
| E-suyu kapasitesi: | 9 ml |
| Maksimum ponponlar: | 3500 nefes |
Yuoto Luscious E Sigara Nargile Kalemi, Tek Kullanımlık 3000 Puff Bar
| Ürün adı: | Tek Kullanımlık Vape Kalemi |
|---|---|
| E-sıvı-Kapasite: | 8ml E-sıvı |
| Pil Kapasitesi: | 1350mAh |
| Puf: | 3000 nefes |
| Nikotin: | 20mg; 50mg |
10ml Vape Suyu Kapasiteli Değiştirilebilir Kartuş Mini Vape Bölmeleri
| vape: | elektronik sigaralar |
|---|---|
| kapasite: | 10ml |
| puf: | 4500 puf |
| nictione: | %5 |
| pil: | 650 mah |
5 Nikotin Mini Bar Vape, 4 kez doldurulabilen 3000 Puff Tek Kullanımlık Vape
| renk: | 4 renk |
|---|---|
| Nikotin:: | %5 veya %2 |
| özellikler :: | doldurulabilir、Şarj edilebilir |
| ağırlık: | 33g |
| karton: | 400 adet |
Üzüm Buz 1500 Puf Tek Kullanımlık Vape 19x102mm 26 Karışık Meyve Aromalı
| lezzet:: | üzüm buzu |
|---|---|
| Boyut:: | 19*102mm |
| pil:: | 900mAh |
| bobin: | pamuk bobin |
| neden olmuş: | Hayır |
çoklu tatlar 1500 Puffs Tek Kullanımlık Vape Mesh bobini 5ml Kapasite
| vape: | tek kullanımlık ecig |
|---|---|
| bobin: | örgü bobin |
| kapasite: | 5ml |
| pil: | 800 mah |
| nictione: | %5 |

