Tüm ürünler
-
YUOTO Tek Kullanımlık Vape
-
2500 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
3000 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
5000 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
4000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
1500 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
1200 Ponpon Vape
-
800 Ponpon Vape
-
700 Ponpon Vape
-
600 Ponpon Vape
-
Hamza PatelVay canına, bir sürü çizgileri var, çok Uygun Fiyatlar, çok İşbirlikçi Personel. Kaplan çok zaman kazanmama yardım ediyor. -
Artur HatimiBir dizi toptancı kullanıyorum ve her zaman en iyi fiyatlar, en iyi tatlar ve en iyi müşteri hizmeti için avlanıyorum.Yuoto'da çalışan personel, benim için işleri çok kolay ve pürüzsüz hale getiriyorlar.
İlgili kişi :
Tiger Zhou
Telefon numarası :
+86 18823725950
Naber :
+8618823725950
anahtar kelimeler [ yuoto vape ] eşleşme 1784 Ürünler.
Aktif 1500 Puffs Tek Kullanımlık Vape, 800mah Tek Kullanımlık Aromalı Vape çizin
| vape: | tek kullanımlık ecig |
|---|---|
| bobin: | meşciol |
| kapasite: | 5ml |
| pil: | 800 mah |
| nictione: | %5 |
PCTG 1200 Puffs Vape 22x110mm Ebat 11 Karışık Meyve Aromalı
| tatlar: | 15 |
|---|---|
| ponponlar: | 1200 |
| Nictione: | %5 %2 |
| Ağırlık: | 33G |
| pil: | 650mAh |
10ml E Juice Şarj Edilebilir Tek Kullanımlık Elektronik Sigara Yuoto 4000puffs Bubble
| Nikotin: | %5 |
|---|---|
| E-suyu kapasitesi: | 10ml |
| pil: | 605 mah (şarj edilebilir) |
| Arayüz: | Tip C |
| bobin: | Örgü bobin |
3000 Puffs ROHS, 1350mAh Pil ile Yuoto Luscious'u onayladı
| ponponlar: | 3000 |
|---|---|
| Nikotin: | %5 |
| E-suyu kapasitesi: | 8.0ml |
| pil: | 1350 mah |
| tatlar: | 22 |
Yuoto Mini Bar 1200 Puff Vape Tek Kullanımlık 11 karışık meyve aroması
| puf: | 1200 |
|---|---|
| pil: | 650 mah |
| nictione: | %5 |
| bobin: | örgü bobin |
| ağırlık: | 39g |
PCTG 1200 Puffs Vape 22x110mm Ebat 11 Karışık Meyve Aromalı
| marka: | yuoto |
|---|---|
| model: | mini-bar |
| puf: | 1200 puf |
| pil: | 12 |
| nictione: | %5 %2 |
Yuoto mini kutu 700 Puffs Vape tek kullanımlık 15 Lezzet 22g hafif
| Lezzet:: | guava buzu |
|---|---|
| ponponlar:: | 700 puf |
| Nikotin:: | 2%,5% |
| E-suyu kapasitesi:: | 2.3ml |
| Pil:: | 450mAh |
800mah dahili pil ile Yuoto Smart Pro 5ml Tek Kullanımlık Vape
| Renk: | Yeşil pembe, mavi |
|---|---|
| bobin: | meşciol |
| kapasite: | 5ml |
| pil: | 800 mah |
| nictione: | %5 |
değiştirilebilir Kartuş Vape E Sigara 12 karışık meyve aroması
| marka: | yuoto |
|---|---|
| nictione: | %5 |
| kapasite: | 5ml |
| pil: | 850 mah |
| vape: | elektronik sigaralar |
Tip c ücretli Vape 4500 Tek kullanımlık Puffs %5 Nikotin Dayanımı
| marka: | yuoto |
|---|---|
| kapasite: | 10ml |
| puf: | 4500 puf |
| nictione: | %5 |
| pil: | 650 mah |

