Tüm ürünler
-
YUOTO Tek Kullanımlık Vape
-
2500 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
3000 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
5000 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
4000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
1500 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
1200 Ponpon Vape
-
800 Ponpon Vape
-
700 Ponpon Vape
-
600 Ponpon Vape
-
Hamza PatelVay canına, bir sürü çizgileri var, çok Uygun Fiyatlar, çok İşbirlikçi Personel. Kaplan çok zaman kazanmama yardım ediyor. -
Artur HatimiBir dizi toptancı kullanıyorum ve her zaman en iyi fiyatlar, en iyi tatlar ve en iyi müşteri hizmeti için avlanıyorum.Yuoto'da çalışan personel, benim için işleri çok kolay ve pürüzsüz hale getiriyorlar.
İlgili kişi :
Tiger Zhou
Telefon numarası :
+86 18823725950
Naber :
+8618823725950
anahtar kelimeler [ yuoto vape ] eşleşme 1784 Ürünler.
Orta Doğu 3000puff Tek Kullanımlık Vape 27flavor 1350mAh Pil 42g
| Lezzet: | 27 lezzet |
|---|---|
| Ağırlık: | 42g |
| ponponlar: | 3000 |
| Rezistans: | 1.6Ω |
| pil: | 1350 mah |
XXL 2500puffs YUOTO Tek Kullanımlık Bölmeler Meyve Aromalı %5 Nikotin
| Nikotin: | %5 |
|---|---|
| E-suyu kapasitesi: | 7ML |
| pil: | 650mAh |
| Lezzet: | 23 |
| ağırlık: | 52 |
Mesh Bobinli Thanos 5000puff YUOTO Tek Kullanımlık Vape E Juice 14ml
| Lezzet:: | 15 lezzet |
|---|---|
| Nikotin:: | %5,2 |
| e-suyu:: | 14ml |
| Pil:: | 650 |
| şarj edilebilir:: | Evet |
C Tipi Şarj Edilebilir Yuoto Bubble 10ml E Juice Tek Kullanımlık Elektronik Sigara
| Nikotin: | %5 |
|---|---|
| E-suyu kapasitesi: | 10ml |
| pil: | 605 mah (şarj edilebilir) |
| Arayüz: | Tip C |
| bobin: | Örgü bobin |
Yuoto 4000puffs Mesh Bobin E Çiğ Tek Kullanımlık Vape Pod 10ml Şarj Edilebilir 650mAh
| Lezzet: | Meyve Aromaları |
|---|---|
| Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=172.17.0.1: | 10ml |
| pil: | 650mAh |
| LED ışığı: | Evet |
| Ağırlık: | 57g |
Vape 5000puff Yuoto Thanos Tek Kullanımlık E Suyu 14ml Pil 650mAh
| Lezzet:: | 15 lezzet |
|---|---|
| Nikotin:: | %5,2 |
| e-suyu:: | 14ml |
| Pil:: | 650 |
| şarj edilebilir:: | Evet |
5000puff Yuoto Thanos Şarj Edilebilir Tek Kullanımlık E Sigara 14ML 650mah Mesh Bobin
| Nikotin: | %5 / %2 |
|---|---|
| E-suyu kapasitesi: | 14ml |
| pil: | 650mAh |
| şarj edilebilir: | Evet |
| Lezzet: | Meyve Aromaları |
Yuoto 1500 Puffs Tek Kullanımlık Vape 19x102mm 26 Karışık Meyve Aromalı Pil 900mAh
| lezzet:: | üzüm buzu |
|---|---|
| Boyut:: | 19*102mm |
| Pil:: | 900mAh |
| bobin: | Pamuk bobin |
| NEDEN OLMUŞ: | NUMARA |
İnanılmaz %5 Nikotin Yuoto 3000 Ponponları Tatlandırıcılar 1650mah Pil
| ponponlar: | 3000 |
|---|---|
| Nikotin: | %5 |
| E-suyu kapasitesi: | 8.0ml |
| pil: | 1350 mah |
| tatlar: | 22 |
Yuoto Xxl Max 3500puff Tek Kullanımlık E çiğ Örgü Bobin Deri Kaplama 1200mAH 9ml
| İsim: | XXL MAKS |
|---|---|
| ponponlar: | ~3500 |
| Nikotin: | %0,2%,5% |
| e-meyve suyu: | 9ML |
| paketleme: | 200 adet |

