Tüm ürünler
-
YUOTO Tek Kullanımlık Vape
-
2500 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
3000 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
5000 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
4000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
1500 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
1200 Ponpon Vape
-
800 Ponpon Vape
-
700 Ponpon Vape
-
600 Ponpon Vape
-
Hamza PatelVay canına, bir sürü çizgileri var, çok Uygun Fiyatlar, çok İşbirlikçi Personel. Kaplan çok zaman kazanmama yardım ediyor. -
Artur HatimiBir dizi toptancı kullanıyorum ve her zaman en iyi fiyatlar, en iyi tatlar ve en iyi müşteri hizmeti için avlanıyorum.Yuoto'da çalışan personel, benim için işleri çok kolay ve pürüzsüz hale getiriyorlar.
İlgili kişi :
Tiger Zhou
Telefon numarası :
+86 18823725950
Naber :
+8618823725950
anahtar kelimeler [ yuoto vape ] eşleşme 1784 Ürünler.
Guava buz aroması Yuoto 700 Puffs Vape Tek Kullanımlık 15 Lezzet 50mg/ml
| Lezzet:: | guava buzu |
|---|---|
| ponponlar:: | 700 puf |
| Nikotin:: | 2%,5% |
| E-suyu kapasitesi:: | 2.3ml |
| pil:: | 450mAh |
Mesh Bobin ve Şarj Edilebilir Yuoto Tek Kullanımlık Elektronik Sigara 10ml E Suyu
| Nikotin: | %5 |
|---|---|
| E-suyu kapasitesi: | 10ml |
| pil: | 605 mah (şarj edilebilir) |
| Arayüz: | Tip C |
| bobin: | Örgü bobin |
Yuoto TPD Ürünü 700 Ponponlar Mini Kutu Vape Tek Kullanımlık 15 Lezzet suyu 2.0ml Nikotin %2 pil 450mAh
| Lezzet:: | guava buzu |
|---|---|
| ponponlar:: | 700 puf |
| Nikotin:: | 2%,5% |
| Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=172.17.0.1: | 2.3ml |
| pil:: | 450mAh |
Fırın Verniği 15 Tatlar Yuoto Şarj Edilebilir Tek Kullanımlık Vape 14ml E Likit
| ponponlar: | 5000+nefes |
|---|---|
| Nikotin: | 5.0% |
| E-suyu kapasitesi: | 14.0ml |
| pil: | 650.0 mAh |
| Lezzet: | 15 tat |
100% Orijinal Yuoto XXL 2500 Puff Tek Kullanımlık Vape 7ml E Sıvı 1200mAh 23 Tatlar
| Nikotin: | 5%,2%,0% |
|---|---|
| E-suyu kapasitesi: | 7ML |
| pil: | 1200 mah |
| Lezzet: | 25 |
| Ağırlık: | 52g/adet |
3500 Puff Yuoto Xxl Max Tek Kullanımlık Vape Orijinal Fabrika Örgü Bobini 9ml ile
| ponponlar: | ≈3500puf |
|---|---|
| Malzeme: | deri giyim |
| Pil: | 1200mAh |
| Nikotin: | %0,2%,5% |
| Atomizasyon Yapısı: | örgü bobin |
örgü bobin Yuoto Kabarcık 10ml E suyu Tek Kullanımlık Elektronik Sigara
| Nikotin: | %5 |
|---|---|
| E-suyu kapasitesi: | 10ml |
| pil: | 605 mah (şarj edilebilir) |
| Arayüz: | Tip C |
| bobin: | örgü bobin |
15 Tatlar Yuoto Mini Bar, 1200 Puff Tek Kullanımlık Vape 650 mAh
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| malzeme: | paslanmaz çelik |
| tatlar: | 15 |
| Nikotin: | %5 |
| Meyve Suyu Kapasitesi: | 4ML |
23 Tatlandırıcı Buharlaştırıcı Kalem Seti, SS304 PCTG PC Vape Kalem Pod Sistemi
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| malzeme: | Paslanmaz Çelik |
| tatlar: | 23 |
| ponponlar: | 1500 |
| Pil Kapasitesi: | 900 mAh |
Tek Kullanımlık 3000puff Yuoto Tatlı 27 Lezzet 1350mAh Pil 42g Ağırlık
| Lezzet: | 27 lezzet |
|---|---|
| Ağırlık: | 42g |
| ponponlar: | 3000 |
| Rezistans: | 1.6Ω |
| pil: | 1350 mah |

