Tüm ürünler
-
YUOTO Tek Kullanımlık Vape
-
2500 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
3000 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
5000 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
4000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
1500 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
1200 Ponpon Vape
-
800 Ponpon Vape
-
700 Ponpon Vape
-
600 Ponpon Vape
-
Hamza PatelVay canına, bir sürü çizgileri var, çok Uygun Fiyatlar, çok İşbirlikçi Personel. Kaplan çok zaman kazanmama yardım ediyor. -
Artur HatimiBir dizi toptancı kullanıyorum ve her zaman en iyi fiyatlar, en iyi tatlar ve en iyi müşteri hizmeti için avlanıyorum.Yuoto'da çalışan personel, benim için işleri çok kolay ve pürüzsüz hale getiriyorlar.
İlgili kişi :
Tiger Zhou
Telefon numarası :
+86 18823725950
Naber :
+8618823725950
anahtar kelimeler [ yuoto vape ] eşleşme 1784 Ürünler.
Yuoto 3000puff Tatlı Tek Kullanımlık Vape 27 Lezzet 1350mAh 42g Nikotin 5%
| lezzet :: | 27 lezzet |
|---|---|
| Ağırlık:: | 42g |
| ponponlar:: | 3000 |
| Rezistans:: | 1.6Ω |
| pil: | 1350 mah |
Yuoto XXL MAX Mesh Bobin Tek Kullanımlık E Cigs Enerji İçeceği 50mg Nikotin1200mAh Pil
| Ambalaj: | 10 adet/kutu |
|---|---|
| Lezzet: | Seçtiğiniz için 16 tat |
| E-likit Kapasitesi: | 9 ml |
| Nikotin Gücü: | 0/20mg(2%)/50mg(5%) |
| Pil: | 1200mAh |
Nikotin Dağıtıcı Yuoto Luscious 3000 Puff, 8.0ml E Suyu Tek Kullanımlık Vape Kalemi
| Nikotin: | %5 %2 %0 |
|---|---|
| E-likit Kapasitesi: | 8ml |
| Pil: | 1350mAh |
| Lezzet ADET: | 24 |
| Ağırlık: | 53 |
Yuoto Şişe Max 600puff Tek Kullanımlık Vape Mesh Coil 2ml TPD, 16 Tatlar ile
| İsim: | Maksimum Şişe |
|---|---|
| ponponlar: | ~600 |
| Malzeme: | Temiz cam |
| paketleme: | 200 adet |
| Kapasite: | 2ml |
Şeffaf görünür yağ tankı ile Yuoto Minibar Aromalı E Çiğ 1200puffs
| Lezzet: | 15 |
|---|---|
| ponponlar: | 1200 |
| Nikotin: | %5 |
| pil: | 650 mah |
| bobin: | örgü bobin |
Mesh Coil 1500 Puffs 18 Karışık Meyve Aromalı Tek Kullanımlık Vape
| vape: | tek kullanımlık ecig |
|---|---|
| bobin: | meşciol |
| kapasite: | 5ml |
| pil: | 800 mah |
| nictione: | %5 |
ODM Tek Kullanımlık Vapes 1500 Puffs 22x110mm CE ROHS sertifikalı
| vape: | tek kullanımlık ecig |
|---|---|
| bobin: | meşciol |
| kapasite: | 5ml |
| pil: | 800 mah |
| nictione: | %5 |
MSDS 1500 Puffs Tek Kullanımlık Vape, 800mah Şarj Edilemez E Sigara
| Kapasite: | 5ml |
|---|---|
| tatlar: | 15 |
| pil: | 800 mah |
| Nictione: | %5 |
| marka: | yuoto |
Paslanmaz Çelik 1200 Puffs Vape Yuoto Mini Bar Mango Buz Lezzet
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| ağırlık: | 39g |
| tatlar: | 15 |
| Nikotin: | %5 |
| Meyve Suyu Kapasitesi: | 4ML |
Yuoto Mini Box 700 Puffs Vape Tek Kullanımlık 15 Aromalı Pil 450mAh E-Suyu 2.3ml
| Lezzet:: | guava buzu |
|---|---|
| ponponlar:: | 700 puf |
| Nikotin:: | 2%,5% |
| E-suyu kapasitesi:: | 2.3ml |
| pil:: | 450mAh |

