Tüm ürünler
-
YUOTO Tek Kullanımlık Vape
-
2500 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
3000 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
5000 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
4000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
1500 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
1200 Ponpon Vape
-
800 Ponpon Vape
-
700 Ponpon Vape
-
600 Ponpon Vape
-
Hamza PatelVay canına, bir sürü çizgileri var, çok Uygun Fiyatlar, çok İşbirlikçi Personel. Kaplan çok zaman kazanmama yardım ediyor. -
Artur HatimiBir dizi toptancı kullanıyorum ve her zaman en iyi fiyatlar, en iyi tatlar ve en iyi müşteri hizmeti için avlanıyorum.Yuoto'da çalışan personel, benim için işleri çok kolay ve pürüzsüz hale getiriyorlar.
İlgili kişi :
Tiger Zhou
Telefon numarası :
+86 18823725950
Naber :
+8618823725950
anahtar kelimeler [ yuoto vape ] eşleşme 1784 Ürünler.
Orijinal Tat Yuoto XXL Vape 2500 Puff Tek Kullanımlık %5 Nikotin
| Ürün adı: | Yuoto XXL 2500 Ponponları |
|---|---|
| tatlar: | 19 |
| Şekil: | Popüler |
| Başvuru: | Bar Eğlencesi,Parti,Rlexation |
| Ağırlık: | 46g |
Yuoto 1500 Puffs Klasik Vape Kitleri, Tek Kullanımlık E Sigara% 5 Nikotin
| İsim: | Yuoto 1500 Ponponları |
|---|---|
| tatlar: | 29(meyveli, karışık, taze) |
| Ağırlık: | 46g |
| pil: | 900mAh |
| E-suyu kapasitesi: | 5ml |
16 Renkli 3500 Puffs Vape Cihazı Yuoto XXL MAX Tek Kullanımlık Kitler
| ponponlar: | ≈3500 puf |
|---|---|
| pil: | 1200 mAh |
| Nikotin Gücü: | %0~%5 |
| tatlar: | 16 (meyveli, harmanlanmış, klasik) |
| Ağırlık: | 60.5g |
C Tipi Şarj Edilebilir 5000 Puf Tek Kullanımlık Vape Önceden Doldurulmuş 14ml E Sıvı 650mAh Pil
| Ürün adı: | Tek Kullanımlık Vape |
|---|---|
| Malzeme: | SS304+Pctg+fırın verniği |
| Model numarası.: | thanos 5000 puf Arapça versiyonu |
| Elikit-Kapasite: | 14ml Ejuice |
| Pil Kapasitesi: | 650 |
9.0ml E Juice Mesh Bobin Yuoto Kalem Nargile XXL Max 3500 Puffs
| Tip: | Tek Kullanımlık E-Sigara |
|---|---|
| Malzeme: | SS304+Pctg+PC |
| Sertifika: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Şarj Tipi: | Şarj edilemez |
| Başlangıç Modu: | Manuel |
Uzun Ömürlü 3500 Puf Tek Kullanımlık Vapes 1200mAh Pil Önceden Doldurulmuş 9ml E Suyu
| Ürün adı: | Tek Kullanımlık Vape Bölmeleri |
|---|---|
| Malzeme: | SS304+Pctg+ Deri |
| Model numarası.: | XXL MAKS |
| Elikit-Kapasite: | 9ML |
| pil: | 1200mAh |
Muhteşem Cilt OEM Mevcut 14ml Önceden Doldurulmuş Mesh Bobin Tek Kullanımlık Vape
| Ürün adı: | Elektronik sigara |
|---|---|
| Malzeme: | SS304 Paslanmaz Çelik+Pctg |
| modeli.: | 5000'den fazla |
| Ejuice-Kapasite: | 14ml E-sıvı |
| Pil Kapasitesi: | 650mah |
Tek Kullanımlık E-CIGS 3500puffs Tek Kullanımlık Vape Kalem ABD %5 Nic Şarjsız 19 Harika Tat ile
| Ürün adı: | Tek Kullanımlık Kapsül |
|---|---|
| Malzeme: | SS304+Pctg+ Deri |
| Model NO.: | XXL MAKS |
| Elikit-Kapasite: | 9ML |
| Pil: | 1200mAh Li Pil |
hassas önceden doldurulmuş YUOTO Tek Kullanımlık Vape 1500 Puffs Klasik Versiyon
| Lezzet: | 23 |
|---|---|
| ponponlar: | 1500 |
| Nikotin: | %5 |
| E-suyu kapasitesi: | 5ml |
| pil: | 900 mah |
Yuoto Shine PRO Vape Pod Sistemi 2000 Ponponları LED Işıklı Modaya Uygun
| Ürün adı:: | Yuoto Shine Pro 2000 Ponponları |
|---|---|
| tatlar:: | 15 |
| Şekil:: | Popüler,Modaya Uygun |
| Uygulama:: | Bar Eğlencesi,Parti,Rlexation |
| Ağırlık:: | 50 gram |

