Tüm ürünler
-
YUOTO Tek Kullanımlık Vape
-
2500 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
3000 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
5000 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
4000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
1500 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
1200 Ponpon Vape
-
800 Ponpon Vape
-
700 Ponpon Vape
-
600 Ponpon Vape
-
Hamza PatelVay canına, bir sürü çizgileri var, çok Uygun Fiyatlar, çok İşbirlikçi Personel. Kaplan çok zaman kazanmama yardım ediyor. -
Artur HatimiBir dizi toptancı kullanıyorum ve her zaman en iyi fiyatlar, en iyi tatlar ve en iyi müşteri hizmeti için avlanıyorum.Yuoto'da çalışan personel, benim için işleri çok kolay ve pürüzsüz hale getiriyorlar.
İlgili kişi :
Tiger Zhou
Telefon numarası :
+86 18823725950
Naber :
+8618823725950
anahtar kelimeler [ yuoto vape ] eşleşme 1784 Ürünler.
TPD, 600 Puffs Yuoto Şişe Tek Kullanımlık Vape% 2 Nikotin E cig onayladı
| tatlar: | 14 |
|---|---|
| Ağırlık: | 27g |
| Pil Kapasitesi: | 400mah |
| E-sıvı: | 2.0ML |
| nikotin içeriği: | 20 mg/ml |
Yuoto Thanos 5000 Puf Tek Kullanımlık Vape 14Ml E Sıvı tip c şarj edilebilir
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| Renkler: | 19 |
| Modeli: | Thanos 5000 pufu |
| şarj edilebilir: | Evet |
| Ağırlık: | 80g |
XXL MAX 3500 Puffs Yuoto Tek Kullanımlık Vape Blueberry Ice Mesh Bobin% 5% 2 Nikotin
| tatlar: | 23 |
|---|---|
| E-suyu Kapasitesi:: | 9ML |
| Nikotin Gücü:: | 0/20mg(2%)/50mg(5%) |
| tatlar: | yaban mersinli buz |
| İçin uygun: | 18 yaşından büyük |
% 2 Nikotin 2ml E Juice Yuoto Plus Tpd Sertifikalı 600 Puffs Vape Pen
| Tip: | Tek Kullanımlık E-Sigara |
|---|---|
| Malzeme: | SS304+Pctg+PC |
| Sertifika: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE, Tpd |
| Şarj Tipi: | Şarj edilemez |
| Başlangıç Modu: | Manuel |
Orijinal 650mAh Pil Yuoto Thanos 5000 Puffs Vape Mesh Bobin
| Ürün adı: | Yuoto thanos (Arapça) |
|---|---|
| tatlar: | 19 |
| Başvuru: | Yardımlı Sigara Bırakma |
| Ağırlık: | 80g |
| Pil: | 650mah |
0% 2% 5% Nic Salt 5000 Puffs Yuoto Thanos Tek Kullanımlık Kapsül Kit Sistemi 50ml E Likit
| Ürün adı: | Thanos 5000 puf |
|---|---|
| Malzeme: | SS304+Pctg+fırın verniği |
| Model numarası.: | Thanos-Arapça |
| Elikit-Kapasite: | 14ml |
| Pil Kapasitesi: | 650 |
19 Karışık Lezzet YUOTO Tek Kullanımlık Vape %5 Nikotin Tuzu değiştirilebilir kartuş
| Ürün adı:: | Yuoto XXL 2500 Ponponları |
|---|---|
| tatlar:: | 19 |
| Şekil:: | pokular |
| Uygulama:: | Bar Eğlencesi,Parti,Rlexation |
| Ağırlık:: | 46g |
ROHS UL PSE 800 Puffs Vape, 2.5ml Elektronik Vape E Sigara
| Ürün adı:: | Yuoto Plus 800 Ponponları |
|---|---|
| tatlar:: | 11 (ODM için orher tipini de seçebilir) |
| Şekil:: | Roman, Popüler, Güzel |
| Uygulama:: | Bar Eğlencesi,Parti,Rlexation |
| puf: | 800 |
Nature Taste 3000 Puffs Tek Kullanımlık Vape 1650mAh Dahili Pod Pili
| vape: | tek kullanımlık ecig |
|---|---|
| nictione: | %5 |
| kapasite: | 4+4ml |
| pil: | 1650 mah |
| Ambalaj bilgileri: | 10 adet/paket, 400 adet/karton |
%5 Nictione 3000puff Tek Kullanımlık Vape
| Marka: | tek kullanımlık ecig |
|---|---|
| Nictione: | %5 |
| Kapasite: | 4+4ml |
| pil: | 1650 mah |
| karton: | 24.5kg |

