Tüm ürünler
-
YUOTO Tek Kullanımlık Vape
-
2500 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
3000 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
5000 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
4000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
1500 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
1200 Ponpon Vape
-
800 Ponpon Vape
-
700 Ponpon Vape
-
600 Ponpon Vape
-
Hamza PatelVay canına, bir sürü çizgileri var, çok Uygun Fiyatlar, çok İşbirlikçi Personel. Kaplan çok zaman kazanmama yardım ediyor. -
Artur HatimiBir dizi toptancı kullanıyorum ve her zaman en iyi fiyatlar, en iyi tatlar ve en iyi müşteri hizmeti için avlanıyorum.Yuoto'da çalışan personel, benim için işleri çok kolay ve pürüzsüz hale getiriyorlar.
İlgili kişi :
Tiger Zhou
Telefon numarası :
+86 18823725950
Naber :
+8618823725950
anahtar kelimeler [ yuoto vape ] eşleşme 1784 Ürünler.
Mesh Bobin 14ml Sıcak Popüler Thanos YUOTO 5000PUFF% 5 Nic ile Tek Kullanımlık Vape
| İsim: | teşekkürler |
|---|---|
| ponponlar: | ~5000 |
| Sürüm: | İngilizce versiyon |
| Nikotin: | %2,5% |
| Malzeme: | Etiket |
19 Tatlar Yuoto Thanos 5000 Puffs Tek Vape Kalem 50mg 650mAh Şarj Edilebilir
| Ürün adı: | Elektronik sigara |
|---|---|
| Malzeme: | SS304 Paslanmaz Çelik+Pctg |
| modeli.: | 5000'den fazla |
| Ejuice-Kapasite: | 14ml E-sıvı |
| Pil Kapasitesi: | 650mah |
Yuoto Thanos Tek Kullanımlık Şarj Edilebilir Vape, 5000 Puffs Elektronik Sigara
| Ürün adı: | Tek Kullanımlık E Sigara |
|---|---|
| Malzeme: | SS304+Pctg+fırın verniği |
| Model numarası.: | teşekkürler |
| Elikit-Kapasite: | 14ml |
| Pil Kapasitesi: | 650 |
5000 Puff 14ml Yuoto Thanos E Çiğ, Mesh Bobin% 5 Nikotin Tek Kullanımlık Vape Kalemi
| Ürün adı: | Tek Kullanımlık E Sigara |
|---|---|
| Malzeme: | SS304+Pctg+fırın verniği |
| Model numarası.: | teşekkürler |
| Elikit-Kapasite: | 14ml |
| Pil Kapasitesi: | 650 |
Tek kullanımlık 3500 puffs E Sigara Vapes Constant Output Gücüyle Özel
| Ürün adı: | Tek Kullanımlık Vaping Pod |
|---|---|
| Malzeme: | SS304+Pctg+ Deri |
| Model NO.: | XXL MAKS |
| Elikit-Kapasite: | 9ML |
| Pil: | 1200mAh Li Pil |
ODM 7000 Puffs Yuoto Beyonder Tek Kullanımlık Vape 25 Mg/Ml 15 Karışık Lezzet
| Ürün adı: | Yuoto Beyonder |
|---|---|
| ponponlar: | 7000 |
| tatlar: | 15 |
| Şekil: | Kutu |
| Başvuru: | Bar Eğlencesi,Parti,Rexation |
Xxl 2500puff YUOTO Tek Kullanımlık Vape, 7ml kapasiteli tek kullanımlık e çiğ
| vape: | tek kullanımlık ecig |
|---|---|
| kapasite: | 7ml |
| pil: | 1200 mah |
| Ambalaj bilgileri: | 10 adet/paket, 400 adet/karton |
| Teslim süresi: | 5-10 iş günü |
650mAh Pil Şarj Edilebilir Led Parlayan Yuoto Kabarcık
| E-Sıvı Kapasitesi: | 10ml |
|---|---|
| Pil Kapasitesi: | 650 mah |
| tatlar: | 15+ tatlar |
| Puf: | 3000'den fazla nefes |
| Nikotin: | %5, %3, %2, %0 |
Büyük Pil 1650mAh ile 3000 Puffs Tek Kullanımlık Vape Pod sızıntısı yok
| vape: | tek kullanımlık ecig |
|---|---|
| nictione: | %5 |
| kapasite: | 4+4ml |
| pil: | 1650 mah |
| model: | değiştirmek |
1650mah 3000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
| vape: | tek kullanımlık ecig |
|---|---|
| Nictione: | %5 |
| Kapasite: | 4+4ml |
| pil: | 1650 mah |
| lezzet: | 10 |

