Tüm ürünler
-
YUOTO Tek Kullanımlık Vape
-
2500 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
3000 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
5000 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
4000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
1500 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
1200 Ponpon Vape
-
800 Ponpon Vape
-
700 Ponpon Vape
-
600 Ponpon Vape
-
Hamza PatelVay canına, bir sürü çizgileri var, çok Uygun Fiyatlar, çok İşbirlikçi Personel. Kaplan çok zaman kazanmama yardım ediyor. -
Artur HatimiBir dizi toptancı kullanıyorum ve her zaman en iyi fiyatlar, en iyi tatlar ve en iyi müşteri hizmeti için avlanıyorum.Yuoto'da çalışan personel, benim için işleri çok kolay ve pürüzsüz hale getiriyorlar.
İlgili kişi :
Tiger Zhou
Telefon numarası :
+86 18823725950
Naber :
+8618823725950
anahtar kelimeler [ yuoto vape ] eşleşme 1784 Ürünler.
650 mah Yuoto Tek Kullanımlık Vape Dolum 4000 puf kola buz aroması
| malzeme: | metal |
|---|---|
| lezzet: | kolalı buz |
| pil kapasitesi: | 650 mah |
| kapasite: | 10ml |
| tuz nikotin: | %5 |
1200mah Pil ile Kare Şekli Yuoto Xxl Vape% 5 Tuz Nikotin
| malzeme: | alüminyum tüp + pc |
|---|---|
| lezzet: | şeftalili buz |
| pil kapasitesi: | 1200 mah |
| kapasite: | 7ml |
| tuz nikotin: | %5 |
hassas önceden doldurulmuş Vape 800 Puffs 2.5ml sıvı 600mah pil
| Lezzet: | 11 |
|---|---|
| ponponlar: | 800 |
| E-suyu Kapasitesi: | 2.5ml |
| E-suyu Kapasitesi:: | 600 mah |
| Ağırlık: | 32g |
Bar Rahatlatıcı Yuoto XXL 2500 Puff Vape Tek Kullanımlık E Sigara %5 Nikotin
| Ürün adı: | Yuoto XXL 2500 Ponponları |
|---|---|
| tatlar: | 19 |
| Başvuru: | Bar Eğlencesi,Parti,Rlexation |
| Ağırlık: | 46g |
| pil: | 1350 mah |
Yuoto XXL %2 Nikotin Tuzu 2500 Puff Tek Kullanımlık Vape 7.0ML E Suyu
| Ürün adı: | Yuoto XXL 2500 Ponponları |
|---|---|
| tatlar: | 19 |
| Başvuru: | Bar Eğlencesi,Parti,Rahatlama |
| Ağırlık: | 46g |
| pil: | 1350 mah |
2500 Puff Elektronik Buharlı Sigara, 23 Tatlar Yuoto XXL Tek Kullanımlık Vape
| Ürün adı: | Yuoto XXL 2500 Ponponları |
|---|---|
| tatlar: | 19 |
| Şekil: | Popüler |
| Başvuru: | Bar Eğlencesi,Parti,Rlexation |
| Ağırlık: | 46g |
Yumuşak Tat Yuoto Şişe 600 puf disppsable vape 2% Nikotin Mesh Bobin
| tatlar: | 14 |
|---|---|
| Ağırlık: | 27G |
| Pil kapasitesi: | 400 mAh |
| E-suyu kapasitesi: | 2.0ml |
| Nikotin: | %0 , %2 |
Birçok Lezzetli Tatlar 1500 Puf Tek Kullanımlık Vape, 900mAh Yuoto Pod Cihazı
| ponponlar: | ≈1500 Puf |
|---|---|
| tatlar: | 29(meyveli, karışık, taze) |
| Ağırlık: | 46g |
| Pil kapasitesi: | 900mAh |
| E-Sıvı Kapasitesi: | 5ml |
Hafif 600 Puf Cihazı Yuoto Akıllı Tek Kullanımlık Vape 2ML E Sıvı
| ponponlar: | ≈600 nefes |
|---|---|
| tatlar: | 12 (Meyveli, Karışık, Klasik) |
| Ağırlık: | 23G |
| pil: | 350 mAh |
| E-Sıvı Kapasitesi: | 2.0ml |
Orijinal Yuoto Buharlaştırıcı Cihazı, Mesh Bobin 3500 Puffs Nane Tek Kullanımlık Vapes
| ponponlar: | ≈3500 |
|---|---|
| Pil: | 1200mAh |
| Nikotin: | %0,2%,5% |
| tatlar: | 16 |
| Ağırlık: | 60,5 gr/adet |

