Tüm ürünler
-
YUOTO Tek Kullanımlık Vape
-
2500 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
3000 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
5000 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
4000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
1500 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
1200 Ponpon Vape
-
800 Ponpon Vape
-
700 Ponpon Vape
-
600 Ponpon Vape
-
Hamza PatelVay canına, bir sürü çizgileri var, çok Uygun Fiyatlar, çok İşbirlikçi Personel. Kaplan çok zaman kazanmama yardım ediyor. -
Artur HatimiBir dizi toptancı kullanıyorum ve her zaman en iyi fiyatlar, en iyi tatlar ve en iyi müşteri hizmeti için avlanıyorum.Yuoto'da çalışan personel, benim için işleri çok kolay ve pürüzsüz hale getiriyorlar.
İlgili kişi :
Tiger Zhou
Telefon numarası :
+86 18823725950
Naber :
+8618823725950
anahtar kelimeler [ yuoto vape ] eşleşme 1784 Ürünler.
Yuoto Smart 600 Puffs Vape, ODM Güzel Tat Tek Kullanımlık Vape Kalem
| Ürün adı:: | Yuoto Smart 600 Ponponları |
|---|---|
| tatlar:: | 12 (ODM için orher tipini de seçebilir) |
| Şekil:: | Roman, Popüler, Güzel |
| Uygulama:: | Bar Eğlencesi,Parti,Rlexation |
| Ağırlık:: | 23g |
Switch 3000 Puffs Fırın Verniği Vape Yuoto Tek Kullanımlık Hafif 57g
| vape: | tek kullanımlık ecig |
|---|---|
| Nictione: | %5 |
| Kapasite: | 4+4ml |
| pil: | 1350 mah |
| Puf: | 3000 nefes |
Elf bar için 7ml Xxl 2500 Puff Tek Kullanımlık Vape Yuoto E Sigaralar
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| Kapasite: | 7ML |
| pil: | 1200 mah |
| Puf: | 2500 puf |
| Renk: | 15 |
E Sigara Yuoto Thanos 5000 Puffs 14Ml %5 Nikotin 650mAh 19 Tatlar
| ücretli: | evet, Tip C |
|---|---|
| Nikotin: | %5 |
| Yaş: | >18 |
| Sıvı-Suyu: | 14 ml |
| pil: | 650 mah |
Çilek Karpuz Yuoto Elektronik Sigara 50mg Nikotin 1200mAh Pil
| ponponlar: | ≈3500 |
|---|---|
| Pil: | 1200 mAh |
| Nikotin: | %0,2%,5% |
| tatlar: | 16 |
| Ağırlık: | 60,5 gr/adet |
Bar Entertainment 3500 Puff Tek Kullanımlık Vape 9ml Ejuice 1200mAh Pil OEM ODM ROHS
| Ürün adı: | Tek Kullanımlık Buharlaştırıcı |
|---|---|
| Malzeme: | SS304+Pctg+Deri |
| Model numarası.: | XXL Maks 3500 puf |
| Elikit-Kapasite: | 9ML |
| Pil: | 1200mAh Li Pil |
18 Karışık Lezzet 3500 Puf Vape, ROHS ODM Yuoto Tatlı Elektronik Puro
| Ürün adı: | Elektronik sigara |
|---|---|
| Malzeme: | SS304+Zarif Deri |
| Model adı.: | XXL MAKS |
| Ejuice-Kapasite: | 9.0ml Equid |
| Pil Kapasitesi: | 1200 |
5000 Puffs 14ml RoHs Tek Kullanımlık Buharlar 650mAh Pil ODM OEM 18 Karışık Lezzet
| Ürün adı: | Tek Kullanımlık Sigara Vape |
|---|---|
| Malzeme: | SS304+ fırın verniği |
| Model numarası.: | Thanos 5000 puf |
| Ejuice-Kapasite: | 14ml |
| Pil Kapasitesi: | 650mah |
ODM Tek Kullanımlık E Sigara Başlangıç Kitleri, Yuoto Kolay Kullanım 3500 Puffs Vape Pen
| Ürün adı: | Tek Kullanımlık Kapsül |
|---|---|
| Malzeme: | SS304+Pctg+ Deri |
| Model numarası.: | XXL MAKS |
| Elikit-Kapasite: | 9ML |
| Pil: | 1200mAh Li Pil |
Şarj Edilebilir Dayanıklı Vape, Yuoto Thanos 5000 Puffs Tek Kullanımlık Pod
| Ürün adı: | Yuoto thanos (İngilizce) |
|---|---|
| tatlar: | 19 |
| Başvuru: | Atomizasyon ürünleri |
| Ağırlık: | 80g |
| Pil: | 650mah |

