Tüm ürünler
-
YUOTO Tek Kullanımlık Vape
-
2500 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
3000 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
5000 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
4000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
1500 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
1200 Ponpon Vape
-
800 Ponpon Vape
-
700 Ponpon Vape
-
600 Ponpon Vape
-
Hamza PatelVay canına, bir sürü çizgileri var, çok Uygun Fiyatlar, çok İşbirlikçi Personel. Kaplan çok zaman kazanmama yardım ediyor. -
Artur HatimiBir dizi toptancı kullanıyorum ve her zaman en iyi fiyatlar, en iyi tatlar ve en iyi müşteri hizmeti için avlanıyorum.Yuoto'da çalışan personel, benim için işleri çok kolay ve pürüzsüz hale getiriyorlar.
İlgili kişi :
Tiger Zhou
Telefon numarası :
+86 18823725950
Naber :
+8618823725950
anahtar kelimeler [ 2500 puffs disposable vape 0 nicotine ] eşleşme 304 Ürünler.
Yuoto XXL 2500 Puflar en popüler tek kullanımlık vape Enerji İçeceği Buz 7ml 1200mAh 5%
| Ambalaj: | 10 adet/kutu 400 adet/koli |
|---|---|
| Menşei: | Şenzen |
| Nikotin Gücü: | 0/20mg(2%)/50mg(5%) |
| Pil: | 1200mAh |
| Ağırlık: | 1 adet/52g 1 paket/527g 22kg/karton |
Yuoto 2500 Puffs en güvenilir tek kullanımlık vape Üzüm buz 1200 Mah Pil 7ml
| Ambalaj: | 10 adet/kutu 400 adet/koli |
|---|---|
| Menşei: | Şenzen |
| Nikotin Gücü: | 0/20mg(2%)/50mg(5%) |
| Pil: | 1200mAh |
| Ağırlık: | 1 adet/52g 1 paket/527g 22kg/karton |
Authentic yuoto xxl 2500 Puffs With thirty five kinds of flavors
| Lezzet: | 35 Tat |
|---|---|
| nikotin: | %2 %5 |
| e-meyve suyu: | 7ml |
| Pil: | 1200mAh |
| şarj edilebilir: | Hiçbiri |
Sıcak Satış Toptan Vape Pen Pod Başlangıç Kiti Yuoto Luscious 3000 Puffs Tek Kullanımlık E Vape Elektronik Sigara Vape Pod
| Ürün adı: | Tek Kullanımlık Vaping Cihazı |
|---|---|
| Malzeme: | SS304+Pctg+PC |
| Model numarası.: | tatlı 3000 |
| Ejuice-Kapasite: | 8.0ml |
| Pil Kapasitesi: | 1350mAh |
23 Tatlar XXL 2500 Puffs Yuoto Tek Kullanımlık Vape Kalem, Saf Tat Masif Bulutlar
| Lezzet: | 20 |
|---|---|
| ponponlar: | 2500 |
| Nikotin: | %5 |
| E-suyu kapasitesi: | 7.0ml |
| pil: | 1200 mah |
Yuoto Tek Kullanımlık Vape XXL 2500 Puffs Cihazı
| İsim: | yuoto xxl |
|---|---|
| ponponlar: | 2500 |
| E sıvı: | 7 ML |
| Nikotin: | %5 |
| pil: | 1200 mAh |
1500 puffs Yuoto Elektronik Sigaralar 900mAh 5ml
| tip:: | Tek Kullanımlık E-Sigara |
|---|---|
| Malzeme:: | SS304+Pctg+PC |
| Sertifika:: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Şarj Tipi:: | HAYIR |
| Başlangıç Modu:: | Manuel |
Logo Baskı ile sertifikalı 5 Tuz Nikotin Önceden Doldurulmuş Pod Vape ROHS
| vape: | tek kullanımlık ecig |
|---|---|
| kapasite: | 7ml |
| pil: | 1200 mah |
| puf: | 2500 puf |
| lezzet: | 15 |
Xxl Yuoto Tek Kullanımlık Vape, 2500puff Tek Kullanımlık E Sigara Vape
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| Kapasite: | 7ML |
| pil: | 1200 mah |
| Puf: | 2500 puf |
| Renk: | 15 |
Yuoto 2500 Puffs Tatlandırıcılar Buharlaştırıcı Kalem Seti 23 tatlar 5% 1200 mAh Pil Tek Kullanımlık Vape Meyve Buz
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| İsim: | 2500 nefes |
| E-suyu kapasitesi: | 7.0 ML |
| pil: | 1200 mAh |
| Hasır Bobinler: | hayır |

