Tüm ürünler
-
YUOTO Tek Kullanımlık Vape
-
2500 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
3000 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
5000 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
4000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
1500 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
1200 Ponpon Vape
-
800 Ponpon Vape
-
700 Ponpon Vape
-
600 Ponpon Vape
-
Hamza PatelVay canına, bir sürü çizgileri var, çok Uygun Fiyatlar, çok İşbirlikçi Personel. Kaplan çok zaman kazanmama yardım ediyor. -
Artur HatimiBir dizi toptancı kullanıyorum ve her zaman en iyi fiyatlar, en iyi tatlar ve en iyi müşteri hizmeti için avlanıyorum.Yuoto'da çalışan personel, benim için işleri çok kolay ve pürüzsüz hale getiriyorlar.
İlgili kişi :
Tiger Zhou
Telefon numarası :
+86 18823725950
Naber :
+8618823725950
anahtar kelimeler [ 2500 puffs disposable vape 0 nicotine ] eşleşme 304 Ürünler.
yuoto tek kullanımlık vape xxl 2500puff Tek kullanımlık e-sigaralar
| marka: | yuoto |
|---|---|
| model: | xxl |
| puf: | 2500 puf |
| ağırlık: | 52g |
| ambalaj: | 10 parça |
Büyük Fiyat Tek Kullanımlık 2500puffs Yuoto Elektronik Sigara Vape Pod Ürünü
| Nikotin: | %5, %3, %2, %0 |
|---|---|
| Güç: | 1200mAh |
| E-likit Kapasitesi: | 7ml |
| Şartname: | 44,5CM*35CM*24,5CM |
| Fabrika: | Evet |
YUOTO 2500puff XXL Meyve Lezzet Tek Kullanımlık e-sigaralar Vape Kalem 1200mAh Pil
| Lezzet: | 24 Meyve aroması |
|---|---|
| Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=172.17.0.1: | 7.0ml |
| karton: | 400 adet |
| ponponlar:: | 2500 puf |
| pil: | 1200 mah |
taşınabilir Kompakt E Sigara Önceden doldurulmuş 7ml E Likit Kapasitesi
| model: | xxl |
|---|---|
| kapasite: | 7ml |
| pil: | 1200 mah |
| puf: | 2500 puf |
| ağırlık: | 52g |

