Tüm ürünler
-
YUOTO Tek Kullanımlık Vape
-
2500 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
3000 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
5000 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
4000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
1500 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
1200 Ponpon Vape
-
800 Ponpon Vape
-
700 Ponpon Vape
-
600 Ponpon Vape
-
Hamza PatelVay canına, bir sürü çizgileri var, çok Uygun Fiyatlar, çok İşbirlikçi Personel. Kaplan çok zaman kazanmama yardım ediyor. -
Artur HatimiBir dizi toptancı kullanıyorum ve her zaman en iyi fiyatlar, en iyi tatlar ve en iyi müşteri hizmeti için avlanıyorum.Yuoto'da çalışan personel, benim için işleri çok kolay ve pürüzsüz hale getiriyorlar.
İlgili kişi :
Tiger Zhou
Telefon numarası :
+86 18823725950
Naber :
+8618823725950
anahtar kelimeler [ 2500 puffs disposable vape 0 nicotine ] eşleşme 304 Ürünler.
Nikotinsiz Tek Kullanımlık E Sigaralar Yuoto XXL 2500 Puff 23 Tatlandırıcılar
| Ürün adı: | Yuoto XXL 2500 Ponponları |
|---|---|
| tatlar: | 19 |
| Şekil: | Popüler |
| Başvuru: | Bar Eğlencesi,Parti,Rlexation |
| Ağırlık: | 46g |
Yuoto XXL 2500 Puf Karışımı Lezzetleri Stokta Büyük Bulut
| Ürün adı: | Yuoto XXL 2500 Ponponları |
|---|---|
| tatlar: | 23 |
| Şekil: | Popüler |
| Başvuru: | Bar Eğlencesi,Parti,Rlexation |
| Ağırlık: | 46g |
Yuoto En Çok Satan Tek Kullanımlık E Sigara XXL 2500 Puffs Shisha Pen Mouse Chef 50mg Nikotin
| Menşei: | Şenzen |
|---|---|
| Nikotin Gücü: | 0/20mg(2%)/50mg(5%), OEM |
| Pil: | 1200mAh |
| Ağırlık: | 1 adet/52g 1 paket/527g 22kg/karton |
| Başlangıç Modu: | Sensör |
En Popüler Yuoto Tek Kullanımlık Ecig 2500 Puffs XXL Şeftali Buz 50mg Nikotin Toptan Satış
| Ambalaj: | 10 adet/kutu 400 adet/koli |
|---|---|
| Lezzet: | Seçtiğiniz için 35 tat |
| E-suyu kapasitesi: | 7 ml |
| Nikotin Gücü: | 0/20mg(2%)/50mg(5%) |
| pil: | 1200 mah |
Sıcak satış Yuoto XXL 2500 Puffs Enerji İçeceği Lezzet Tek Kullanımlık Vape Pod Cihazı 5 ml nic
| ponponlar: | ≈2500 |
|---|---|
| Pil: | 1200 mAh |
| Nikotin: | %5 |
| tatlar: | 35 ( meyveli, karışık, klasik) |
| Kapsül Ağırlığı: | 52 gr/adet |
Tek Kullanımlık Vape Yuoto XXL 2500 Puflar Nane Lezzet otomatik Cihaz
| ponponlar: | ≈2500 |
|---|---|
| Pil: | 1200 mAh |
| Nikotin: | %5 |
| tatlar: | 35 ( meyveli, karışık, klasik) |
| Kapsül Ağırlığı: | 52 gr/adet |
Yuoto XXL 2500 Puffs Enerji İçeceği Lezzet Tek Kullanımlık Vape Pod Cihazı
| ponponlar: | ≈2500 |
|---|---|
| Pil: | 1200 mAh |
| Nikotin: | %5 |
| tatlar: | 35 ( meyveli, karışık, klasik) |
| Kapsül Ağırlığı: | 52 gr/adet |
Yuoto Tek Kullanımlık Vape 2500 Puffs XXL Nane Buz% 5 Nikotin 1200mAh Pil Toptan Çin
| Ambalaj: | 10 adet/kutu 400 adet/koli |
|---|---|
| Lezzet: | Seçtiğiniz için 35 tat |
| E-likit Kapasitesi: | 7 ML |
| Nikotin Gücü: | 0/20mg(2%)/50mg(5%) |
| Pil: | 1200mAh |
Yuoto Elektronik Sigara Tek Kullanımlık Vape Pen 2500 Puffs XXL Mango Ice 1200mAh 5% Nikotin
| Ambalaj: | 10 adet/kutu 400 adet/koli |
|---|---|
| E-likit Kapasitesi: | 7 ML |
| Nikotin Gücü: | 0/20mg(2%)/50mg(5%) |
| Pil: | 1200mAh |
| Ağırlık: | 1 adet/52g 1 paket/527g 22kg/karton |
En İyi Elektronik Sigara 2022 Yuoto XXL 2500 Puffs Guava Ice doldurulamaz 1200mAh Pil
| Menşei: | Shenzhen |
|---|---|
| Nikotin Gücü: | 0/20mg(2%)/50mg(5%) |
| pil: | 1200 mah |
| Ağırlık: | 1 adet/52g 1 paket/527g 22kg/karton |
| Başlangıç Modu: | sensör |

