Tüm ürünler
-
YUOTO Tek Kullanımlık Vape
-
2500 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
3000 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
5000 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
4000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
1500 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
1200 Ponpon Vape
-
800 Ponpon Vape
-
700 Ponpon Vape
-
600 Ponpon Vape
-
Hamza PatelVay canına, bir sürü çizgileri var, çok Uygun Fiyatlar, çok İşbirlikçi Personel. Kaplan çok zaman kazanmama yardım ediyor. -
Artur HatimiBir dizi toptancı kullanıyorum ve her zaman en iyi fiyatlar, en iyi tatlar ve en iyi müşteri hizmeti için avlanıyorum.Yuoto'da çalışan personel, benim için işleri çok kolay ve pürüzsüz hale getiriyorlar.
İlgili kişi :
Tiger Zhou
Telefon numarası :
+86 18823725950
Naber :
+8618823725950
anahtar kelimeler [ 2500 puffs disposable vape 0 nicotine ] eşleşme 304 Ürünler.
Küçük Kabarcık Yuoto Şişe 600puffs, TPD Sertifikaları Mesh Bobin Elektronik Sigara
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| İsim: | 600 nefes |
| E-suyu kapasitesi: | 2.0 ml |
| pil: | 400 mah |
| Hasır Bobinler: | Evet |
Yuoto vape dumanı 2500puffs Orijinal Yutu Tek Kullanımlık Vape sıcak
| Nikotin: | %5, %3, %2, %0 |
|---|---|
| Güç: | 1200mAh |
| E-likit Kapasitesi: | 7ml |
| Şartname: | 44,5CM*35CM*24,5CM |
| Fabrika: | Evet |
tek kullanımlık vape dubai En Sıcak Yuoto XXL 2500puffs elifbar pod
| Nikotin: | %5, %3, %2, %0 |
|---|---|
| Güç: | 1200mAh |
| E-likit Kapasitesi: | 7ml |
| Şartname: | 44,5CM*35CM*24,5CM |
| Fabrika: | Evet |
sıcak XXL 2500puff Yuoto tek kullanımlık vape Etiket plakası 7ml meyve suyu ve 22kg / ctn
| İsim: | XXL |
|---|---|
| Karton: | 400 adet/200 adet |
| Malzeme: | Etiket |
| Ambalaj: | 10 parça |
| tatlar: | 35 |
yuoto xxl 2500 puf 35 çeşit mevcut %5 nikotin 1200 mah pil kapasitesi
| Ambalaj bilgileri: | 10 adet/paket, 400 adet/karton, karton boyutu: 56CM*28CM*25.5CM |
|---|---|
| Teslim süresi: | 6 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T, Batı Birliği |
| Yetenek temini: | yılda 1000000 adet |
| : |
Fabrika Doğrudan Toptan Yuoto XXL 5% Nikotin 2500 Puffs Pina Coloda Buz Lezzet Tek Kullanımlık Elektronik Sigara Vape
| ponponlar: | 2500 |
|---|---|
| Nikotin Konsantrasyon: | %5 |
| Garanti: | 3 ay |
| Lezzet: | çoklu |
| Değişken Voltaj: | Değişken Olmayan Voltaj |
Avrupa Ülkeleri 5% Yuoto 2500 Puffs Ecig Pod Tek Kullanımlık Elektronik Sigara Vape Kalem
| Nikotin: | %5, %3, %2, %0 |
|---|---|
| Güç: | 1200 mah |
| E-suyu kapasitesi: | 7ML |
| Şartname: | 44.5CM*35CM*24.5CM |
| Fabrika: | Evet |
Yuoto XXL 2500puffs Tek Kullanımlık Vape Kiti 1200mAh 7ml Elektronik Sigara
| Nikotin: | %5, %3, %2, %0 |
|---|---|
| Güç: | 1200mAh |
| E-Suyu Kapasitesi: | 7ml |
| Şartname: | 44.5CM*35CM*24.5CM |
| Fabrika: | Evet |
XXL Vape Tek Kullanımlık Elektronik Sigara, Çin'de 2500 Puffs Özel Buharlaştırıcı Kalem
| Lezzet: | meyve aroması |
|---|---|
| ponponlar:: | 2500 puf |
| Nikotin:: | %5 veya %2 |
| Marka: | Yuoto |
| İsim: | XXL 2500 puf |
1200mAh Yuoto XXL 2500 Puffs Vape Kalem Tek Kullanımlık Meyve Tatları 7ml
| Lezzet: | meyve aroması |
|---|---|
| ponponlar: | 2500 puf |
| Nikotin: | %5 veya %2 |
| Marka: | Yuoto |
| E-suyu kapasitesi: | 7.0ml |

