Tüm ürünler
-
YUOTO Tek Kullanımlık Vape
-
2500 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
3000 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
5000 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
4000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
1500 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
1200 Ponpon Vape
-
800 Ponpon Vape
-
700 Ponpon Vape
-
600 Ponpon Vape
-
Hamza PatelVay canına, bir sürü çizgileri var, çok Uygun Fiyatlar, çok İşbirlikçi Personel. Kaplan çok zaman kazanmama yardım ediyor. -
Artur HatimiBir dizi toptancı kullanıyorum ve her zaman en iyi fiyatlar, en iyi tatlar ve en iyi müşteri hizmeti için avlanıyorum.Yuoto'da çalışan personel, benim için işleri çok kolay ve pürüzsüz hale getiriyorlar.
İlgili kişi :
Tiger Zhou
Telefon numarası :
+86 18823725950
Naber :
+8618823725950
anahtar kelimeler [ 2500 puffs disposable vape 0 nicotine ] eşleşme 304 Ürünler.
Tek Kullanımlık E-CIGS 3500puffs Tek Kullanımlık Vape Kalem ABD %5 Nic Şarjsız 19 Harika Tat ile
| Ürün adı: | Tek Kullanımlık Kapsül |
|---|---|
| Malzeme: | SS304+Pctg+ Deri |
| Model NO.: | XXL MAKS |
| Elikit-Kapasite: | 9ML |
| Pil: | 1200mAh Li Pil |
Tek Kullanımlık Xxl Yuoto Vape, 2500puff Tek Kullanımlık E Sigara Vape
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| Kapasite: | 7ML |
| pil: | 1200 mah |
| Puf: | 2500 puf |
| Renk: | 15 |
9.0ml E Juice Mesh Bobin Yuoto Kalem Nargile XXL Max 3500 Puffs
| Tip: | Tek Kullanımlık E-Sigara |
|---|---|
| Malzeme: | SS304+Pctg+PC |
| Sertifika: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Şarj Tipi: | Şarj edilemez |
| Başlangıç Modu: | Manuel |
Yuoto 0° Tek kullanımlık dolgun kaplı vaping % 0 % 2 % 5 nikotin seviyesi ile
| Pil Kapasitesi: | 650mah |
|---|---|
| bobin direnci: | örgü bobin |
| Malzeme: | Plastik + AL |
| Lezzet: | 18 Tat |
| Nikotin Seviyesi: | %0 %2 %5 |
Yuoto 0° Tek kullanımlık çikolata Çince orijinal üreticisi True Flavors
| Pil Kapasitesi: | 650mah |
|---|---|
| bobin direnci: | örgü bobin |
| Malzeme: | Plastik + AL |
| Lezzet: | 18 Tat |
| Nikotin Seviyesi: | %0 %2 %5 |
SS304 Pctg PC Yuoto Bubble 4000puffs Şarj Edilebilir Sıvı Kapasitesi 10ml
| Tip: | Tek Kullanımlık E-Sigara |
|---|---|
| Malzeme: | SS304+Pctg+PC |
| Sertifika: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Şarj Tipi: | kablo |
| Başlangıç Modu: | Manuel |
berry kabarcık çay aroması Yuoto xxl Max 3500 Puflar Tek Kullanımlık Vape toptan i vape Örgü Bobinler Deri Yüzey 9 ml
| Lezzet: | dut kabarcık çayı |
|---|---|
| Renk: | Sütlü beyaz renk |
| Pil Kapasitesi: | 1200 mAh |
| Liman: | Shenzhen Çin |
| Karton boyutu: | 45CM*40CM*27,5CM |
çilek kivi Yuoto 3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape pod 2% /%5 nicotion çıkış gücü 3.7v
| Lezzet: | çilek kivi |
|---|---|
| Renk: | mavi |
| hazır zaman: | 7-12 gün |
| malzeme: | AL+deri |
| Karton boyutu: | 45CM*40CM*27,5CM |
çilek şeftali aroması Yuoto xxl Max 3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape elektronik sigara Örgü Bobinleri Deri Yüzey 9 ml
| Lezzet: | çilekli şeftali |
|---|---|
| Renk: | Pembe |
| hazır zaman: | 7-12 gün |
| malzeme: | AL |
| Karton boyutu: | 28,5*28,5*45mm |
2023 Yeni Yayın Yüksek Kalite Özel Logo Yuoto 3500 Puff Tek Kullanımlık Vape Somun Barlar Tat
| Lezzet: | Meyve Serisi |
|---|---|
| Değişken Voltaj: | Değişken Olmayan Voltaj |
| İçin uygun: | HEPSİ > 18 |
| güzel tuz: | 50mg |
| Özel Paket: | OEM Paketi Mevcut |

