Tüm ürünler
-
YUOTO Tek Kullanımlık Vape
-
2500 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
3000 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
5000 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
4000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
1500 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
1200 Ponpon Vape
-
800 Ponpon Vape
-
700 Ponpon Vape
-
600 Ponpon Vape
-
Hamza PatelVay canına, bir sürü çizgileri var, çok Uygun Fiyatlar, çok İşbirlikçi Personel. Kaplan çok zaman kazanmama yardım ediyor. -
Artur HatimiBir dizi toptancı kullanıyorum ve her zaman en iyi fiyatlar, en iyi tatlar ve en iyi müşteri hizmeti için avlanıyorum.Yuoto'da çalışan personel, benim için işleri çok kolay ve pürüzsüz hale getiriyorlar.
İlgili kişi :
Tiger Zhou
Telefon numarası :
+86 18823725950
Naber :
+8618823725950
anahtar kelimeler [ yuoto vape ] eşleşme 1784 Ürünler.
%2 Nikotin 1350mAh Yuoto XXL 2500 Puff Tek Kullanımlık Vape Orijinal 7.0ML
| Ürün adı: | Yuoto XXL 2500 Ponponları |
|---|---|
| tatlar: | 19 |
| Başvuru: | Bar Eğlencesi,Parti,Rlexation |
| Ağırlık: | 46g |
| pil: | 1350 mah |
İyi Tuz Pod Yuoto XXL 2500 Puffs Tek Kullanımlık Vape 1350 mAh Pil
| Ürün adı: | Yuoto XXL 2500 Ponponları |
|---|---|
| tatlar: | 19 |
| Başvuru: | Bar Eğlencesi,Parti,Rahatlama |
| Ağırlık: | 46g |
| pil: | 1350 mah |
YUOTO XXL Tek Kullanımlık Vape Kiti 2500 Ponponlar 1200mAh Orijinal %5 Nic Tuz
| Nikotin: | %5, %3, %2, %0 |
|---|---|
| Güç: | 1200 mah |
| E-suyu kapasitesi: | 7ML |
| Şartname: | 44.5CM*35CM*24.5CM |
| Fabrika: | Evet |
23 Tatlandırıcılar %2 Nikotin Tek Kullanımlık E Çiğ Vape Yuoto XXL 2500 Puff
| Ürün adı: | Yuoto XXL 2500 Ponponları |
|---|---|
| tatlar: | 19 |
| Şekil: | Popüler |
| Başvuru: | Bar Eğlencesi,Parti,Rlexation |
| Ağırlık: | 46g |
Mesh Bobin Yuoto Şişe 600 Puffs Tek Kullanımlık Vape 20Mg Nikotin
| tatlar: | 14 |
|---|---|
| Ağırlık: | 27G |
| pil: | 400 mAh |
| Kapasite: | 2.0ml |
| nikotin tuzu: | 20 mg |
Yuoto XXL 2500 Puffs Tek Kullanımlık Vape Kitleri 1200mAH Pil
| ponponlar: | ≈2500 |
|---|---|
| pil: | 1200 mAh |
| Nikotin Gücü: | %5 nikotin |
| tatlar: | 35 (Meyveli, Karışık, Klasik) |
| Ağırlık: | 52 g/adet |
Yuoto Luscious 3000 Puffs Tek Kullanımlık Vape Kitleri Cihazı 8ML E Likit
| İsim: | Yuoto Tatlı 3000 Ponponları |
|---|---|
| tatlar: | 24 |
| Ağırlık: | 52G |
| Pil kapasitesi: | 1350 mAh |
| E-suyu kapasitesi: | 8.0 ML |
Yuoto Thanos 5000 Puff Tek Kullanımlık Vape Pen 5% Nic 14Ml Likit Elektronik Sigara
| Renkler: | 19 |
|---|---|
| modeli: | Thanos 5000 puf |
| şarj edilebilir: | Evet |
| Ağırlık: | 80g |
| pil: | 650mAh |
Yuoto XXL MAX 3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape Kitleri 16 Tatlar Karışık Meyve
| ponponlar: | ≈3500 |
|---|---|
| pil: | 1200 mAh |
| nikotin seviyesi: | %0~%5 |
| tatlar: | 16 |
| Ağırlık: | 60,5 g/adet |
7Ml E Likit Otantik Yuoto Xxl Tek Kullanımlık Vape Kalem Kiti 2500 Puff 5% Nikotin
| ponponlar: | 2500 |
|---|---|
| Nikotin: | %5 |
| Sıvı Kapasitesi: | 7 ML |
| Modeli: | yuoto xxl 2500 puf |
| Pil: | 1200mAh |

