Tüm ürünler
-
YUOTO Tek Kullanımlık Vape
-
2500 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
3000 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
5000 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
4000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
1500 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
1200 Ponpon Vape
-
800 Ponpon Vape
-
700 Ponpon Vape
-
600 Ponpon Vape
-
Hamza PatelVay canına, bir sürü çizgileri var, çok Uygun Fiyatlar, çok İşbirlikçi Personel. Kaplan çok zaman kazanmama yardım ediyor. -
Artur HatimiBir dizi toptancı kullanıyorum ve her zaman en iyi fiyatlar, en iyi tatlar ve en iyi müşteri hizmeti için avlanıyorum.Yuoto'da çalışan personel, benim için işleri çok kolay ve pürüzsüz hale getiriyorlar.
İlgili kişi :
Tiger Zhou
Telefon numarası :
+86 18823725950
Naber :
+8618823725950
anahtar kelimeler [ yuoto vape ] eşleşme 1784 Ürünler.
Yuoto Xxl 2500 Puffs Tek kullanımlık Vaping Toptan Satma ve Dağıtım
| Ürün Adı: | yuoto xxl |
|---|---|
| tatlar: | 38 |
| Ağırlık: | 22 kg/karton |
| Akü: | 1350mAh |
| E-Sıvı: | 7.0ml |
Yuoto Thanos 5000 BAE ve Hindistan'da Tek Kullanımlık Elektronik Sigara Puffs
| Ürün adı: | yuoto thanos |
|---|---|
| ponponlar: | 5000 |
| tatlar: | 19 |
| Başvuru: | Yardımlı Sigara Bırakma |
| Ağırlık: | 58g |
Meyve Tatları SS304 5000puffs 650mAh Pil ile Mini Tek Kullanımlık Vape
| Ürün adı: | Elektronik sigara |
|---|---|
| Malzeme: | SS304 Paslanmaz Çelik+Pctg |
| modeli.: | 5000'den fazla |
| Ejuice-Kapasite: | 14ml E-sıvı |
| Pil Kapasitesi: | 650mah |
E-Sıvı Tek kullanımlık Vape Pen Pod 5000 Puffs 14ml E Sigarası
| Ürün Adı: | Elektronik sigara |
|---|---|
| Malzeme: | SS304 Paslanmaz Çelik+Pctg |
| modeli.: | 5000'den fazla |
| Ejuice-Kapasite: | 14ml E-sıvı |
| Pil Kapasitesi: | 650mah |
Elektronik Sigara Siyah Mamba Buharlaştırıcı Tek kullanımlık Vape Bar XXL Max 3500
| Ürün adı: | Tek Kullanımlık Vaping Pod |
|---|---|
| Malzeme: | SS304+Pctg+ Deri |
| Model NO.: | XXL MAKS |
| Elikit-Kapasite: | 9ML |
| Pil: | 1200mAh Li Pil |
2.0ml 600 Puf Tek Kullanımlık Vape, Destek OEM ODM Tek Kullanımlık
| Ürün adı: | Elektronik sigara |
|---|---|
| Malzeme: | SS304 Paslanmaz Çelik+Pctg |
| modeli.: | Şişe 600 |
| Ejuice-Kapasite: | 2ml E-sıvı |
| Pil Kapasitesi: | 400mah |
Özel Tek Kullanımlık Buharlaştırıcı Kalem, SS304 Yuoto Şişe 600puffs
| Ürün adı: | Elektronik sigara |
|---|---|
| Malzeme: | SS304 Paslanmaz Çelik+Pctg |
| modeli.: | Şişe 600 |
| Ejuice-Kapasite: | 2ml E-sıvı |
| Pil Kapasitesi: | 400mah |
3.6 V Yuoto Beyonder 7000 Puflar Tek Kullanımlık Vape Nane Yaban Mersini Tatları
| Ürün adı: | Yuoto Beyonder |
|---|---|
| ponponlar: | 7000 |
| tatlar: | 15 |
| Şekil: | Kutu |
| Ağırlık: | 70g |
Orijinal Yuoto Tek kullanımlık Vape Beyonder 7000 Puffs Hızlı Teslimat
| Ürün Adı: | YUOTO Beyonder 7000 PUFLAR |
|---|---|
| Malzeme: | SS304+Pctg+PC |
| Model NO.: | Beyonder 7000 puf |
| Elikit-Kapasite: | 16ml |
| Pil Kapasitesi: | 900mAh şarj edilebilir |
7000 puff 15 lezzet Yuoto E Sigara Beyonder Şarj edilebilir % 5 Nikotin
| Pil Kapasitesi: | 650mah |
|---|---|
| bobin direnci: | 1.2ohm |
| tatlar: | 15 tat |
| Nikotin Gücü: | %0 %2 %5 |
| Ürün Adı: | YUOTO Tek Kullanımlık Vape |

