Tüm ürünler
-
YUOTO Tek Kullanımlık Vape
-
2500 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
3000 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
5000 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
4000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
1500 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
1200 Ponpon Vape
-
800 Ponpon Vape
-
700 Ponpon Vape
-
600 Ponpon Vape
-
Hamza PatelVay canına, bir sürü çizgileri var, çok Uygun Fiyatlar, çok İşbirlikçi Personel. Kaplan çok zaman kazanmama yardım ediyor. -
Artur HatimiBir dizi toptancı kullanıyorum ve her zaman en iyi fiyatlar, en iyi tatlar ve en iyi müşteri hizmeti için avlanıyorum.Yuoto'da çalışan personel, benim için işleri çok kolay ve pürüzsüz hale getiriyorlar.
İlgili kişi :
Tiger Zhou
Telefon numarası :
+86 18823725950
Naber :
+8618823725950
anahtar kelimeler [ yuoto vape ] eşleşme 1784 Ürünler.
Pctg 600puffs Yuoto E Sigara, 16 Tat Tek Kullanımlık Vape Kalemi
| Ürün adı: | Elektronik sigara |
|---|---|
| Malzeme: | SS304 Paslanmaz Çelik+Pctg |
| modeli.: | Şişe 600 |
| Ejuice-Kapasite: | 2ml E-sıvı |
| Pil Kapasitesi: | 400mah |
Orijinal Yuoto Tek kullanımlık Vape Beyonder 7000 Puffs Yeniden Şarj Edilebilir Mesh Kolip 15 Tat Orijinal
| Pil Kapasitesi: | 650mah |
|---|---|
| bobin direnci: | 1.2ohm |
| tatlar: | 15 tat |
| Nikotin Gücü: | %0 %2 %5 |
| Ürün Adı: | YUOTO Tek Kullanımlık Vape |
Yuoto DIGI 15000 Puffs Daul Mesh Coil Vape 20 ML Tek kullanımlık Vape
| Ürün Adı: | Yuoto DIGI |
|---|---|
| ponponlar: | 15000 |
| tatlar: | 23 |
| şekli: | KALEM |
| Ağırlık: | 105 gr |
3500 Puffs Yuoto Tek Kullanımlık Vape, 50mg Nikotin 16 Tatlar Vape
| tatlar: | 23 |
|---|---|
| E-suyu Kapasitesi:: | 9ML |
| Nikotin Gücü:: | 0/20mg(2%)/50mg(5%) |
| tatlar: | naneli buz |
| İçin uygun: | 18 yaşından büyük |
3000 puff tek kullanımlık 1350mah batarya Yuoto Vape E Sigaralar Çift Elma
| Ürün adı: | Tek Kullanımlık Vaping Pod |
|---|---|
| Malzeme: | SS304+Pctg+Üst Deri |
| Model Numarası: | Tatlı |
| Elikit-Kapasite: | 8ml Ejuice |
| Pil: | 1350mAh Li Pil |
14ml E Likit Yuoto Thanos 5000 Puffs Ecigarette 650mAh Pil Mesh Bobin
| Tip:: | benlik |
|---|---|
| Malzeme:: | Metal |
| Ayarlamak:: | Bekar |
| Mekanik Mod:: | Mekanik Olmayan |
| Değişken Voltaj:: | Değişken Olmayan Voltaj |
5000 Puf Yuoto Tek Kullanımlık Vape, Sabit Çıkış Gücüne Sahip E Sigara Vapeleri
| Ürün adı: | Elektronik sigara |
|---|---|
| Malzeme: | SS304 Paslanmaz Çelik+Pctg |
| modeli.: | 5000'den fazla |
| Ejuice-Kapasite: | 14ml E-sıvı |
| Pil Kapasitesi: | 650mah |
Berry Bubble Tea Yuoto Bottlemax 600 Puf 20ml 400mAh Pil
| ponponlar: | ≈600 |
|---|---|
| pil: | 400 mAh |
| Nikotin: | 0/20/50mg/ml |
| E-sıvı Kapasitesi: | 2 ml |
| Çıkış yolculuğu: | 3.7v |
Elektronik Sigara Yuoto 5000 Puffs Bar Vape Pen Şarj edilebilir Vaporizer Kit Nargile Pod
| Ürün Adı: | Elektronik sigara |
|---|---|
| Malzeme: | SS304 Paslanmaz Çelik+Pctg |
| modeli.: | 5000'den fazla |
| Ejuice-Kapasite: | 14ml E-sıvı |
| Pil Kapasitesi: | 650mah |
Yuoto Tek Kullanımlık Elektronik E Sigara Vape Pod 5000 Puf Açık Sistem 14ml
| Ürün adı: | Tek Kullanımlık E Sigara |
|---|---|
| Malzeme: | SS304+Pctg+fırın verniği |
| Model numarası.: | teşekkürler |
| Elikit-Kapasite: | 14ml |
| Pil kapasitesi: | 650 |

