Tüm ürünler
-
YUOTO Tek Kullanımlık Vape
-
2500 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
3000 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
5000 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
4000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
1500 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
1200 Ponpon Vape
-
800 Ponpon Vape
-
700 Ponpon Vape
-
600 Ponpon Vape
-
Hamza PatelVay canına, bir sürü çizgileri var, çok Uygun Fiyatlar, çok İşbirlikçi Personel. Kaplan çok zaman kazanmama yardım ediyor. -
Artur HatimiBir dizi toptancı kullanıyorum ve her zaman en iyi fiyatlar, en iyi tatlar ve en iyi müşteri hizmeti için avlanıyorum.Yuoto'da çalışan personel, benim için işleri çok kolay ve pürüzsüz hale getiriyorlar.
İlgili kişi :
Tiger Zhou
Telefon numarası :
+86 18823725950
Naber :
+8618823725950
anahtar kelimeler [ yuoto vape ] eşleşme 1784 Ürünler.
16ml Önceden Doldurulmuş E Sıvı Yuoto Beyonder Tek Kullanımlık Vape 7000 Puffs 900mAh RoHS FCC
| Ürün adı: | Tek Kullanımlık E-Çiğ |
|---|---|
| Malzeme: | SS304 Paslanmaz Çelik+Pctg |
| modeli.: | 7000puff Beyonder |
| Ejuice-Kapasite: | 16ml likit |
| Pil kapasitesi: | 900mAh |
5000 Nefes Shisha Aromalı E-Sigara Elektronik Sigara Tek kullanımlık Vape
| Pil Kapasitesi: | 650mah |
|---|---|
| Marka: | Yuoto |
| Bobin: | örgü bobin |
| Kapasite: | 14ml |
| Lezzet: | 19 |
Yuoto Beyonder 7000 Puffs Tek kullanımlık Vape Pen Pod Mesh Coil Şarj edilebilir E Sigaraları
| Pil Kapasitesi: | 650mah |
|---|---|
| bobin direnci: | 1.2ohm |
| tatlar: | 15 tat |
| Nikotin Gücü: | %0 %2 %5 |
| Ürün Adı: | YUOTO Tek Kullanımlık Vape |
Yuoto XXL 2500 Puffs Tek kullanımlık Vape Pen Elektronik Vape Tek kullanımlık Pod
| Pil Kapasitesi: | 1200mAh |
|---|---|
| Renk: | 20 |
| Lezzet: | Karışık meyve |
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
| Nikotin Gücü: | %5 |
YUOTO Üretici DIGI 15000 Puffs Daul Mesh Coil Vape Düzenlenebilir Hava Akışı MTL ve DTL
| Adı: | Yuoto DIGI 15000puff |
|---|---|
| ponponlar: | 15000 nefes |
| tatlar: | 23 Tat |
| Akü: | 850mAh |
| şarj edilebilir: | - Evet. |
Orijinal Yuoto xxl max Tek Kullanımlık Vape Pod 3500 Puffs Kalem Nargile Vape Toptan Tek Vape Kalem
| vape: | tek kullanımlık ecig |
|---|---|
| Nictione: | %5 |
| Kapasite: | 9ml |
| pil: | 1200 mah |
| Marka: | Yuoto |
Tek Kullanımlık Vape Kalemi Yuoto XXL Max 3500 Puff 9ml
| Ürün adı: | Tek Kullanımlık Kapsül Setleri |
|---|---|
| Malzeme: | Deri+Paslanmaz |
| Model Numarası: | XXL MAKS |
| Ejuice-Kapasite: | 9ml E-meyve suyu |
| Pil: | 1200mAh Li Pil |
Kiraz Yuoto Bottlemax 600 Puf Tek Kullanımlık Vape 400mAh Pil Örgü Bobini
| ponponlar: | ≈600 |
|---|---|
| pil: | 400 mAh |
| Nikotin: | 20mg/ml |
| tatlar: | Seçtiğiniz için 16 tat |
| Ağırlık: | 27 gr/adet |
Sabit Çıkış Gücü Yuoto Tek Kullanımlık Vape, 5000 Puffs E Sigara Vapeleri
| Ürün adı: | Elektronik sigara |
|---|---|
| Malzeme: | SS304 Paslanmaz Çelik+Pctg |
| modeli.: | 5000'den fazla |
| Ejuice-Kapasite: | 14ml E-sıvı |
| Pil Kapasitesi: | 650mah |
SS304 Orijinal Yuoto XXL MAX 3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape 9ML E Sıvı
| ponponlar: | ≈3500 |
|---|---|
| pil: | 1200 mAh |
| Nikotin Seviyesi: | %0/%5 |
| tatlar: | 19 |
| Ağırlık: | 60,5 gr/adet |

