Tüm ürünler
-
YUOTO Tek Kullanımlık Vape
-
2500 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
3000 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
5000 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
4000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
1500 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
1200 Ponpon Vape
-
800 Ponpon Vape
-
700 Ponpon Vape
-
600 Ponpon Vape
-
Hamza PatelVay canına, bir sürü çizgileri var, çok Uygun Fiyatlar, çok İşbirlikçi Personel. Kaplan çok zaman kazanmama yardım ediyor. -
Artur HatimiBir dizi toptancı kullanıyorum ve her zaman en iyi fiyatlar, en iyi tatlar ve en iyi müşteri hizmeti için avlanıyorum.Yuoto'da çalışan personel, benim için işleri çok kolay ve pürüzsüz hale getiriyorlar.
İlgili kişi :
Tiger Zhou
Telefon numarası :
+86 18823725950
Naber :
+8618823725950
anahtar kelimeler [ yuoto vape ] eşleşme 1784 Ürünler.
Yuoto Vape plus 600 Puffs 800puffs Elektronik Sigara
| Lezzet: | 11 |
|---|---|
| ponponlar: | 600/800 |
| E-suyu kapasitesi: | 2.5ML |
| pil: | 600mAh |
| Ağırlık: | 32g |
Yuoto Vape plus Avrupa'da tpd ile 600 Puffs 800puffs Elektronik Sigara
| Lezzet: | 11 |
|---|---|
| ponponlar: | 600/800 |
| E-suyu kapasitesi: | 2.5ML |
| pil: | 600mAh |
| Ağırlık: | 32g |
Mini Şarap Şişesi Vape Kalem 4000 Puffs Mesh Bobinli 16 Tatlar
| Ürün adı: | yuoto buharları |
|---|---|
| tatlar: | 16 |
| Şekil: | Mini Şarap Şişesi |
| Uygulama: | Bar Eğlencesi,Parti,Rlexation |
| Ağırlık: | 57g |
Renkli Led Tek Kullanımlık Vape Önceden Doldurulmuş 4000 Puffs Draw aktif
| marka: | yuoto buharları |
|---|---|
| tatlar: | 16 |
| Uygulama: | Bar Eğlencesi,Parti,Rlexation |
| Ağırlık: | 57g |
| pil: | 650mAh |
Puff Bar için Benzersiz Mesh Bobin Yuoto Kabarcık 650mAh Pil kapasitesi
| Ürün adı: | yuoto buharları |
|---|---|
| tatlar: | 16 |
| Şekil: | Mini Şarap Şişesi |
| Uygulama: | Bar Eğlencesi,Parti,Rlexation |
| Ağırlık: | 57g |
Plastik AL YUOTO Düzenlenebilir hava akışı ve 650mAh batarya kapasitesi ile tek kullanımlık vape
| Hava akışı: | Ayarlanabilir |
|---|---|
| Paket: | 1 adet/paket |
| Malzeme: | Plastik + AL |
| Pil Kapasitesi: | 650mah |
| Vattlık: | 10-12W |
Mesh Coil Direnci Düzenlenebilir Hava Akışı Yuoto 0° Tek kullanımlık Vapur
| Pil Kapasitesi: | 650mah |
|---|---|
| Malzeme: | Plastik + AL |
| Paket: | 1 adet/paket |
| bobin direnci: | ağ |
| Nikotin Gücü: | %0 %2 %5 |
Manuel Başlatma Modu 4000 Puf Yuoto Bubble Şarj Edilebilir Meyve Suyu Kapasitesi 10ml
| Tip: | Tek Kullanımlık E-Sigara |
|---|---|
| Malzeme: | SS304+Pctg+PC |
| Sertifika: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Şarj Tipi: | kablo |
| Başlangıç Modu: | Manuel |
% 5 Nic Tuz Tek Kullanımlık Vape Çubukları, Yuoto Thanos Ecigarette 5000 Puf
| Tip: | Tek Kullanımlık Vape |
|---|---|
| Ayarlamak: | bekar |
| Sertifika: | FDA, CE, ROHS, PSE |
| Görüntülemek: | Ekransız |
| Şarj Tipi: | Tip C |
SS304 Pctg PC Yuoto Bubble 4000puffs Şarj Edilebilir Sıvı Kapasitesi 10ml
| Tip: | Tek Kullanımlık E-Sigara |
|---|---|
| Malzeme: | SS304+Pctg+PC |
| Sertifika: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Şarj Tipi: | kablo |
| Başlangıç Modu: | Manuel |

