Tüm ürünler
-
YUOTO Tek Kullanımlık Vape
-
2500 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
3000 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
5000 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
4000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
1500 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
1200 Ponpon Vape
-
800 Ponpon Vape
-
700 Ponpon Vape
-
600 Ponpon Vape
-
Hamza PatelVay canına, bir sürü çizgileri var, çok Uygun Fiyatlar, çok İşbirlikçi Personel. Kaplan çok zaman kazanmama yardım ediyor. -
Artur HatimiBir dizi toptancı kullanıyorum ve her zaman en iyi fiyatlar, en iyi tatlar ve en iyi müşteri hizmeti için avlanıyorum.Yuoto'da çalışan personel, benim için işleri çok kolay ve pürüzsüz hale getiriyorlar.
İlgili kişi :
Tiger Zhou
Telefon numarası :
+86 18823725950
Naber :
+8618823725950
anahtar kelimeler [ yuoto vape ] eşleşme 1784 Ürünler.
14 ml Pod 5000 Puffs Tek kullanımlık Vape E Sigarası 19 Aroması
| Pil Kapasitesi: | 650mah |
|---|---|
| Marka: | Yuoto |
| Bobin: | örgü bobin |
| Kapasite: | 14ml |
| Lezzet: | 19 |
Yeniden şarj edilebilir Yuoto DIGI 15000 Puffs Double Mesh Coil Vape 22 Aroması Pil yakıt seviyesi Ul
| Adı: | Yuoto DIGI |
|---|---|
| ponponlar: | 15000 |
| Ağırlık: | 105g/adet |
| Akü: | 850mAh(Şarj Edilebilir) |
| E-likit Kapasitesi: | 23 ml |
Tpd Sertifikası Yuoto Şişe Max 600 Puf Tek Kullanımlık Buharlaştırıcı
| Tip: | Tek Kullanımlık E-Sigara |
|---|---|
| Malzeme: | SS304+Pctg+PC |
| Sertifika: | FDA, CE, ROHS, FCC, Tpd |
| Başlangıç Modu: | Manuel |
| Görüntülemek: | Ekransız |
Oringinal Elektronik Sigara XXL Max YUOTO 3500 Puf Meyve Tatları OEM ODM çin kaynağı Pod Vape Kalem diyoposible vape
| elektronik sigara: | imkansız |
|---|---|
| Pil Kapasitesi: | 1200 mAh |
| Nikotin Gücü: | %5 %2 %0 |
| tatlar: | karpuz |
| Ağırlık: | 60.5g |
Yuoto 600 Puffs Mech Bobin% 2 Nikotin Vape Kalem Şişe Max Tpd ile
| Tip: | Tek Kullanımlık E-Sigara |
|---|---|
| Malzeme: | SS304+Pctg+PC |
| Sertifika: | FDA, CE, ROHS, FCC, Tpd |
| Başlangıç Modu: | Manuel |
| Görüntülemek: | Ekransız |
50mg Nikotin Yuoto Enerji İçeceği Tek Kullanımlık Cihaz Hepsi Bir Arada 5000 Puff
| Ambalaj: | 10 adet/kutu |
|---|---|
| Lezzet: | Enerji İçeceği (seçebileceğiniz 19 çeşit) |
| E-likit Kapasitesi: | 14ml |
| Nikotin Gücü: | 0/20mg(2%)/50mg(5%) |
| İşlev: | örgü bobin |
400mAh Yuoto Şişe E Sigara, Tpd Mesh Bobin Tek Kullanımlık Vape
| Model numarası.: | Şişe 600puf |
|---|---|
| İçin uygun: | HEPSİ > 18 |
| Kapsül Pil: | 400mah |
| Meyve Suyu Kapasitesi: | 2ml |
| Taşıma Paketi: | Hediye kutusu |
Yeniden şarj edilebilir tek kullanımlık vaping kalemi Yuoto Thanos 14 ml 5000 puffs Mesh Coil Elf Lost Bar Mary
| Ürün Adı: | Tek Kullanımlık E Sigara |
|---|---|
| Malzeme: | SS304+Pctg+fırın verniği |
| Model NO.: | teşekkürler |
| Elikit-Kapasite: | 14ml |
| Pil Kapasitesi: | 650 |
Pürüzsüz Tat Yuoto Mod Vape 5000puffs 20mg Nikotin Tuzu 14ml Meyve Suyu
| Ürün adı: | Elektronik sigara |
|---|---|
| Malzeme: | SS304 Paslanmaz Çelik+Pctg |
| modeli.: | 5000'den fazla |
| Ejuice-Kapasite: | 14ml E-sıvı |
| Pil Kapasitesi: | 650mah |
Yuoto Thanos 5000puffs% 2 Nikotin E Sigara, Özel Logo I Tek Kullanımlık Vape
| Ürün adı: | Elektronik sigara |
|---|---|
| Malzeme: | SS304 Paslanmaz Çelik+Pctg |
| modeli.: | 5000'den fazla |
| Ejuice-Kapasite: | 14ml E-sıvı |
| Pil Kapasitesi: | 650mah |

