Tüm ürünler
-
YUOTO Tek Kullanımlık Vape
-
2500 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
3000 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
5000 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
4000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
1500 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
1200 Ponpon Vape
-
800 Ponpon Vape
-
700 Ponpon Vape
-
600 Ponpon Vape
-
Hamza PatelVay canına, bir sürü çizgileri var, çok Uygun Fiyatlar, çok İşbirlikçi Personel. Kaplan çok zaman kazanmama yardım ediyor. -
Artur HatimiBir dizi toptancı kullanıyorum ve her zaman en iyi fiyatlar, en iyi tatlar ve en iyi müşteri hizmeti için avlanıyorum.Yuoto'da çalışan personel, benim için işleri çok kolay ve pürüzsüz hale getiriyorlar.
İlgili kişi :
Tiger Zhou
Telefon numarası :
+86 18823725950
Naber :
+8618823725950
anahtar kelimeler [ yuoto vape ] eşleşme 1784 Ürünler.
Yuoto 2500 Puffs 23 Tatlar Tek Kullanımlık Vape Pod Cihazı %5 1200 MAh Pil
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| İsim: | 2500 nefes |
| E-suyu kapasitesi: | 7.0 ML |
| pil: | 1200 mAh |
| Hasır Bobinler: | NUMARA |
Yuoto Thanos Chian'dan Şarj Edilebilir 650mAh 5000puff Tek Kullanımlık Vape E Sigaraları
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| İsim: | Thanos |
| E-suyu kapasitesi: | 14ml |
| pil: | 650mAh |
| Örgü bobin: | Evet |
Şarj Edilebilir 650mAh 5000puff Tek Kullanımlık Vape E Sigaralar Mesh Bobin
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| İsim: | Thanos |
| E-suyu kapasitesi: | 14ml |
| pil: | 650mAh |
| Örgü bobin: | Evet |
14ml E Juice 5000puff Yuoto Thanos Tek Kullanımlık Vape 650mAh Pil
| Lezzet: | 15 lezzet |
|---|---|
| nikotin: | %5,2 |
| E-suyu: | 14ml |
| pil: | 650 |
| şarj edilebilir: | Evet |
OEM Yuoto Thanos 5000puffs Şarj Edilebilir Tek Kullanımlık Vape 14ml E Sıvı
| ponponlar: | 5000+nefes |
|---|---|
| Nikotin: | 5.0% |
| E-suyu kapasitesi: | 14.0ml |
| pil: | 650.0 mAh |
| Lezzet: | 15 tat |
15 Tatlar 2000puffs Yuoto Srich Tek Kullanımlık Vape 6ml E Sıvı 850mAh Şarj Edilebilir
| ponponlar: | 2000+puf |
|---|---|
| Nikotin: | %5.0 |
| E-likit Kapasitesi: | 6.0ml |
| Pil: | 850.0mAh |
| Lezzet: | 15 tat |
Yuoto Fabrikasında 5000puff E Sıvı Tek Kullanımlık E Sigara Vape Kalem
| Lezzet: | 15 lezzet |
|---|---|
| nikotin: | %5,2 |
| E-suyu: | 14ml |
| pil: | 650 |
| şarj edilebilir: | Evet |
Yuoto vape 5000puff E Liquid Disposable E Cigarette Vape Pen In Yuoto Factory vape with elfbar factory
| İsim: | yuoto thanos |
|---|---|
| nikotin: | %5,2%.0% |
| e-meyve suyu: | 14ml |
| Pil: | 650 |
| şarj edilebilir: | Evet |
XXL MAX Yuoto 3500 Puffs Mesh Bobin Tek Kullanımlık Vape 1200mAH
| Ağırlık: | 1 adet/60.5g |
|---|---|
| Liman: | Shenzhen |
| Şarj bağlantı noktası: | Tip-C arayüzü |
| Renk: | Seçtiğiniz için 16 renk |
| E-suyu kapasitesi: | 9 ml |
Yuoto XXL MAX Tek Kullanımlık Vape Coke Ice Mesh Bobin% 5% 2 Nikotin 3500 Puff
| tatlar: | 23 |
|---|---|
| E-suyu Kapasitesi:: | 9ML |
| Nikotin Gücü:: | 0/20mg(2%)/50mg(5%) |
| tatlar: | kola buzu |
| İçin uygun: | 18 yaşından büyük |

