Tüm ürünler
-
YUOTO Tek Kullanımlık Vape
-
2500 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
3000 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
5000 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
4000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
1500 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
1200 Ponpon Vape
-
800 Ponpon Vape
-
700 Ponpon Vape
-
600 Ponpon Vape
-
Hamza PatelVay canına, bir sürü çizgileri var, çok Uygun Fiyatlar, çok İşbirlikçi Personel. Kaplan çok zaman kazanmama yardım ediyor. -
Artur HatimiBir dizi toptancı kullanıyorum ve her zaman en iyi fiyatlar, en iyi tatlar ve en iyi müşteri hizmeti için avlanıyorum.Yuoto'da çalışan personel, benim için işleri çok kolay ve pürüzsüz hale getiriyorlar.
İlgili kişi :
Tiger Zhou
Telefon numarası :
+86 18823725950
Naber :
+8618823725950
anahtar kelimeler [ yuoto vape ] eşleşme 1784 Ürünler.
15 Lezzet Led 2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape Yuoto 22*106mm
| Lezzet: | 15 lezzet |
|---|---|
| nikotin :: | %5 %2 |
| E-suyu kapasitesi:: | 5.0ml |
| Pil:: | 850mAh |
| Marka: | Yuoto |
5% 2% Nikotin Led Pod Stick Tek Kullanımlık Vape 2000 Puffs Yuoto
| Lezzet: | 15 lezzet |
|---|---|
| nikotin :: | %5 %2 |
| E-suyu kapasitesi:: | 5.0ml |
| Pil:: | 850mAh |
| Marka: | Yuoto |
Yuoto Shine Pro Pod Çubuğu Tek Kullanımlık Vape 2000 Puf E-Suyu 5.0ml Pil 650mAh
| Lezzet: | 15 lezzet |
|---|---|
| nikotin :: | %5 %2 |
| Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=172.17.0.1: | 5.0ml |
| Pil:: | 850mAh |
| Marka: | Yuoto |
%2 %5 Nikotin MiniBar Yuoto Tek Kullanımlık Vape 1200 Puff 15flavor Pil 650mAh
| lezzet:: | 15 lezzet |
|---|---|
| ponponlar:: | 1200 puf |
| Nikotin:: | 2%,5% |
| boyut:: | 18*101,6 mm |
| Güç aralığı:: | 7W-12W |
15 Tatlar 5000puffs Yuoto Şarj Edilebilir Tek Kullanımlık Vape 14ml E Liquid 650mAh
| ponponlar: | 5000+nefes |
|---|---|
| Nikotin: | 5.0% |
| E-suyu kapasitesi: | 14.0ml |
| pil: | 650.0 mAh |
| Lezzet: | 15 tat |
Pil 650mAh 22 Lezzet Yuoto Bubble Tek Kullanımlık Vape Şarj Edilebilir 4000 Puf
| Lezzet:: | 15 lezzet |
|---|---|
| Nikotin:: | %2 %5 |
| Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=172.17.0.1: | 10ml |
| Pil:: | 650mAh |
| Arayüz: | Tip-C |
22 Lezzet Yuoto Kabarcık Tek Kullanımlık Vape Şarj Edilebilir 4000 Puff Pil 650mAh
| Lezzet:: | 15 lezzet |
|---|---|
| Nikotin:: | %2 %5 |
| Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=172.17.0.1: | 10ml |
| Pil:: | 650mAh |
| bobin: | örgü 1.0 bobin |
E Juice 5000puff Yuoto Thanos Tek Kullanımlık Vape 14ml Pil 650mAh Orta Doğu versiyonu
| Lezzet:: | 15 lezzet |
|---|---|
| Nikotin:: | %5,2 |
| e-suyu:: | 14ml |
| Pil:: | 650 |
| şarj edilebilir:: | Evet |
14ml Pil 650mAh Yuoto Thanos Tek Kullanımlık Vape E Juice 5000puff
| Lezzet: | 15 lezzet |
|---|---|
| nikotin: | %5,2 |
| E-suyu: | 14ml |
| pil: | 650 |
| şarj edilebilir: | Evet |
Yuoto 3000puff Tatlı Tek Kullanımlık Vape 27 Lezzet 1350mAh
| Lezzet: | 27 lezzet |
|---|---|
| Ağırlık: | 42g |
| ponponlar: | 3000 |
| Rezistans: | 1.6Ω |
| pil: | 1350 mah |

