Tüm ürünler
-
YUOTO Tek Kullanımlık Vape
-
2500 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
3000 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
5000 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
4000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
1500 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
1200 Ponpon Vape
-
800 Ponpon Vape
-
700 Ponpon Vape
-
600 Ponpon Vape
-
Hamza PatelVay canına, bir sürü çizgileri var, çok Uygun Fiyatlar, çok İşbirlikçi Personel. Kaplan çok zaman kazanmama yardım ediyor. -
Artur HatimiBir dizi toptancı kullanıyorum ve her zaman en iyi fiyatlar, en iyi tatlar ve en iyi müşteri hizmeti için avlanıyorum.Yuoto'da çalışan personel, benim için işleri çok kolay ve pürüzsüz hale getiriyorlar.
İlgili kişi :
Tiger Zhou
Telefon numarası :
+86 18823725950
Naber :
+8618823725950
anahtar kelimeler [ yuoto vape ] eşleşme 1784 Ürünler.
Yuoto 600 Puffs Mesh Bobin Tek Kullanımlık Vape 400mah Pil
| Nikotin: | %5,2%,0% |
|---|---|
| E-likit Kapasitesi: | 2ml |
| Pil: | 400mah |
| Lezzet: | üzüm |
| Ağırlık: | 30 gr/adet |
TPD Vape 600 Puffs Yuoto Tek Kullanımlık Sigara 2ml Meyve Suyu 400mAh
| Nikotin: | %2,0% |
|---|---|
| e-meyve suyu: | 2ml |
| Pil: | 400mah |
| Özellik: | Kare şekli |
| Malzeme: | Etiket |
3500 Puffs XXL MAX YENİ Yuoto Tek Kullanımlık Vape Mango Ice Mesh Bobin% 5% 2 Nikotin
| tatlar: | 23 |
|---|---|
| E-suyu Kapasitesi:: | 9ML |
| Nikotin Gücü:: | 0/20mg(2%)/50mg(5%) |
| tatlar: | mangolu buz |
| İçin uygun: | 18 yaşından büyük |
14ML 650mAh Yuoto Thanos E Sigara, Tip C ile 5000 Puffs Kalem Nargile Hasır Bobin
| Puf: | 5000puf |
|---|---|
| Nikotin Tuzu: | %5.0 |
| E sıvı: | 14ml |
| Pil: | 650mah |
| Lezzet: | 19 Tatlar |
Meyve Tatları Yuoto Thanos 5000 Puffs Tek Kullanımlık Vape Mesh Bobin Şarj Edilebilir
| E-likit Kapasitesi: | 14ml |
|---|---|
| Pil: | 650mah |
| Bobin: | örgü bobin |
| tatlar: | 15 |
| avantaj: | şarj edilebilir |
Yuoto Mini Bar 1200puff Tek Kullanımlık Vape 11 Karışık Meyve Aromalı
| vape: | tek kullanımlık ecig |
|---|---|
| Kapasite: | 4ml |
| Puf: | 1200 puf |
| pil: | 650mAh |
| Nictione: | %5 |
Kartuş Değiştirilebilir Yuoto Tek Kullanımlık Vape 1500 Puff 950mah
| vape: | tek kullanımlık ecig |
|---|---|
| Kapasite: | 5ml |
| Puf: | 1500 puf |
| pil: | 950 Mah |
| Nictione: | %5 |
4ml YUOTO Tek Kullanımlık Vape, 1200 Puff Tek Kullanımlık E Sigara
| vape: | tek kullanımlık ecig |
|---|---|
| kapasite: | 4ml |
| puf: | 1200 puf |
| pil: | 650 mah |
| nictione: | %5 |
5ml 2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape, Yuoto parlatıcı Tek Kullanımlık Pod Kalem
| vape: | imkansız |
|---|---|
| nictione: | %5 |
| kapasite: | 5ml |
| pil: | 850 mah |
| Ambalaj bilgileri: | 10 adet/paket, 400 adet/karton |
5ML Juice Vape Pod Kitleri 23 Tatlar Düğmesiz karmaşık ayarlar
| Marka: | Yuoto |
|---|---|
| malzeme: | Paslanmaz Çelik |
| tatlar: | 23 |
| ponponlar: | 1500 |
| Pil Kapasitesi: | 900 mAh |

