Tüm ürünler
-
YUOTO Tek Kullanımlık Vape
-
2500 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
3000 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
5000 Puf Tek Kullanımlık Vape
-
4000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
3500 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape
-
1500 Ponpon Tek Kullanımlık Vape
-
1200 Ponpon Vape
-
800 Ponpon Vape
-
700 Ponpon Vape
-
600 Ponpon Vape
-
Hamza PatelVay canına, bir sürü çizgileri var, çok Uygun Fiyatlar, çok İşbirlikçi Personel. Kaplan çok zaman kazanmama yardım ediyor. -
Artur HatimiBir dizi toptancı kullanıyorum ve her zaman en iyi fiyatlar, en iyi tatlar ve en iyi müşteri hizmeti için avlanıyorum.Yuoto'da çalışan personel, benim için işleri çok kolay ve pürüzsüz hale getiriyorlar.
İlgili kişi :
Tiger Zhou
Telefon numarası :
+86 18823725950
Naber :
+8618823725950
anahtar kelimeler [ yuoto vape ] eşleşme 1784 Ürünler.
Grape Ice Flavour YUOTO Disposable Vape 15 Colors and 3.6V Voltage Range for a Long-Lasting Vaping Experience
| Color: | 15 Colors |
|---|---|
| Feature: | Mesh Coil |
| Size: | 3.5 Inches |
| Capacity: | 1.3ml |
| Airflow: | Adjustable |
No Display YUOTO Disposable Vape with Grape Ice Flavor and Mesh Coil
| Battery Capacity: | 280mAh |
|---|---|
| Airflow: | Adjustable |
| Flavours: | 19 Classic Flavors |
| Flavour: | Grape Ice |
| Color: | 15 Colors |
Yuoto 5000 Puffs Vape 10-12W Wattage 19 Aroması ile Vape Deneyiminizi Geliştirin
| Nikotin Gücü: | %5 |
|---|---|
| Pil Kapasitesi: | 650mah |
| Vattlık: | 10-12W |
| bobin direnci: | ağ |
| Lezzet: | 19 Tatlar |
0% 2% 5% Nikotin Gücü YUOTO Düzenlenebilir hava akışı ve Çift Mesh Bobini ile Tek kullanımlık Vape
| Coil Resistance: | DualMesh Coil |
|---|---|
| Nicotine Strength: | 0% 2% 5% |
| Product Name: | YUOTO Disposable Vape |
| Wattage: | 10-12W |
| Airflow: | Adjustable |
Yuoto Tek kullanımlık Vape XXL MAX 3500 Puffs Cihazı 45 Aroması
| isim: | Yuoto XXL MAX |
|---|---|
| ponponlar: | 3500 |
| E sıvı: | 9 ml |
| Nikotin: | %5 |
| Akü: | 1200 mAh |
Düzenlenebilir Hava Akışı YUOTO 850mAh Pil Kapasitesi ve 0% Nikotin Gücü ile Tek kullanımlık Vape
| Package: | 1pc/pack |
|---|---|
| Product Name: | YUOTO Disposable Vape |
| Airflow: | Adjustable |
| Flavor: | 23lavors |
| Material: | Plastic+AL |
YUOTO Tek kullanımlık 850mAh Pil Kapasitesi DualMesh Bobine ile Vaping Deneyinizi Geliştirin
| Nicotine Strength: | 0% 2% 5% |
|---|---|
| Battery Capacity: | 850mAh |
| Wattage: | 10-12W |
| Material: | Plastic+AL |
| Package: | 1pc/pack |
Yuoto Tek kullanımlık Vape XXL 2500 Puffs Aygıt nane lezzetleri
| isim: | yuoto xxl |
|---|---|
| ponponlar: | 2500 |
| E sıvı: | 7 ML |
| Nikotin: | %5 |
| Akü: | 1200 mAh |
7 ml Yuoto Tek kullanımlık Vape XXL 2500 Puffs Cihaz Aroması
| isim: | yuoto xxl |
|---|---|
| ponponlar: | 2500 |
| E sıvı: | 7 ML |
| Nikotin: | %5 |
| Akü: | 1200 mAh |
Yeni Özel 2000 Puffs Tek Kullanımlık Vape Yuoto OEM Pod %5 %2 %0 Nikotin
| Tip: | Tek Kullanımlık Elektronik Sigara |
|---|---|
| Malzeme: | Pctg |
| Sertifika: | FDA, CE, ROHS |
| Şarj Tipi: | tek kullanımlık |
| Başlangıç Modu: | elektronik sigara |

